Поиск по базе сайта:
Необізнаність широкого кола населення з принципами астрології icon

Необізнаність широкого кола населення з принципами астрології
Скачати 29.05 Kb.
НазваНеобізнаність широкого кола населення з принципами астрології
Дата конвертації09.01.2013
Розмір29.05 Kb.
ТипДокументиГорбань О.Б.,

Львівська Регіональна Асоціація Астрологів «Геліос»


Астрологія і суспільство:

конфлікт та шляхи вирішення.

Інтерес до астрології в нашій країні змінювався хвилеподібно. У дев’яності роки минулого століття більшість населення країни цікавилось тим, що було заборонене раніше. Після великого підйому інтерес людей до вивчення астрології почав спадати. Але саме з того часу, люди почали сміливіше користуватись послугами астрологів. Тоді ж суспільство почало виявляти своє ставлення до астрології, на превеликий жаль, не маючи повної інформації про цю науку, базуючись на чутках і власних міркуваннях. Так з’являється переважна більшість людей, які мають необґрунтоване позитивне і необґрунтоване негативне ставлення до астрології. І дуже мала кількість спеціалістів, які можуть обґрунтувати своє ставлення власним досвідом, дослідженнями і переконливими фактами.

На прикладі міста Львова, яке можна вважати середньостатистичним містом України, за час з 1990 по 2010 роки, при проведенні лекцій, семінарів та індивідуальних консультацій, використовуючи порівняльно-аналітичний та гіпотетичний методи дослідження, було виявлено дві, на наш погляд основні причини не сприйняття суспільством астрології. А саме:

 1. ^ Необізнаність широкого кола населення з принципами астрології.

Все невідоме приваблює своєю новизною і лякає своєю невизначеністю. Психологічно людина схильна остерігатись речей, які вона не розуміє. Тому у більшості людей почуття небезпеки від невідомого буде переважати над потягом до нового знання.

 1. ^ Містифікація, приписування надзвичайних властивостей астрологу і астрології.

Розчарування, яке є неминучим наслідком подібного ставлення до астрології, призводить до повної втрати довіри. Більше того, – саме цей стан є причиною активної боротьби з астрологією окремими особами і загострення конфлікту на сьогоднішній день в Україні.

Львівський Територіальний Осередок Спілки Астрологів України пропонує вирішення двох вищенаведених причин конфлікту астрології і суспільства.

 1. ^ Для ліквідації необізнаності широкого кола населення з принципами астрології:

Необхідно проводити лекції, виступи, на яких досвідчені астрологи пояснювали б на яких природних законах базується астрологія.

 1. ^ Для вирішення проблеми містифікації, приписування надзвичайних властивостей астрологу і астрології, пропонуємо йти двома шляхами, а саме:

 • астрологам під час консультацій, виступів, семінарів, конференцій уникати утаємниченості, загадковості, а також навіювання відчуття виключності, винятковості. Бути максимально прозорим і відвертим. Пояснювати закони, на яких працює астрологія, показувати її науковість без претензії на всезнання. Ця умова вимагає внутрішньої роботи та дисципліни кожного із астрологів.

 • Другий шлях, який пропонуємо, полягає в перевірці астрологічних методів і проведення досліджень на науковій основі, які доводять вплив астрологічних факторів на життя людей і оточуюче середовище.

Львівський Територіальний Осередок Спілки Астрологів України та Львівська Регіональна Асоціація Астрологів «Геліос» пропонує створити спільну базу даних, для проведення подібних досліджень. Також пропонуємо приєднатись до вже розпочатих дослідницьких робіт за темами:

 1. Проблеми і методи ректифікації.

 2. Вплив астрологічних факторів на ймовірність скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

 3. Астропсихологічні фактори - тест Айзенка.

 4. Інспірації астрологічних аспектів на метеоумови

 5. Астрологічна символіка у християнстві.

 6. Мундіальна урбаністика.

Потрібно зауважити, що пасивність астрологів до подібної просвітницької та дослідницької діяльності буде призводити до поглиблення хибного бачення суспільством астрології і прирівнювання її до гадання і марновірства.

Одним із найважливіших наслідків подібних спільних досліджень, буде об’єднання різних астрологічних шкіл і методів навколо спільної задачі. Визначення найбільш дієвих методів (які показали найкращі результати у дослідженнях) і їх використання підвищить професійність астрологів.


10.02.2011

ЛьвівСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації