Поиск по базе сайта:
Положення про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання icon

Положення про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Скачати 42.65 Kb.
НазваПоложення про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Дата конвертації18.05.2013
Розмір42.65 Kb.
ТипПоложення


„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Начальник Управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації


__________________ Майборода Ю.А.

“__” ________________ 2013 р.


„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Перший віце-президент Львівської

обласної федерації волейболу


____________________ Левків В.І.

“__” ________________ 2013 р.

ПОЛОЖЕННЯ


про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу

1. Мета і завдання

^ Мета змагань - розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація і пропаганда волейболу на Львівщині; підвищення спортивної майстерності волейболістів; підвищення рівня знань і вмінь молодих суддів; підготовка команд Львівської області з волейболу до змагань вищого рангу.

^ 2. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво щодо підготовки та проведення змагань здійснює управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація волейболу. Безпосереднє керівництво покладається на головну суддівську колегію (ГСК). Головний суддя – Францишко Л.Я., головний секретар – Левків В.І.

^ 3. Учасники змагань

У змаганнях беруть участі чоловічі та жіночі команди Львівської області, які подали заявку у ГСК.

Учасниками змагань у складах команд можуть бути особи, які є членами заявлених спортивних організацій. Збірні команди районів або міст Львівської області складаються з учасників, які: 1) проживають у даному місті, районі; 2) проживали і проходили спортивну підготовку у шкільні роки у даному місті, районі, а зараз навчаються у вищих навчальних закладах України на денній формі; 3) проживали і проходили спортивну підготовку у шкільні роки в інших областях України, а зараз проживають і проходять спортивну підготовку у спортивних організаціях Львівської області.

До участі у змаганнях не допускаються: спортсмени, які у сезоні 2012-2013р.р. у складі команд інших областей проходять спортивну підготовку і беруть участь у змаганнях чемпіонату України чи інших країн. Спортсмени, яких впродовж сезону відраховано з числа вищеназнаних команд, можуть бути дозаявлені до складу команди відповідної територіальної одиниці Львівської області.

До змагань допускаються команди, гравці яких пройшли медичний огляд і мають відповідну спортивну підготовку. Склад команди – 18 спортсменів і 4 офіційні особи. До участі у грі допускається 12 спортсменів і 2 офіційні особи.

^ 4. Система проведення змагань

Змагання проводяться у лігах. Належність команди до ліги визначається за рівнем спортивної майстерності команд та підсумками попередніх змагань.

Якщо у попередніх змаганнях новостворенна команда, яка представляє спортивну організацію міста або району Львівської області (крім міста Львова) участі не брала, вона за рішенням Виконкому ЛОФВ може бути допущена до змагань з командами відповідного рівня спортивної майстерності.

Змагання у лігах проводяться за коловою системою. В залежності від кількості команд в лізі змагання проводяться в одне або два кола. Послідовність ігор визначається за таблицями Бергера.

^ 5. Порядок проведення змагань та визначення переможців

Змагання проводяться за діючими правилами, затвердженими ФІВБ на 2009-2012 р.р. Зустрічі між командами проводяться з п’яти партій. Ігри проводяться м’ячами: «Мікаsа MVА-200», «Мікаsа MVP-200», «Мікаsа MVА-300». М’ячі на гру визначаються за згодою команд.

Місця команд визначаються за найбільшою кількістю набраних очок: за перемогу з рахунком 3:0 або 3:1 команда отримує 3 очка; з рахунком 3:2 – 2 очка; за поразку з рахунком 2:3 – 1 очко; з рахунком 0:3 або 1:3 – 0 очок; за неявку – (-1) очко.

При однаковій кількості набраних очок у двох і більше команд місця визначаються: а) за кращим співвідношенням виграних і програних партій в усіх зустрічах; б) при однаковому співвідношенні партій – за кращим співвідношенням виграних і програних м’ячів в усіх зустрічах; в) при однаковому співвідношенні м’ячів – за результатами гри між даними командами.

^ 6. Місце і терміни проведення

Змагання проводяться на спортивних базах учасників, які облаштовані у відповідності до правил змагань. Терміни проведення змагань: лютий-травень 2013 року.

^ 7. Витрати на проведення змагань

Команди, які приймають змагання: зустрічають команду гостей; забезпечують за свій рахунок харчування і роботу другого судді і секретаря, а також харчування гравців своєї команди; забезпечують оплату роботи лікаря та обслуговуючого персоналу; забезпечують проведення змагань без порушень громадського порядку.

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд і харчування спортсменів, представників, першого судді, оплата роботи першого судді) – за рахунок відряджуючих організацій. Витрати, пов’язані з відрядженням головного судді, представника ЛОФВ (при потребі) – за рахунок Львівської обласної федерація волейболу.

Нагородження переможців і призерів – за рахунок управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації. Нагородження кращих гравців змагання – за рахунок Львівської обласної федерація волейболу.

8. Нагородження

Команди-призери нагороджуються грамотами, а гравці команд-призерів – медалями. Нагороди отримують: 12 гравців, тренер та керівник установи або підприємства. Кращі гравці змагання нагороджуються пам’ятними призами.

^ 9. Терміни подачі заявок та їх форма

Для участі у змаганнях необхідно до 20 жовтня 2011 року подати іменну заявку, завірену лікарем за адресою: м. Львів, вул. М.Черемшини, 17, кафедра спортивних ігор ЛДУФК. Контактний тел.: 067-340-30-04, Левків В.І., а також подати електронний варіант заявки на електронну скриньку: vlevkiv@ukr.net.

Календар змагань буде визначатися після наради представників команд. Інформація про проведення змагань (положення, терміни проведення нарад представників, форма заявки, календар змагання, результати змагання) буде висвітлюватися на форумі: www.volleyball.lviv.ua та сайті управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації: http://sport-oda.lviv.ua/.


Дане положення є офіційним викликом на змагання.

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації