Поиск по базе сайта:
Положення про Олімпійський тиждень Загальні положення. Олімпійський тиждень це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні icon

Положення про Олімпійський тиждень Загальні положення. Олімпійський тиждень це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні
Скачати 50.15 Kb.
НазваПоложення про Олімпійський тиждень Загальні положення. Олімпійський тиждень це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні
Дата конвертації13.01.2013
Розмір50.15 Kb.
ТипПоложення
ПОГОДЖЕНО

Державна служба молоді та спорту України


Голова _______________ Сафіуллін Р.С.

«____»_____________ 2011 року


ЗАТВЕРДЖЕНО

Національний олімпійський комітет України


Президент _____________ Бубка С.Н.

«____»_______________ 2011 року

Додаток № 7

до Постанови Виконкому НОК України

№ 13 від 27 січня 2011 рокуПОЛОЖЕННЯ

про Олімпійський тиждень


 1. Загальні положення.

  1. Олімпійський тиждень – це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

  2. Організатором Олімпійського тижня виступає Національний олімпійський комітет України за сприяння центрального органу виконавчої влади у сфері фізичної культури і спорту.

  3. Проводиться Олімпійський тиждень силами місцевих осередків НОК України у тісній співпраці з місцевими структурними підрозділами центрального органу виконавчої влади у сфері фізичної культури і спорту, федераціями з олімпійських видів спорту, ФСТ та відомствами, регіональними центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та “Інваспорт”.

  4. Основними формами проведення Олімпійського тижня є спортивно-видовищні дійства, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, форумів, конкурсів, пов’язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

  5. Правове регулювання проведення Олімпійського тижня здійснюється відповідно до законодавства України, Статуту НОК України та цього Положення.
 1. Мета та задачі.

  1. Мета заходу: поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні.

  2. Задачі:

   1. активізація фізкультурно-масової роботи в регіонах України,

   2. залучення широких верств населення до занять спортом,

   3. формування у дітей та молоді мотивацій до здорового способу життя,

   4. виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму.
 1. Час і місце проведення

  1. Олімпійський тиждень проводиться щорічно, як правило, у вересні, починаючи з дня проведення Всеукраїнського олімпійського уроку.

  2. Проведення Олімпійського тижня у інші терміни обов’язково погоджується місцевим осередком з НОК України.

  3. Місцями проведення заходу можуть бути: місця відпочинку та оздоровлення громадян, бази відпочинку, табори (пришкільні, оздоровчі, спортивні), школи, позашкільні заклади, вищі навчальні заклади тощо.
 1. ^ Партнери заходу

  1. Партнером заходу в Україні може виступати будь-яка організація, установа, фонд, комерційна структура, що прийняла фінансову, матеріальну та організаційну участь у заході у розмірах та порядку, визначеному НОК України.
 1. Логотип

  1. Олімпійський тиждень може мати офіційний логотип.

  2. Логотип затверджується НОК України та використовується під час анонсування, рекламування та проведення заходу.
 1. Умови і порядок проведення Олімпійського тижня

  1. Практичне організаційне навантаження щодо проведення Олімпійського тижня в регіонах покладається на місцеві осередки НОК України в областях, АР Крим, містах Києві та Севастополі.

  2. Для організації та проведення Олімпійського тижня місцеві осередки НОК України не пізніше ніж за місяць до його проведення затверджують План заходів Олімпійського тижня в регіоні та надсилають його до НОК України.

  3. На всіх заходах Олімпійського тижня повинні бути присутні представники НОК України або місцевого осередку.

  4. Проведення в межах Олімпійського тижня спортивних змагань здійснюється за умови дотримання відповідних правил змагань, вимог чинного законодавства України з питань охорони праці та техніки безпеки, із забезпеченням відповідної медичної допомоги. До організації та проведення змагань залучаються тренери, судді, інші фахівці відповідних федерацій з видів спорту.

  5. Під час відкриття заходу уповноваженим представником НОК України зачитується звернення Президента НОК України до учасників заходу, осіб, що підтримують олімпійський рух та олімпійський спорт в Україні.

  6. У Олімпійському тижні беруть участь представники органів державної влади, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, спортивні клуби, спортсмени, ветерани спорту, тренери, спортивні фахівці, інші суб’єкти сфери фізичної культури і спорту, учні, студенти, школярі, діти та юнацтво, будь-які інші особи незалежно від раси, національності та громадянства, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності.

  7. Проведення Олімпійського тижня може супроводжуватись концертами, виступами художньої самодіяльності, іншими заходами, спрямованими на популяризацію здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху.
 1. ^ Обов’язки учасників

  1. Учасники Олімпійського тижня повинні виконувати у повному обсязі умови та порядок проведення заходів Олімпійського тижня, встановлені НОК України та місцевими осередками НОК України.

  2. У випадку порушення учасником Олімпійського тижня умов і порядку проведення заходу та цього Положення він може бути відстороненим від участі в заході представником НОК України.
 1. Звітування

  1. Місцеві осередки НОК України звітують перед НОК України щодо проведення Олімпійського тижня в регіоні до 20 жовтня поточного року за формою, що додається (додаток 1 по Положення).
 1. Висвітлення заходу у ЗМІ

  1. Олімпійський тиждень широко анонсується та висвітлюється в ЗМІ.

  2. НОК України забезпечує вільний доступ всім представникам ЗМІ на захід.

  3. Місцеві осередки НОК України забезпечують НОК копіями статей, присвячених Олімпійському тижню. В офіційних прес-релізах НОК України розповсюджує інформацію про започаткування Олімпійського тижня, його розвиток, історію та статистичні дані.

  4. За результатами Олімпійського тижня, готується окрема телепередача та радіопередача, розміщаються відповідні статті у журналах та газетах.
 1. Фінансування Олімпійського тижня

  1. Олімпійський тиждень фінансується за рахунок коштів НОК України та інших джерел, не заборонених законодавством України.
 1. Заключні положення

  1. Зміни та доповнення до Положення можуть бути внесені не пізніше ніж за 2 місяці до дати проведення Олімпійського тижня.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації