Поиск по базе сайта:
Як відповідати на дитячі питання ? icon

Як відповідати на дитячі питання ?
Скачати 14.89 Kb.
НазваЯк відповідати на дитячі питання ?
Дата конвертації28.01.2013
Розмір14.89 Kb.
ТипДокументи

ЯК ВІДПОВІДАТИ НА ДИТЯЧІ ПИТАННЯ ?


До питань дитини треба відноситись з повагою, не відвертаючись від них. Уважно вслухайтесь в дитяче питання, намагайтесь зрозуміти, що зацікавило дитину в тому предметі, явищі, про яке вона запитує.

Давайте короткі і доступні розумінню дошкільника відповіді, не використовуйте при цьому складних слів, книжкових зворотів мови.

Відповідь повинна не лише збагатити дитину новими знаннями, але й спонукати її до подальших розумінь, спостережень.

У відповідь на питання дитини намагайтеся зацікавити її в спостереження за оточуючим життям, почитати їй книгу, розглянути ілюстрований матеріал.

Відповідаючи на питання дитини, впливайте на її почуття, виховуйте чуйність, гуманність, тактовність до оточуючих людей.

Якщо відповіді на питання дитини вимагають повідомлення складних, недоступних розумінню дошкільника знань, не бійтесь йому сказати: “Поки що ти малий і не можеш дещо зрозуміти. Будеш вчитися у школі, багато взнаєш, і зможеш сам відповісти на своє питання.”?

??
^

ГРА В ЖИТТІ ВАШОЇ ДИТИНИ
Дуже часто батьки піклуються про те, щоб накупити дітям якомога більше іграшок, і при тому складних, дорогих, різно-кольорових. Вони думають, що іграшки будуть сприяти їх розвитку і принесуть задоволення. Але в цьому вони помиляються. Діти цінують іграшки не з тієї точки зору, з якої цінують їх дорослі. Дітям в іграшках цінні поштовхи до власної творчості та гнучкий матеріал для вираження їх задумів.

Дітям слід купувати іграшки різних видів: сюжетно-образні(люди, тварини, предмети праці і побуту), рухливі(коляски, каталки, спортивні), будівельні набори, дидактичні(пірамідки, настільно-друковані, мозаїки і т.д.), іграшки-забави та іграшки, які можна робити самостійно.

Привчайте дітей до порядку і бережливості.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації