Поиск по базе сайта:
Україна доручення icon

Україна доручення
Скачати 29.29 Kb.
НазваУкраїна доручення
Дата конвертації02.06.2013
Розмір29.29 Kb.
ТипДокументиУкраїна

доручЕННЯ

ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “21 ”вересня 2012 року № 11

м.Львів


З метою виховання школярів Львівщини на гуманітарних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, благородства, формування у них навичок і культури ведення здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, організації змістовного дозвілля, та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року №360-р «Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя», а також на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації за №1327/05-11 від 15 грудня 2011 року «Про проведення у 2012 році Року спорту та здорового способу життя».


^ Ю. Майбороді, М. Брегіну, А. Ігнатовичу, головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення


1. Сприяти організації та проведенню у 2012-2013 навчальному році серед учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів області Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» (перший етап: загальношкільний – вересень-грудень 2012 р.; другий етап: районний (міський, районний в місті Львові) – грудень 2012 р. - березень 2013 р.; третій етап: обласний – квітень 2013 р.) згідно з Положенням про Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя».


^ Термін: упродовж вересня 2012 р. - квітня 2013 року


Головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення


2. Після завершення І загальношкільного етапу сприяти в організації та проведенні ІІ районного (міського, районного в місті Львові) етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» та подати в управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації інформацію про місце, дату та учасників районних (міських) змагань «Олімпійське лелеченя».

^ Термін: до 25 грудня 2012 року


Ю.Майбороді, М.Брегіну, А.Ігнатовичу


3. Укласти графік проведення II етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» та подати в Національний олімпійський комітет України інформацію про проведення на території області районних (міських) етапів Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».


^ Термін: до 15 січня 2013 року


Головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення


4. Після завершення ІІ районного (міського) етапів спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» поінформувати управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації про підсумки його проведення та команду-переможця районних змагань для часті в обласному фіналі.

^ Термін: до 22 березня 2012 року

Ю. Майбороді, М. Брегіну, А. Ігнатовичу

5. Забезпечити організацію та проведення ІІІ обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».


^ Термін: до 25 квітня 2013 рок


6. Після завершення ІІІ етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» поінформувати Національний олімпійський комітет України про проведення заходу у Львівській області.

^ Термін: до 1 травня 2013 рок

Р. Шейко, М. Шевчуку


7. Забезпечити висвітлення ходу проведення у Львівській області Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» на усіх його етапах у засобах масової інформації.

Термін: впродовж 2012-2013 навчального року


8. Контроль за виконанням доручення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації В. Губицького.


Заступник голови

обласної державної адміністрації В.М. ГУБИЦЬКИЙ


Завізовано:


Начальник управління з питань

фізичної культури та спорту

облдержадміністрації Юрій МайбородаСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації