Поиск по базе сайта:
Звіт про роботу Учнівського самоврядування Шкільної організації «Гелі ос» хзш№130 у І семестрі 2011-2012 навчального року icon

Звіт про роботу Учнівського самоврядування Шкільної організації «Гелі ос» хзш№130 у І семестрі 2011-2012 навчального року
Скачати 39.64 Kb.
НазваЗвіт про роботу Учнівського самоврядування Шкільної організації «Гелі ос» хзш№130 у І семестрі 2011-2012 навчального року
Дата конвертації04.07.2013
Розмір39.64 Kb.
ТипЗвіт

ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

І-ІІІ СТУПЕНІВ №130

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

61157, м.Харків, вул.Светланівська 23А, т.735-28-19
Звіт про роботу

Учнівського самоврядування Шкільної організації «Гелі ос»

ХЗШ№130 у І семестрі 2011-2012 навчального року


Органи учнівського самоврядування «Геліос» - одна із дієвих шкіл громадського виховання. Шкільна організація, створена у 2003 році, активно діяла і у 2011-2012 навчальному році.

Президент «Геліосу» - Волкова Тетяна (10-А клас) та її заступник –Леонідова Тетяна (8-А клас), а також культсектор – Фоменко Ірина (8-А клас) керують шістьма комітетами, що сприяє розвитку самоствердження, самореалізації особистості.

Президент організовує роботу шкільного парламенту відповідно до плану роботи школи, рішення парламенту; здійснює загальний контроль за виконавською дисципліною; координує роботу центрів; проводить засідання шкільного парламенту; організовує навчання керівників центрів шкільного парламенту.

Віце – президент – здійснює роботу з активізації діяльності центрів, контролює виконання рішень засідань шкільного парламенту, здійснює оформлення його матеріалів. У разі відсутності президента виконує його обов’язки.

Керівники центрів звітують не рідше одного разу на місяць на засіданнях шкільного парламенту. Систематично проводять роботу зі свого напрямку і подають віце – президенту інформацію.

21 вересня 2011 року відбулася інаугурація Президента Шкільної організації «Геліос», вибраного на цю посаду в травні місяці.

Згідно зі Статутом про Шкільну організацію, кожні 2 роки обирається шкільний парламент, який має певні повноваження.

02 вересня 2011 року відбулися вибори голів Шкільної організації «Геліос». Вони були ознайомлені з Положеннями комітетів, планами роботи на 2011-2012 навчальний рік.

Понад трьох років плідно працював прес-центр шкільної організації, де висвітлювалися значні події школи.

У вересні 2011 року члени учнівського самоврядування прийняли участь у екологічному поході по місцях бойової Слави Харківської області.

У жовтні 2011 році пройшов день учнівського самоврядування. Була проведена велика організаційна робота членами організації «Геліос», а саме: учні проводили уроки та нараду при президентові. Проводились конкурси для молодших школярів, конкурс на «Кращу стіннівку» для 5-11 класів.

В рамках Європейського тижня демократії 13.10 по 16.10.2011 року в школі проводився тиждень правового виховання, в якому прийняли участь майже всі учні. В класах відбулися бесіди: «Ми і право» (1-2 класи), «Дивись не забудь, людиною будь!» (3-4 класи), «Демократичні свободи: права та обов`язки» (5-7 класи), «толерантність і ксенофобія» (8-9 класи), «Європа наш спільний дім (1—11 класи), єдині виховні години «Наші права та обов`язки» , дні інформування про чинне законодавство, конкурс рефератів серед учнів 7-8 класів за темою: «10 принцепів Декларації прав дитини», правовий Брейн-ринг «На терезах Феміди», конкурс ораторського мистецтва серед учнів 8-11 класів «Я так думаю». Юні риторики виступали перед своїми однолітками, піднімаючи саме теми, які їх дуже хвилюють: «Заповнення на уроки та їх наслідки», «Необхідність змінного взуття», «Бути чи не бути шкільній формі?». Кращим оратором конкурсу була визнана учениця 11-А класу Ігоніна Тетяна (класний керівник –А.М.Кривко).

Не залишилася поза увагою комітетів учнівського самоврядування жодна акція, оголошена районом. Так з 03 грудня 2011 року проходила доброчинна акція «Діти – дітям» та «Допоможи ближньому». Метою цієї акції була допомога та підтримка дітей-інвалідів. Всіх дітей-інвалідів, які мешкають у мікрорайоні відвідали та подарували сувеніри.

У грудні місяці провели акцію по збору канцелярських товарів та художньої літератури для вихованців 18 колонії для неповнолітніх.

4 грудня 2011 року відбувся традиційний конкурс для учнів 5-6 класів «Веселі старти» та «Битва титанів» (9-11 класи), які також проходили за допомогою естетичного комітету учнівського самоврядування.

Протягом І семестру 2011-2012 навчального року відбулося 8 засідань штабу з профілактики правопорушень серед учнів. На засіданнях були присутні члени учбового та правового комітетів. Саме вони стали ініціаторами закріплення за кожним правопорушником наставника, який контролює успіхи і досягнення свого підопічного.

Завдяки проведенню засідань штабу разом з представниками комітетів учнівського самоврядування, просліджується поліпшення як дисципліни учнів, так зменшення пропусків занять учнями без поважних причин.

Питання роботи учнівського самоврядування висвітлювалися на шкільній лінійці, щопонеділка.

Силами учнівського самоврядування були організовані театралізовані новорічні ранки для учнів 1-7 класів.

В ході місячників, декад і тижнів, що відбулися у 2011-2012 навчального року активну участь брали комітети учнівського самоврядування.

За їх допомогою здійснювалися перевірки стану благоустрою території, прилеглої до школи, а також класних приміщень.

Члени центру творчого розвитку відібрали збірки творчих робіт учнів з краєзнавчої тематики, присвячені парку ім.Квітки-Основ`яненка та рідному місту – Харкову. Постійно ведеться захист рефератів, в таких досліджуються видатні місця Жовтневого району, пов`язані з іменами знаменитих харків`ян: Г. Квітки-Основ`яненка, Клавдії Шульженко, Марії Кисляк та багатьох інших.

Шкільна організація відповідально і творчо підійшла до відзначення 20-річниціЗброєних сил України.

Активно прийняли участь у районному конкурсі.

Був організован показ фільмів на воєнну тематику.

Учні 6-класів прийняли участь у районному конкурсі літературно-музичних композицій та на фестивалі інсценованої пісні («Бухенвалдський набат») і отримали грамоту.

У першому семестрі 2011року прийняли участь у районному конкурсі «Місто посміхається» (переможницею стала учениця 7 класу Ткач Н.) та у обласному конкурсі «Ось який, мій тато!» (переможцем став учень 6-А класу Дацько А.)Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації