Поиск по базе сайта:
Я працюю на підприємстві начальником відділу. В нас появилась вакансія, куди я хотів влаштувати свою дружину. Але роботодавець відмовив їй, як моїй родичці. Чи мав він таке право? icon

Я працюю на підприємстві начальником відділу. В нас появилась вакансія, куди я хотів влаштувати свою дружину. Але роботодавець відмовив їй, як моїй родичці. Чи мав він таке право?




НазваЯ працюю на підприємстві начальником відділу. В нас появилась вакансія, куди я хотів влаштувати свою дружину. Але роботодавець відмовив їй, як моїй родичці. Чи мав він таке право?
Дата конвертації15.09.2013
Розмір6.99 Kb.
ТипДокументи

Я працюю на підприємстві начальником відділу. В нас появилась вакансія, куди я хотів влаштувати свою дружину. Але роботодавець відмовив їй, як моїй родичці. Чи мав він таке право?


Ст. 25-1 КЗпП встановлює обмеження спільної роботи родичів на підприємстві, в установі, організації.

Так, власник вправі запроваджувати обмеження щодо спільної роботи на одному і тому ж підприємстві, в установі, організації осіб, які є близькими родичами чи свояками (батьки, подружжя, брати, сестри, діти, а також батьки, брати, сестри і діти подружжя), якщо у зв'язку з виконанням трудових обов'язків вони безпосередньо підпорядковані або підконтрольні один одному.

На підприємствах, в установах, організаціях державної форми власності порядок запровадження таких обмежень встановлюється законодавством.



Схожі:




База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації