Поиск по базе сайта:
Мій батько звернувся до суду з позовом до мене. Я вирішив визнати позов. Чи можу я це зробити та якій стадії судового процесу? icon

Мій батько звернувся до суду з позовом до мене. Я вирішив визнати позов. Чи можу я це зробити та якій стадії судового процесу?
Скачати 10.02 Kb.
НазваМій батько звернувся до суду з позовом до мене. Я вирішив визнати позов. Чи можу я це зробити та якій стадії судового процесу?
Дата конвертації15.09.2013
Розмір10.02 Kb.
ТипДокументи

Мій батько звернувся до суду з позовом до мене. Я вирішив визнати позов. Чи можу я це зробити та якій стадії судового процесу?


В ст. 174 ЦПК зназначено, що позивач може відмовитися від позову, а відповідач - визнати позов протягом усього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову позивача від позову, визнання позову відповідачем викладено в адресованих суду письмових заявах, ці заяви приєднуються до справи.

До ухвалення судового рішення у зв'язку з відмовою позивача від позову або визнанням позову відповідачем суд роз'яснює сторонам наслідки відповідних процесуальних дій, перевіряє, чи не обмежений представник сторони, який висловив намір вчинити ці дії, у повноваженнях на їх вчинення.

У разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.

У разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Якщо визнання відповідачем позову суперечить закону або порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у прийнятті визнання відповідачем позову і продовжує судовий розгляд.

Суд не приймає відмову позивача від позову, визнання позову відповідачем у справі, в якій особу представляє її законний представник, якщо його дії суперечать інтересам особи, яку він представляє.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації