Поиск по базе сайта:
1. Мета та завдання icon

1. Мета та завдання
Скачати 61.41 Kb.
Назва1. Мета та завдання
Дата конвертації25.11.2012
Розмір61.41 Kb.
ТипДокументи
1. Мета та завдання.


Змагання проводяться згідно з Положенням про XIX Спартакіаду серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації на 2012-2013 навчальний рік за програмою обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя» з метою:

- популяризації кікбоксингу серед студентської молоді;

- підвищення майстерності кікбоксерів ХОФ ГО УСК – W.Р.К.А.;

- відбір кандидатів в збірну команду України від Харківської області для участі у Чемпіонаті Світу з кікбоксингу WРКА у травні 2012 року.


2. час та місце проведення змагань.

Змагання проводяться з 06 по 08 квітня 2012 року. Мандатна комісія: головна суддівська колегія працює за адресою: зал боксу ХНАДУ з 09.00 до 10.00 06.04.2012р.

Змагання проводяться на базі МК ДЮСШ «Восток» за адресою вул. 12 Квітня, 5А.

Зважування учасників 06.04.2012р. з 10-00 до 12.00 та з 16.00 до 18.00 у залі боксу ХНАДУ (ст.м.«Пушкінська»). Початок змагань 07.04.2012р. о 11-00.


3. Учасники змагань.

Вік учасників змагань 1982 рік народження і молодші.

До участі у XIX Спартакіаді серед студентів вищих навчальних закладів з кікбоксингу WРКА допускаються збірні команди Харківської області та міста.

До участі у змаганнях допускаються команди ВНЗ у кількості 9 вагових категорій у чоловіків та 4 вагових категорій у жінок. Здвоювання дозволяється не більше ніж у двох вагових категоріях, які входять до основного складу команди.

КАТЕГОРІЯ

^
Рік народ

Ф-ла бою

ВАГА


ЧОЛОВІКИ

82-94

3х1,5

-55

-60

-65

-70

-75

-80

-85

-90

+90ЖІНКИ

82-94

3х1,5

-55

-60

-65

+65
4. Правила змагань та суддівська колегія.

XIX Спартакіада серед студентів вищих навчальних закладів з кікбоксингу WРКА проводиться за діючими правилами проведення змагань УСК – W.Р.К.А. у розділі фул-контакт у чоловіків і у розділі лайт-контакт у жінок.

Змагання особисто-командні. Склад команди 13 спортсменів, не менш ніж у восьми вагових категоріях у чоловіків і жінок. Здвоювання дозволяється не більше ніж у двох вагових категоріях у чоловіків і жінок. До участі у змаганнях допускаються спортсмени не нижче 2-го спортивного розряду. Вищим навчальним закладам дозволяється заявити не більше двох команд (при умові, що перша (основна) команда заявлена та приймає участь у повному складі).

До складу команд можуть входити:

  • студенти, курсанти військових навчальних закладів та аспіранти денних відділень денної форми навчання (у тому числі іноземні студенти);

  • випускники вищих навчальних закладів 2011-2012 навчального року.

В разі «підставки» учасника команда ВНЗ знімається зі змагань повністю, очки команді не нараховуються.

Суддівська колегія формується з суддів, рекомендованих командами-учасниками. До складу команди ВНЗ входить 1 суддя, але не нижче категорії «Суддя по спорту». ХДАФК представляє 4-5 суддів. Всі судді повинні пройти семінар 06 квітня 2012 року та за його результатами будуть допущені до роботи на змаганнях.

5. умови проведення змагань.

Змагання особисто-командні. Командний залік визначається за сумою 13-ти результатів, набраних спортсменами команди згідно з таблицею нарахування очок (за індивідуальні види програми).

Представники команд ВНЗ надають у мандатну комісію ГСК:

  • заявки, які оформлені належним чином згідно з правилами УСК – W.Р.К.А. в Україні;

  • пластикову картку студента чи посвідчення аспіранта, для випускників – диплом про закінчення навчального закладу (оригінал);

  • страховий поліс (згідно правил змагань з видів спорту);

  • залікова класифікаційна книжка спортсмена.

Боксеру, який не провів жодного бою, очки переможця не нараховуються, а нараховується лише одне очко як спортсмену, який зважився.

Дискваліфікований в бою спортсмен не нагороджується дипломом, переможними очками. Він набирає суму очок, яку спортсмен заробив до проведення цього бою.

Уразі відмови боксера від бою по різним підставам: (не зважився, дискваліфікований, знятий лікарем) очки нараховуються, які ним набрані до цього туру, перехід у наступне коло змагань його супротивника допускається тільки при умові щоденного зважування та допуску до змагань лікарем. Очки цьому боксеру нараховуються за місце, яке він посів.

Якщо ВНЗ виставляє другу команду, умови ії участі у змаганнях такі ж як і для першої.

Результати кожної команди ВНЗ відраховуються окремо. В разі програшу спортсмена внаслідок технічної переваги, програвшому спортсмену нараховуються нараховуються очки, які він набрав. Команди ВНЗ або окремі спортсмени, які не надали до мандатної комісії необхідні документи, не оформлену належним чином заявку, або заявку, яка не має медичного допуску, до змагань не допускаються.

У випадку необґрунтованого зняття боксера зі змагань, без надання медичного обґрунтовування і документа, а також не зважування боксера по причині неявки, очки останньому не нараховуються.

6. Керівництво проведення кубку.

Керівництво змагань здійснює обласне управління з фізичного виховання та спорту.

Загальне керівництво змаганнями суддівська колегія, затверджена Харківською обласною Федерацією ГО Український Союз Кікбоксингу – W.Р.К.А.

Головний суддя змагань – суддя МК МСУ Володченко О.А.

Змагання проводяться за діючими правилами Національної Федерації України з кікбоксингу W.Р.К.А.

7. підведення підсумків змагань,

підрахунок набраних очок та розподіл місць.

За підсумками проведення змагань спортсмен, який закінчив змагання без поразок, посідає 1 місце і набирає 36 очок.

Спортсмен, який програв бій у фіналі, посідає 2 місце і набирає 33 очка.

Спортсмени, які програли напівфінальні поєдинки, посідають 3 місця і набирають 30 очок.

Спортсменам, які не зайняли призових місць, нараховуються очки згідно з таблицею нарахування очок за зайняті місця.

Командне місце в даному виді спорту визначається за найбільшою сумою набраних очок.

При рівності очок у двох і більше команд ВНЗ при визначенні командної першості, перевага надається тій, що має більше перших, других і так далі особистих місць.

9. Фінансування змагань.

Оплата харчування суддів, придбання грамот, медалей та кубків - за рахунок коштів Харківської обласної федерації громадської організації «Український Союз Кікбоксингу» – W.Р.К.А..

8. Нагородження преможців та призерів.

Переможці та призери в кожній ваговій категорії нагороджуються грамотами та медалями відповідних ступенів.

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця нагороджуються кубками і дипломами відповідних ступенів.

9. Заявки.

Заявки, оформлені відповіднім чином, документи, підтверджуючі особу, подаються до мандатної комісії в установленому порядку у день зважування.


Оргкомітет.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації