Поиск по базе сайта:
За адресою: вул у м. Львові icon

За адресою: вул у м. Львові
Скачати 19.14 Kb.
НазваЗа адресою: вул у м. Львові
Дата конвертації31.05.2013
Розмір19.14 Kb.
ТипДокументи


Директору департаменту містобудування

___________________________________

___________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

___________________________________

(адреса проживання, телефон)

___________________________________


ЗАЯВА


Прошу надати архітектурно-планувальні вимоги на проектування проїзду (заїзду) до об’єкта містобудування ____________________________________________________________________________

(вказати повну назву об’єкта містобудування)

за адресою: вул. ________________________________________ у м.Львові.


Перелік документів, що додаються:

1. Копія документа, що посвідчує особу (паспорт, з якого встановлюється громадянство, прізвище, ім’я, по батькові, місце реєстрації).

2. Копія нотаріально завіреного доручення особі на право представляти інтереси у Львівській міській раді зацікавленої особи щодо проведення реконструкції (при необхідності).

3. Копії свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна або витягу про реєстрацію права власності на нерухоме майно, яке знаходиться на земельній ділянці, завірені відповідно до вимог рішення виконавчого комітету від 16.05.2008 № 458 “Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 03.08.2007 № 551 “Про затвердження Інструкції з діловодства у Львівській міській раді та її виконавчих органах, комунальних підприємствах, установах, організаціях“.

4. Копія документа, що засвідчує право власності заявника на земельну ділянку, завірена відповідно до вимог рішення виконавчого комітету від 16.05.2008 № 458 “Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 03.08.2007 № 551 “Про затвердження Інструкції з діловодства у Львівській міській раді та її виконавчих органах, комунальних підприємствах, установах, організаціях“.

5. Погодження суміжних землекористувачів у разі розміщення проїзду (заїзду) до об’єкта містобудування на межі з іншими будинками та землеволодіннями.

6. Висновки щодо погодження передпроектних робіт санітарно-епідеміологічної станції, Головного управління МНС України в Львівській області, відділу Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території м.Львова та автомобільно-технічної інспекції ГУМВСУ у Львівській області, управління архітектури департаменту містобудування; у разі розміщення проектованого проїзду (заїзду) у межах історичного ареалу – висновок управління охорони історичного середовища.

7. Передпроектні роботи, виконані ліцензованою проектною організацією на топографічній підоснові М 1:500 з нанесеними червоними лініями та інженерними мережами, здані у відділ інженерних споруд, транспорту та геослужби управління архітектури департаменту містобудування (станом на момент подання документів).


“____“___________ 20__ року __________ _______________________

(підпис) (прізвище, ім’я, по батькові)Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації