Поиск по базе сайта:
Порядок розгляду запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління юстиції у Харківській області І. Загальні положення icon

Порядок розгляду запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління юстиції у Харківській області І. Загальні положення
Скачати 48.84 Kb.
НазваПорядок розгляду запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління юстиції у Харківській області І. Загальні положення
Дата конвертації30.11.2012
Розмір48.84 Kb.
ТипДокументи

Порядок розгляду

запитів на публічну інформацію, розпорядником
якої є Головне управління юстиції у Харківській області

І. Загальні положення1.1. Цей Порядок розроблений з метою створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, передбаченого Законом України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон)

1.2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному у Законі.

1.3. Розпорядником публічної інформації відповідно до Закону є Головне управління юстиції у Харківській області (далі – Головне управління юстиції).

1.4. Публічна інформація, розпорядником якої є Головне управління юстиції – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях, інформація, що була отримана або створена в процесі виконання Головним управлінням юстиції та його структурними підрозділами своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні Головного управління юстиції та його структурних підрозділів відповідно до їх повноважень.

1.5. Запитувачами публічної інформації відповідно до Закону є фізичні, юридичні особи та об’єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб’єктів владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій.

1.6. Запит на інформацію подається Головному управлінню юстиції в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, факсом, електронною поштою або по телефону на вибір запитувача.

1.7. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює представник відділу організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції, обов’язково зазначивши у запиті своє прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала. Запит, який прийнятий на особистому прийомі також оформлюється представником відділу організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції. Вказані запити оформлюються на відповідному бланку, форма якого затверджена наказом Головного управління юстиції, з обов’язковим визначенням способу надання відповіді запитувачу.

1.8. Запит на інформацію може бути подано запитувачем особисто до відділу організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції.

На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування Головного управління юстиції, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

1.9. Запит на інформацію по телефону здійснюється за номером (057) 751 81 71. Такий запит оформлюється відповідальною особою відділу організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції на відповідному бланку, форма якого затверджена наказом Головного управління юстиції, з обов’язковим визначенням способу надання відповіді запитувачу.

У разі якщо запитувач зателефонував за іншим номером телефону Головного управління юстиції, працівник структурного підрозділу, що відповів на дзвінок, повинен повідомити запитувачу номер телефону, за яким здійснюється прийом запитів на інформацію.

1.10. Запит на інформацію по електронній пошті надсилається запитувачем на електронну адресу Головного управління юстиції: just_kharkov@ukr.net.

Відділ організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції контролює надходження запитів на інформацію шляхом перевірки електронної пошти двічі на день. У разі надходження запиту вказаний відділ роздруковує його на паперовий носій та реєструє у відповідному журналі.

1.11. Запит на інформацію по факсу надсилається запитувачем на номер (057) 751 81 71.

У разі якщо факс надійшов на інший номер, особа, що його отримала, невідкладно передає отриманий факс до відділу організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції.

1.12. Запити, що надійшли в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, факсом, телефоном, електронною поштою реєструються відділом організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції в Журналі реєстрації запитів на інформацію та протягом 1 години передаються на резолюцію начальнику Головного управління юстиції.

Після повернення запиту на інформацію з резолюції відділ організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції забезпечує невідкладну його передачу до відповідної відповідальної особи з питань розгляду запитів на інформацію, перелік яких затверджений наказом Головного управління юстиції (далі – відповідальна особа з питань розгляду запитів) та до відповідної відповідальної особи з питань підготовки відповідей на запити на інформацію, а також підготовки та надання матеріалів для розміщення на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції, перелік яких затверджений наказом Головного управління юстиції (далі – відповідальна особа з питань підготовки відповідей на запити).


ІІ. Розгляд запитів на інформацію


2.1. Підготовка відповідей на запити на інформацію здійснюється в порядку та строки визначені Законом.

2.2. Підготовка відповідей на запити на інформацію здійснюється відповідною відповідальною особою з питань підготовки відповідей на запити, на розгляд якій надійшов запит. Ця особа готує вичерпну інформацію щодо питань порушених у запиті на інформацію і не пізніше 2 робочих днів з дня отримання запиту подає проект відповіді на розгляд відповідній відповідальній особі з питань розгляду запитів.

2.3. Після підписання відповідальною особою з питань розгляду запитів проекту відповіді на запит відповідальна особа з питань підготовки відповідей на запити забезпечує передачу вказаної відповіді до відділу організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції для реєстрації та відправлення адресатові.

2.4. У разі, якщо запит на інформацію поряд з проханням надати публічну інформацію містить прохання надати також інформацію, що не відноситься до публічної, то відповідь на питання, які не стосуються надання публічної інформації, може бути направлена заявнику окремо у терміни, передбачені чинним законодавством, про що запитувач повідомляється у відповіді на інформаційний запит.

2.5. Якщо запит на інформацію, що надійшов до відповідальної особи з питань підготовки відповідей на запити, не містить ознак запиту на публічну інформацію, він продовжує розглядається цією ж особою, з обов’язковим інформуванням запитувача у строк, який не перевищує 5 робочих днів, що його запит буде розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян» або іншого закону.


ІІІ. Контроль за виконанням запитів на інформацію


3.1. Контроль строків розгляду запитів на інформацію здійснює відділ організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції.

3.2. В останній, передбачений Законом, день розгляду запиту на інформацію відділ організаційного забезпечення, документування та контролю Головного управління юстиції повинен нагадати відповідальній особі з питань розгляду запитів про сплив терміну розгляду запиту на інформацію.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації