Поиск по базе сайта:
В яких випадках я можу заявити відвід судді? icon

В яких випадках я можу заявити відвід судді?




НазваВ яких випадках я можу заявити відвід судді?
Дата конвертації15.09.2013
Розмір8.33 Kb.
ТипДокументи

В яких випадках я можу заявити відвід судді?


Підстави для відводу судді визначені ст. 20 Цивільного процесуального кодексу України.

Так, суддя не може брати участі в розгляді справи і підлягає
відводу (самовідводу), якщо:

1) під час попереднього вирішення цієї справи він брав участь
у процесі як свідок, експерт, спеціаліст, перекладач, представник,
секретар судового засідання;
2) він прямо чи побічно заінтересований у результаті розгляду
справи;
3) він є членом сім'ї або близьким родичем (чоловік, дружина,
батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, брат,
сестра, дід, баба, внук, внучка, усиновлювач чи усиновлений,
опікун чи піклувальник, член сім'ї або близький родич цих осіб)
сторони або інших осіб, які беруть участь у справі;
4) якщо є інші обставини, які викликають сумнів в
об'єктивності та неупередженості судді;
5) було порушено порядок визначення судді для розгляду
справи, встановлений частиною третьою статті 11-1 ЦПК.
До складу суду не можуть входити особи, які є членами
сім'ї або близькими родичами між собою.



Схожі:




База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації