Поиск по базе сайта:
Правила користування комп’ютером в читальному залі бібліотеки зош №93 Користування комп’ютером в бібліотеці школи безкоштовне icon

Правила користування комп’ютером в читальному залі бібліотеки зош №93 Користування комп’ютером в бібліотеці школи безкоштовне
Скачати 21.26 Kb.
НазваПравила користування комп’ютером в читальному залі бібліотеки зош №93 Користування комп’ютером в бібліотеці школи безкоштовне
Дата конвертації08.02.2013
Розмір21.26 Kb.
ТипПравила

«Затверджую»

Директор ЗОШ №93

______________ /Дараган О.В./


Правила користування комп’ютером в читальному залі бібліотеки ЗОШ № 93


 1. Користування комп’ютером в бібліотеці школи безкоштовне.

 2. Доступ до мережі Інтернет є привілеєм читача бібліотеки, а не його правом. ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ користування комп’ютером, зафіксоване бібліотекарем, є достатньою підставою для ПОЗБАВЛЕННЯ користувача даної привілеї.

 3. Доступ до Інтернет в бібліотеці розглядається виключно як засіб одержання інформації, тобто для навчання та підвищення професійного рівня і не може використовуватися для ігор, електронної пошти.

 4. Право доступу до комп’ютерів, призначених для інформаційного обслуговування, надається читачам, які:

 • Володіють навичками роботи на персональному комп’ютері з операційною системою Windows, Linux та самостійної роботи в Інтернет.

 • Ознайомилися з даними правилами.

 1. Читачі можуть записати отриману ними інформацію на USB Flash-накопичувачі, сумісні з типовими драйверами, або передати її електронною поштою. УВАГА! Перед збереженням інформації носії мають бути перевірені співробітником бібліотеки на наявність вірусів.

 2. Користувач несе відповідальність за використання одержаних з Інтернет матеріалів, що захищені авторським правом.

 3. ^ ЧИТАЧАМ НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

 • Розпочинати роботу за комп’ютері без дозволу співробітника бібліотеки.

 • Захаращувати робоче місце за комп’ютером.

 • Приносити з собою продукти харчування і напої.

 • Переміщувати процесорний блок комп’ютера.

 • Вилучати будь-які файли на комп’ютері та встановлювати власне програмне забезпечення.

 • Недопустимо самостійно змінювати настройки комп’ютера та програмного забезпечення. У випадку ВИНИКНЕННЯ ТРУДНОЩІВ з використанням обладнання зверніться ЗА ДОПОМОГОЮ до бібліотекаря.

 • Використовувати комп’ютер для потреб, не пов’язаних з пошуком і отриманням науково-інформаційних ресурсів.

 • Користуватися ІР-телефонією, Інтернет-іграми, надсилати електронну пошту, неправомірно «скачувати» і використовувати ліцензію на програмне забезпечення, порушувати закони копірайту.

 • Переглядати і розповсюджувати заборонені законом матеріали, сайти, що містять зображення порнографічного змісту або пропагують насилля над особистістю.

 • Перешкоджати роботі інших користувачів, використовуючи велику кількість ресурсів системи, вимикати або перезавантажувати комп’ютер.

 • Порушувати ДІЛОВИЙ РИТМ читального залу: голосно розмовляти, користуватися мобільним телефоном, заважати роботі інших користувачів.

 1. За пошкодження програмно-технічних засобів читачі притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації