Поиск по базе сайта:
Плануючи виховну роботу, класні керівники усіх класів складають психолого-педагогічні характеристики класу, на основі висновків та аналізу попередніх результатів роботи формулюють задачі та мету виховання на навчальний рік icon

Плануючи виховну роботу, класні керівники усіх класів складають психолого-педагогічні характеристики класу, на основі висновків та аналізу попередніх результатів роботи формулюють задачі та мету виховання на навчальний рік
Скачати 97.03 Kb.
НазваПлануючи виховну роботу, класні керівники усіх класів складають психолого-педагогічні характеристики класу, на основі висновків та аналізу попередніх результатів роботи формулюють задачі та мету виховання на навчальний рік
Дата конвертації08.02.2013
Розмір97.03 Kb.
ТипПлан


Один із головних факторів успішного виховного процесу – правильне планування виховної роботи. Педагогічний колектив школи володіє методикою планування виховної роботи, має досвід аналізу проведеної виховної роботи та перспективного планування.

Плануючи виховну роботу, класні керівники усіх класів складають психолого-педагогічні характеристики класу, на основі висновків та аналізу попередніх результатів роботи формулюють задачі та мету виховання на навчальний рік.

Планування виховної роботи у 2008-2009 н.р. проводилося за такими напрямками:

«Захист Вітчизни та військово-патріотичне виховання»

«Морально-правове виховання»

«Профілактика дитячого травматизму»

«Здоровий спосіб життя та статеве виховання»

«Пізнавальна діяльність»

«Художньо-естетична діяльність»

«Екологічне виховання»

«Трудове та фізичне виховання»

«Робота з дітьми девіантної поведінки»

«Робота з батьками. Родинне виховання»

«Профорієнтаційна робота».

Згідно Річного плану школи класні керівники склали свої плани роботи та узгодили їх на засіданні М\О класних керівників. Протягом року учні класів брали участь у класних та загально шкільних заходах, у районних, міських та обласних святах, конкурсах, акціях, здобули багато перемог та нагород.

1-А клас, класний керівник Лелюк І.Г. Завданням класного керівника у цьому році було прищеплення учням правил безпечної поведінки у школі та у побуті, згуртування дитячого колективу, виховання патріотизму. Протягом року діти відвідали театри міста, цирк. Брали участь у класних заходах: святах та концертах, в організації яких брали активну участь і батьки учнів. У районних художніх конкурсах учні 1-А класу також взяли участь. За рік учні стали більш згуртовані, полюбили свій клас та свою школу, навчилися поважати дорослих та спілкуватися.

1-Б клас, кл. керівник Паніна О.Г. Задачами виховання були: прищеплення здоров”язберігаючих навичок учням, мотивація до навчання, започаткування класних традицій, згуртування колективу.

Учні класу брали участь у шкільних спортивних змаганнях, у конкурсі „Юна принцеса”. Проводилися класні свята до Нового року, КВК, свято для мам. Учні відвідали концерт Харківської філармонії, вистави дитячих театрів. У класному кабінеті за допомогою батьків створено „Класний куточок” та інші стенди, що розповідають про учнів класу та шкільне життя.

2-А клас, класний керівник Мокроусова Г.І. Основну увагу вчитель приділила проблемі покращення між особових стосунків учнів у класі, активізації ролі батьків у виховному процесі, вихованню відповідального ставлення до навчання та доручень учнів класу. Протягом року у класі велася активна культурно-розвиваюча робота: учні відвідали театри міста, цирк, планетарій, історичний та музей природи, екскурсію містом. За допомогою та участю батьків було проведено Новорічне свято. У загально шкільних заходах учні 2-А також брали участь: „Юна принцеса”, математична олімпіада „Кенгуру”, концерти до свят. Учні класу здобули нагороди та грамоти у районних конкурсах „Новорічний віночок”, „Джміль та Бджілка”, „Подарунки осені”. За рік діти класу стали більш організованими, активними, відповідальними.

Кл.керівник 2-Б Рябошлик В.В. особливу увагу приділила бесідам з культури та правил поведінки у школі та на вулиці, вихованню відповідальності, розширенню кругозору учнів. Учні класу відвідали театри міста, цирк, планетарій, історичний та музей природи, екскурсію містом. У загально шкільних заходах учні 2-Б також брали участь: „Юна принцеса”, математична олімпіада „Кенгуру”, концерти до свят. Учні класу здобули нагороди та грамоти у районних конкурсах „Новорічний віночок”, „Джміль та Бджілка”, „Подарунки осені”. Протягом року учні класу проявили себе як виховані, відповідальні, творчі школярі.

Кл.керівник 3 класу Козинець Н.В. Своїми задачами вона вбачала роботу з укріплення дисципліни, покращення між особових стосунків, підвищення навчальної мотивації. Протягом року було проведено багато бесід з учнями на морально-етичні та здоров”язберігаючі теми. Були проведені класні свята до Нового року та свято для мам. Учні класу брали участь у районних художніх конкурсах „Джміль та Бджілка”, „Міліція очима дітей”, „Мої права”, у шкільному конкурсі „Юна принцеса”, „Веселі старти”, „Малі олімпійські ігри”, у між предметній олімпіаді початкової школи. За поробку до районного конкурсу „Подарунки осені” Баглаєнко П. отримав подарунок та грамоту за І місце. Учні класу протягом року відвідали ТЮГ, цирк.

4 кл., Носова Ю.В. вважає , що клас в основному дружний, діти добре спілкуються, у класі є лідери, але є діти, у яких виникають проблеми у спілкуванні з однокласниками. Своїм завданням класний керівник бачить роботу з патріотичного виховання та підвищення навчальної мотивації. Учні класу взяли участь у шкільному конкурсі «Юна принцеса», спортивних змаганнях «Веселі старти», „Малі олімпійські ігри” у математичному конкурсі „Кенгуру”, у районних конкурсах «Природа очима дітей», „Джміль та бджілка”. Провели класні свята до Нового року. Відвідали цирк, театри міста.

Кл.керівник 5-А Куліковска Н.В. характеризує свій клас як колектив з високим творчим потенціалом, але потребуючим керівництва та підтримки. Свої зусилля класний керівник спрямувала на згуртування колективу, на покращення дисципліни, підтримку обдарованості, прищепленню правил здорового засобу життя. Учні класу дуже люблять демонструвати свої таланти, виконувати ролі, перевдягатися у різні костюми, треба відмітити, що батьки учнів дуже старанно допомагають вчителям в організації та проведенні свят. Протягом року учні класу взяли участь у святі до Першого дзвоника, у концерті до Дня вчителя, у конкурсі „Юна принцеса”. Отримали грамоту за перемогу у районному конкурсі самодіяльності, провели Новорічні концерти для учнів початкової школи, взяли участь у багатьох загально шкільних заходах. Відвідали театри міста, філармонію. Учні класу були у складі шкільних спортивних команд для участі у районних та міських змаганнях. За минулий рік учні класу добре себе проявили. Хоча проблеми у між особових стосунках та з дисципліною ще залишаються, але діти вчаться слухати одне одного та шукати компроміс у різних ситуаціях.

5-Б - кл.керівник Чирва Т.Д. Учні класу слухняні, мають навчальний потенціал, але неактивні, розрізнені, товаришують окремими групами, недисципліновані під час перерв. За рік було проведено багато бесід та виховних годин на морально-етичні теми. Протягом року учні відвідували театри та цирк, але не дуже активно, пояснюючи це небажанням. Взяли участь у конкурсі „Юна принцеса”, у спортивних змаганнях, у багатьох шкільних та районних мистецьких конкурсах, провели шкільні свята та дискотеки. Не взяли участь у деяких заходах, тому що не зуміли домовитися та дійти спільної думки. У наступному році класному керівникові необхідно запланувати більше роз”яснювальної роботи серед батьків учнів та запланувати спільні виховні заходи для дітей та батьків, працювати над розширенням культурного кругозору учнів.

6-А - кл.керівник Кравченко Н.І. Клас великий, інтереси учнів різні. Задачі виховної роботи у класі: формування моральних, етичних та культурних цінностей, покращення культури спілкування.

У 2008-2009 н.р. учениця 6-А класу Серікова Н. стала переможицею шкільного, районного конкурсів „Юна принцеса-2009”, увійшла до 10-ки фіналісток міського конкурсу. Учениці класу активну участь брали у роботі шкільного учкому, у конкурсах „Податки очима дітей”, „Чорнобиль – мій біль”. Учні класу активно організовують і класні свята, концерти, брали участь в усіх предметних тижнях та загально шкільних святах.

6-Б - кл.керівник Курякова Т.Є. Задачі виховної роботи у класі : виховання ініціативності, патріотизму, духовності, підвищення рівня навчальної мотивації. Класні заходи, проведені у цьому році це – класні свята, свято Різдва, культпоходи до театру, цирку, планетарію, екскурсії, виховні години. Учні 6-Б кл. вибороли І місце у районних змаганнях з легкоатлетичного 4-борства, входили до складу багатьох шкільних команд для участі у районних та міських змаганнях. На шкільному святі спеціалізованих шкіл були нагороджені учні Корнієнко Д., Рудік М., Миргород Ю., Шишков Д. Учні класу брали участь в усіх предметних тижнях, у конкурсах „Юна принцеса”, у художніх конкурсах „Мої права”, „Чорнобиль – мій біль” та багатьох інших. В цілому, поведінка в класі покращилася, проявилося багато відповідальних та здібних учнів.


7-А - кл.керівник Колеснікова М.В. Клас дружний, багато учнів мають високий навчальний та творчий потенціал. Задачі класного керівника: виховання всебічно розвиненої особистості, соціалізація особистості. Протягом року учні класу брали участь у предметних тижнях, у загально шкільних заходах, передбачених Річним планом виховної роботи школи. Проводилися класні заходи, відвідували театри міста. Учні класу входили до складу шкільних спортивних команд, які брали участь у районних та міських змаганнях. Але слід зазначити, що у багатьох загально шкільних заходах учні 7-А класу не брали участь, були неактивними у роботі шкільного учкому.

У наступному році класному керівнику бажано запланувати заходи щодо розвитку ініціативності дітей, заходів, які потребують вміння самовиразитися, що буде сприяти розкриттю прихованих талантів та потенціальних можливостей класу.

7-Б - кл.керівник Хоружа А.В. Дружні активні діти, з повагою ставляться до однокласників та вчителів, у класі є діти-лідери, які добре вчаться, беруть активну участь у житті класу та школи. Виховні задачі: виховання культури поведінки, естетичних смаків, патріотичних почуттів, прищеплення навичок здорового способу життя. Протягом року у класі було проведено багато колективних заходів, які сприяли покращенню між особистісних стосунків між учнями класу: це бесіди, виховні години, участь у класних та шкільних концертах, підготовка літературно-музичної композиції до Шевченківських свят. Учні класу протягом року відвідали екскурсії, культпоходи, побували у театрах міста. Учні класу входили до складу збірної команди школи зі спортивних змагань, брали участь у предметних олімпіадах, найактивніші були нагороджені на шкільному святі спеціалізованих шкіл.

8-А - кл. керівник Невара В.С. Клас дружний, активний, діти самостійні. Завдання класного керівника: виховання моральних норм поведінки, профілактика шкідливих звичок, підвищення мотивації навчання. Протягом року були проведені тематичні бесіди, класні виховні заходи, культпоходи та екскурсії. Учні класу брали участь в усіх загально шкільних заходах та концертах. Відвідали театри, цирк, Будинок органної музики.

Учень класу Миргород Г. посів призове місце у районному конкурсі художньої самодіяльності. Учениці класу брали активну участь у роботі шкільного самоврядування та у районному „Фестивалі самоврядування”.

8-Б - кл.керівник Ісаєнко Л.О. Клас з великим потенціалом, в ньому вчаться ініціативні, самостійні, відкриті діти, які мають достатню навчальну мотивацію. Задачі кл керівника: підвищувати рівень вихованості кожного учня, підвищення відповідальності учнів, виховання свідомого ставлення до свого здоров”я.

Протягом року у класі було проведено диспут „Здоровий спосіб життя”, КВК „У вінок Кобзареві”, учнями класу організовано новорічне свято для учнів 3-х класів. На всі шкільні концерти учні 8-Б кл. запропоновували номери художньої самодіяльності, конферанс, організаційну допомогу.

Учні класу брали участь у багатьох шкільних та районних предметних олімпіадах, предметних конкурсах. Учениці Йосипенко Н. та Яшина К. Завоювали багато призових місць на районних олімпіадах. Учні класу були у складі збірної команди школи зі спортивних змагань, за високі досягнення та актину роботу протягом року вони були нагороджені на шкільному святі спеціалізованих шкіл.

9 - кл. керівник Артамонова І.К. Клас великий, діти енергійні. Задачі класного керівника: національно-патріотичне виховання, культурно-просвітницька робота, підвищення мотивації навчальної мотивації, професійне виховання.

Протягом року класний керівник багато уваги приділяв колективній та індивідуальній роботі з учнями класу по прищепленню моральних норм поведінки, відповідальності, між особовим стосункам. Багато часу також було приділено роботі з батьками.

У загально шкільних заходах учні 9 кл. брали активну участь, виступали на багатьох районних змаганнях. Проведено класні заходи, присвячені Новому року, міжнародному жіночому дню, дню Св. Валентина. Всім класом діти відвідували екскурсії, каток, прогулянки містом. Протягом року відбулися культпоходи до «Театру 19», до ХАТОБу, на численні виставки, на міжнародну виставку книг. Учні класу відвідали дні відкритих дверей багатьох профтехучилищ та професійних ліцеїв міста, зустрілися з багатьма представниками навчальних закладів. Брали активну участь у районних заходах та акціях. Серед учнів класу є переможці та учасники районних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань.

10 клас - керівник Шишигіна Н.В. Учні класу – діти самостійні, мають високий потенціал та високу самооцінку, але не завжди дисципліновані та не завжди поважно ставляться до вчителів. Задачі класного керівника: прищеплення культури спілкування, профорієнтаційна робота, патріотичне виховання, подолання егоїстичних нахилів.

Учні класу взяли активну участь у районному „Фестивалі команд самоврядування”, брали участь у районному конкурсі ДЮП, КВК. Серед учнів класу 5 призерів районної МАН. Учні класу брали участь у багатьох предметних олімпіадах та конкурсах, це Шкурай Світлана – переможець багатьох предметних олімпіад та конкурсів, ІІІ місце у обласній МАН, Ніколаєв Євген – фіналіст міського конкурсу „Учень року - 2009” у номінації „Спортсмен року”.

Учні класу виступали на святі до Дня вчителя, у КВК, у шкільних концертах, на відкритому заході „Поема про Харків”. Можна сказати, що у 2008-2009 н.р. творчий та науковий потенціал учнів розкрився якнайкраще.

11 - кл.керівник Дігавцова Л.Ю. Учні 11 кл. дружні, активні, виховані, доброзичливі, відповідальні. Задачі виховання: розширення кругозору, естетичне та екологічне виховання, профорієнтаційна робота. Учні класу брали активну участь в житті школи, в спортивних та предметних заходах, багато допомагали в організації шкільних свят, активно допомагали в роботі з молодшими школярами. Протягом року учні відвідали театри міста, цирк, культурні заклади міста. Учні класу протягом року входили до складу багатьох збірних команд школи. Серед них є учасники та переможці районних предметних олімпіад та конкурсів, змагань з футболу, волейболу, баскетболу та ін. Майже половина учнів нагороджена за успіхи на шкільному святі спеціалізованих шкіл.

Протягом навчального року учні класу серйозно готувалися до вступу до ВНЗ, брали участь у предметних олімпіадах у ВНЗ, відвідували з ознайомчими екскурсіями деякі факультети ВНЗ. Одинадцятикласники готували свята „Перший дзвоник», до Дня Валентина, брали участь в усіх загально шкільних святах.


Достатньо грамотно планують свою роботу класні керівники Мокроусова Г.І., Кравченко Н.І., Хоружа А.В.

Різноманітні та цікаві форми роботи практикують Хоружа А.В., Рябошлик В.В., Артамонова І.К.

Багато працюють з батьками та учнями класні керівники Дігавцова Л.Ю., Куліковська Н.В.

Цікаві форми індивідуальної роботи застосовують Куліковська В.Д., Артамонова І.К., Дігавцова Л.Ю.

Усі класні керівники приділяють багато уваги роботі зі збереження життя та здоров»я учнів, про що свідчить кількість тематичних бесід та виховних заходів. Серйозно ставляться до проведення бесід з профілактики травматизму Курякова Т.Є., Кравченко Н.І.

Поряд з зазначеними позитивними моментами в плануванні виховної роботи мають місце і окремі недоліки.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації