Поиск по базе сайта:
7 клас Повторити : правила поведінки учнів у хімічному кабінеті;речовини, чисті речовини та суміші; атоми, молекули, хімічні елементи, їх назви та символи; поняття про періодичну систему хімічних елементів Д. icon

7 клас Повторити : правила поведінки учнів у хімічному кабінеті;речовини, чисті речовини та суміші; атоми, молекули, хімічні елементи, їх назви та символи; поняття про періодичну систему хімічних елементів Д.
Назва7 клас Повторити : правила поведінки учнів у хімічному кабінеті;речовини, чисті речовини та суміші; атоми, молекули, хімічні елементи, їх назви та символи; поняття про періодичну систему хімічних елементів Д.
Дата конвертації13.02.2013
Розмір9.55 Kb.
ТипДокументи

Рекомендації

Щодо організації самостійного навчання учнів з хімії на час карантину.

7 клас

Повторити : правила поведінки учнів у хімічному кабінеті;речовини, чисті речовини та суміші; атоми, молекули, хімічні елементи, їх назви та символи; поняття про періодичну систему хімічних елементів Д.І.Меделєєва; атомна одиниця маси, відносна атомна маса хімічних елементів.

  1. Клас

Повторити: кількість речовини, розрахунки за хімічними формулами, основні класи неорганічних сполук

  1. клас

Повторити : значення розчинів у природі та життєдіяльності людини. Поняття про дисперсні системи, колоїдні та істинні розчини. Розчинність її залежність від різних факторів. Насичені і ненасичені розчини.Фізико- хімічна сутність процесу розчинення.Кількісний склад розчину. Масова частка розчиненої речовини. Приготування розчинів. Електролітична дисоціація. Електроліти й неелектроліти. Ступінь дисоціації. Сильні та слабкі електроліти. Реакції обміну між розчинами електролітів.

  1. клас

Повторити: «Оксиген і сульфур» .Розв’язувати розрахункові задачі на надлишок і вихід продукту. «Нітроген і фосфор».

  1. клас

Повторити : Насичені одноатомні спирти. Гліцерин як представник багатоатомних спиртів. Фенол.Альдегіди.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації