Поиск по базе сайта:
З метою більш ефективної організації роботи та створення зручних для громадян умов щодо користування послугами органів державної реєстрації актів цивільного стану наказом Міністерства юстиції України від 11. 04 icon

З метою більш ефективної організації роботи та створення зручних для громадян умов щодо користування послугами органів державної реєстрації актів цивільного стану наказом Міністерства юстиції України від 11. 04
Скачати 53.09 Kb.
НазваЗ метою більш ефективної організації роботи та створення зручних для громадян умов щодо користування послугами органів державної реєстрації актів цивільного стану наказом Міністерства юстиції України від 11. 04
Дата конвертації01.12.2012
Розмір53.09 Kb.
ТипДокументи

З метою більш ефективної організації роботи та створення зручних для громадян умов щодо користування послугами органів державної реєстрації актів цивільного стану наказом Міністерства юстиції України від 11.04.2011 року № 1076/5 «Про підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану» затверджено єдиний графік роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану України.

Так, вихідними днями для відділів державної реєстрації актів цивільного стану буде встановлено неділю та понеділок. А у разі проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу, народжень виключно виконавчими органами сільських, селищних та міських рад (крім міст обласного значення) вихідними днями для відділів державної реєстрації актів цивільного стану, що підпорядковані районним та міськрайонним управлінням юстиції, визначено суботу та неділю.

Державна реєстрація смерті здійснюватиметься щодня, в тому числі в неробочі, святкові та вихідні дні.

Прийом громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану здійснюватиметься протягом кожного робочого дня з усіх питань, що належать до їхньої компетенції.

Один з робочих днів тижня працівників віділів державної реєстрації актів цивільного стану зобов’язано відвести для надання безоплатних консультацій з питань застосування сімейного та цивільного законодавства, а також витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану. (Дані питання відносяться до Переліку платних послуг, які можуть надаватися відділами державної реєстрації актів цивільного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 № 1168).

Встановлюється також один санітарний день на місяць для обробки приміщення архівосховища відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

На даний час переглядаються графіки роботи відділів державної реєстрації міських, районних, міськрайонних управлінь юстиції Харківської області, які діятимуть з 1 червня 2011 року.

Про затвердження нових графіків роботи та прийому громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області додатково буде поінформовано населення, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, засоби масової інформації.Наказ Міністерства юстиції України від 11.04.2011 № 1076/5 ’’Про підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану’’^ МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
11.04.2011 м. Київ № 1076/5


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 квітня 2011 року за № 474/19212

Про підвищення ефективності роботи
відділів державної реєстрації
актів цивільного стану


Відповідно до статей 5, 20 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», пункту 4 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2006 № 1577, та з метою належної організації діяльності відділів державної реєстрації актів цивільного стану, підвищення ефективності їх роботи

НАКАЗУЮ:

 1. Начальнику Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальникам головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, начальникам Центрального відділу державної реєстрації шлюбу міста Києва з державним Центром розвитку сім’ї та Лівобережного відділу державної реєстрації шлюбу міста Києва з державним Центром розвитку сім’ї:

  1. Забезпечити перегляд графіків роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та графіків прийому громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану, виходячи з таких вимог:

   • установлення вихідних днів для відділів державної реєстрації актів цивільного стану – неділя та понеділок (для відділів державної реєстрації актів цивільного стану районних, міськрайонних управлінь юстиції у разі проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу, народжень виключно виконавчими органами сільських, селищних та міських (крім міст обласного значення) рад – субота, неділя);

   • здійснення прийому громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану протягом кожного робочого дня з усіх питань, що належать до їх компетенції;

   • установлення одного санітарного дня на місяць для обробки приміщення архівосховища відділу державної реєстрації актів цивільного стану;

   • установлення одного з робочих днів тижня для надання працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану безоплатно консультацій з питань, включених до пункту 10 Переліку платних послуг, які можуть надаватися відділами державної реєстрації актів цивільного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 № 1168 (далі – Перелік);

   • здійснення державної реєстрації смерті, в тому числі в неробочі, святкові та вихідні дні. Графіки роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану в неробочі, святкові та вихідні дні розробляються з урахуванням забезпечення строків державної реєстрації смерті, встановлених статтею 17 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

  2. Установити тривалість роботи працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану з архівними документами не більше 8 годин на тиждень.

  3. З метою забезпечення належної організації роботи працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану з архівними документами вирішити питання щодо введення додаткових штатних одиниць технічних працівників за рахунок коштів спеціального фонду, отриманих за надання платних послуг відповідно до Переліку, та в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах установ за спеціальним фондом.

  4. Інформувати населення, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, а також засоби масової інформації про затверджені графіки роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та прийому громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

  5. Забезпечити постійне проведення працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану роз’яснювальної роботи серед різних верств населення з питань діяльності органів державної реєстрації актів цивільного стану шляхом оприлюднення виступів, публікацій, коментарів у засобах масової інформації, зокрема в студіях радіомовлення, на телебаченні, створенням «гарячих ліній» тощо.

  6. Забезпечити виконання вимог цього наказу та про проведену роботу інформувати Міністерство юстиції до 01.06.2011.

 2. Департаменту у справах цивільного стану громадян (Кунда В.В.)

  1. Подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (зі змінами).

  2. Довести наказ до відома начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальників головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, начальників Центрального відділу державної реєстрації шлюбу міста Києва з державним Центром розвитку сім’ї та Лівобережного відділу державної реєстрації шлюбу міста Києва з державним Центром розвитку сім’ї.

 3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Панченко А.М.

 4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації