Поиск по базе сайта:
Про експериментальне впровадження освітнього інноваційного проекту icon

Про експериментальне впровадження освітнього інноваційного проекту
Скачати 15.33 Kb.
НазваПро експериментальне впровадження освітнього інноваційного проекту
Дата конвертації16.05.2013
Розмір15.33 Kb.
ТипДокументи
Про експериментальне впровадження

освітнього інноваційного проекту

«Щоденник.ua»


Відповідно до Закону України «Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007–2015 роки», на виконання Указу Президента України від 30.09.10 року №926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні» та з метою формування культури користувачів Інтернету у процесі управлінської діяльності закладами освіти і впровадження соціальної програми «Безпека дітей в Інтернеті»


НАКАЗУЮ:


  1. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.): 1.1 Організувати експериментальні дослідження та створити умови для науково-методичного і методологічного забезпечення реалізації освітнього інноваційного проекту «Щоденник.ua».

1.2 Надавати організаційну та науково-методичну допомогу педагогічним колективам експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів у здійсненні завдань дослідно-експериментальної роботи за проектом «Щоденник.ua».

2. Призначити науковим керівником проекту Пушкарьову Т.О., заступника директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

3. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій провести відповідну організаційну роботу та сприяти впровадженню у загальноосвітніх навчальних закладах проекту «Щоденник.ua».

4. Розмістити даний наказ на сайті Міністерства www.mon.gov.ua. та Інтернет-порталі «Єдине освітнє інформаційне вікно України» (www.osvita.com).

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.Заступник міністра І.П. ЗайцеваСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації