Поиск по базе сайта:
Головне управління освіти І науки icon

Головне управління освіти І науки
Скачати 21.88 Kb.
НазваГоловне управління освіти І науки
Дата конвертації07.12.2012
Розмір21.88 Kb.
ТипДокументи

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


61022, м. Харків, Держпром, 9 під’їзд, 4 поверх, тел. 705-03-00, gluo@gluo.kharkov.com

08.11.1001-38/5832

На №

11958/6
12.10.10


Начальникам районних (міських)

відділів (управлінь) освіти


^ Керівникам навчальних закладів обласного підпорядкування


Відповідно до доручення заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Ландсмана В.А. щодо сприяння передплаті журналу «Щедрику – Ведрику» Головне управління освіти і науки інформує.

Всеукраїнська благодійна організація Благодійний дитячий фонд «Щедрику – Ведрику» видає щомісячний Всеукраїнський дитячий літературно – художній журнал «Щедрику – Ведрику». Свідоцтво КВ № 13656-2630 ПР, видане Міністерством юстиції України. Журнал присвячений творам дітей України з метою дати їм змогу заявити про свої таланти на всю Україну.

Журнал розповсюджується по передплаті. Передплатний індекс 49294, вартість журналу 9,25 грн. на місяць, передплата здійснюється із травня місяця. Обсяг журналу – 44 сторінки, повнокольоровий, папір крейдований. В журналі друкуються рубрики: художньо – декоративна, літературно – художня, музична, спадщина, листування, новини з усього світу, комікси, постери, ігри та інші забави для дітей. Журнал дає багато можливостей: друкувати безкоштовно роботи дітей, віднайти друзів на Україні та спілкуватися з ними. Також вони мають можливість брати участь у всіх конкурсах та акціях, які буде проводити фонд «Щедрику – Ведрику». Найкращі роботи дітей будуть представлені у заходах, які буде проводити Всеукраїнський благодійний дитячий фонд «Щедрику – Ведрику», а найбільш активні діти, зможуть побувати на Всеукраїнському фестивалі у м. Києві, взяти участь у фестивалі та отримати за це нагороди та подарунки.

Також журнал пропонує для всіх дітей акцію «Пошук скарбів». У номерах журналу діти можуть знайти ігрові гроші «Країни дитячих мрій» - «Бедрики», за які в магазині «Країни дитячих мрій» можна отримати олівці, фарби, альбоми, книги, іграшки, футболки тощо.

Журнал «Щедрику – Ведрику» - перший і єдиний дитячий журнал, який дає можливість дітям України та дітям сиротам інтернатних закладів виявити свої здібності та можливості.

Просимо Вас посприяти передплаті Всеукраїнського дитячого літературно – художнього журналу «Щедрику – Ведрику» до бібліотек навчальних закладів всіх типів і форм власності, навчальних закладів інтерна того типу.

Контактні телефони: директор - Блюхер Валентина Василівна (097) 410-23-28, головний редактор – Блюхер Олександр Васильович (067) 946-15-13

Надати до Головного управління освіти і науки (відділ дошкільної, позашкільної та корекційної роботи, Говсієвич І.В.) до 25.11.10 інформацію про результати проведеної роботи.


Начальник Р.В.Шаповал


Счастна 705-03-11

Говсієвич 705-05-29

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації