Поиск по базе сайта:
Головне управління освіти І науки icon

Головне управління освіти І науки
Скачати 96.86 Kb.
НазваГоловне управління освіти І науки
Дата конвертації03.02.2013
Розмір96.86 Kb.
ТипДокументи
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ61022, м. Харків, Держпром, 9 під’їзд, 4 поверх, тел. 705-03-00
03.11.0901-11/5850

На №
від

Начальникам районних (міських)

відділів (управлінь) освіти


^ Керівникам закладів освіти обласного підпорядкування


Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 09.10.09 № 1/9-705 Головне управління освіти і науки інформує, що МОН спільно з дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) планує провести у лютому (орієнтовно, останній тиждень місяця) 2010 року в м.Києві Всеукраїнський конкурс «Intel-Еко Україна-2010» (умови додаються). Зазначений конкурс є національним етапом 61-го міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів International Science and Engineering Fair (Intel ISEF 2010).

До участі у конкурсі запрошуються автори наукових проектів – учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно. Наукові проекти, подані на конкурс, мають бути виконані учнями протягом 2009-2010 років індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

Організація національного етапу конкурсу Intel ISEF 2010 покладається на Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Національний етап конкурсу пройде у три етапи: І етап – заочний конкурс тез наукових досліджень, ІІ етап – персональний постерний захист проектів, ІІІ етап – відкритий стендовий захист кращих наукових проектів переможців ІІ етапу.

Для участі у І етапі конкурсу необхідно до 20 січня 2010 року подати заявку на участь і тези наукового дослідження (українською та англійською мовами):

– в електронному вигляді – одним документом на електронну адресу НЕНЦ: nenc@nenc.gov.ua з темою повідомлення «Конкурс Intel-Еко Україна-2010 _(категорія проекту)_(прізвище)»;

– на паперових носіях – на поштову адресу: НЕНЦ, вул.Вишгородська, 19, м.Київ, 04074. На конверті робиться помітка «^ На конкурс «Intel-Еко Україна-2010», Категорія проекту «_______», інд./або команд./проект».

На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників конкурсу. Результати відбору щодо участі у ІІ етапі конкурсу будуть оприлюднені до 10 лютого 2010 року на сайті НЕНЦ www.nenc.gov.ua.

За підсумками ІІІ етапу конкурсу автори трьох кращих наукових проектів (двох індивідуальних та одного командного) отримають право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF 2010, який пройде з 9 по 14 травня 2010 р. у м.Сан-Хосе (штат Каліфорнія, США).

Просимо довести інформацію про Всеукраїнський конкурс «Intel-Еко Україна-2010» до відома керівників та учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Детальна інформація про умови конкурсу, вимоги до наукових проектів, тез та постерів – на сайті: www.nenc.gov.ua та за телефонами:
044-430-04-91, 430-02-60.

Додаток: на 5 арк.


Заступник начальника

Головного управління Г.Михайленко
^

Оригінал підписано ?


Дроботова О.Ю.,

Пономаренко, 705-05-29

Додаток


Умови проведення Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна-2010»


1. Мета конкурсу «Intel-Еко Україна-2010»

1.1.Всеукраїнський конкурс «Intel-Еко Україна-2010» (далі - Конкурс) є національним етапом Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2010, який проводиться серед кращих у світі молодих учених і винахідників з метою демонстрації найсучасніших наукових проектів та обміну ідеями.

1.2. Основними завданнями Конкурсу є:

 • виявлення та підтримка учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й
  техніки;

 • розвиток інженерної думки серед молоді;

 • популяризація серед молоді науки як професії;

 • популяризація академічних досліджень молодих учених.

2. Учасники Конкурсу

2.1. До участі в Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно.

Наукові проекти, подані на Конкурс, мають бути виконані учнями індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

2.2. Участь у Конкурсі можуть брати переможці Всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів за умови відповідності їх проектів вимогам Конкурсу.

2.3. Дія участі у конкурсі необхідно до 20 січня 2010 року подати заявку на участь (форма додається) та тези наукового дослідження (українською та англійською мовами):

– в електронному вигляді – одним документом на електронну адресу НЕНЦ: nenc@nenc.gov.ua з темою повідомлення «Конкурс Intel-Еко Україна-2010 _(категорія проекту)_(прізвище)»;

– на паперових носіях – на поштову адресу: НЕНЦ, вул.Вишгородська, 19, м.Київ, 04074. На конверті робиться помітка «На конкурс «Intel-Еко Україна-2010», Категорія проекту «_______», інд./або команд./проект».

2.4. На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників наступного етапу конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 10 лютого 2010 р. на сайті НЕНЦ www.nenc.gov.ua.

3. Порядок проведення Конкурсу

3.1 .Конкурс проходить у три етапи:

1-й етап - заочний конкурс тез;

ІІ-й етап - персональний постерний (стендовий) захист проектів;

ІІІ-й етап - відкритий стендовий захист кращих наукових проектів.

3.2. І-й етап Конкурсу проходить у формі заочного конкурсу тез.

3.2.1. Тези наукових робіт на Конкурс подаються українською та англійською мовами. Обсяг тез не повинен перевищувати 2 сторінки (6000 друкованих символів шрифтом Тimes New Roman, 12; формат роботи – MS Word). Малюнки, таблиці та інші графічні зображення, а також фото оформляються окремим додатком.

3.2.2. У тезах має розкриватися наступна інформація:

 • тема наукового дослідження;

 • прізвище та ім’я автора;

 • місце навчання, клас, контактна інформація;

 • термін проведення та короткий опис наукового дослідження: проблема, яка досліджується, гіпотеза, матеріали та методи дослідження, процедура проведення дослідження, дані експерименту та їх аналіз (основні графіки, таблиці), висновки (практичне значення, доцільність);

 • бібліографія (1-2 основні джерела, які використовувались, або посилання на відповідні веб-сайти).

3.3. ІІ-й етап Конкурсу проходить у формі персонального постерного захисту проекту перед членами журі Конкурсу за категоріями:

 • біологічні науки (ботаніка, зоологія, мікробіологія, біохімія тощо);

 • екологія та проблеми довкілля, енергозберігаючі технології;

 • науки про Землю (географія, геологія);

 • науки про Всесвіт (астрономія);

 • науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я; психологія і поведінка людини);

 • хімія;

 • комп'ютерні науки;

 • інженерні науки;

 • математика;

 • фізика.
 1. ІІІ-й етап Конкурсу проходить у формі відкритого стендового захисту кращих робіт з елементами інтерв'ю та наукової співбесіди двома мовами - українською або російською та англійською.

 2. Для демонстрації проекту учасники можуть використовувати демонстраційні моделі або макети, які повинні відповідати правилам техніки безпеки та розмішуватись на робочому місці учасника.

 3. На ІІІ-у етапі основна увага журі Конкурсу приділяється вмінню учня ефективно спілкуватись, відповідати на запитання, відстоювати власну точку зору, на логічність мислення та рівень володіння англійською мовою.

3.7. За результатами ІІІ етапу Конкурсу два кращих індивідуальних та один командний проекти отримують право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF 2010, який пройде з 9 по 14 травня 2010 р. у м.Сан-Хосе (штат Каліфорнія, США).

3.8. Учні, що представляють командні наукові проекти, змагатимуться між собою окремо за право участі в конкурсі на міжнародному рівні.

4. Вимоги до наукових проектів

4.1. До участі в Конкурсі допускаються учасники, чиї наукові проекти підготовлені протягом 2009-2010 років та оформлені у формі постеру. Розміри постеру: висота – 120 см, ширина – 120 см (центральна частина – 60 см та двібічні – по 30 см кожна).

4.2. Наукові дослідження, презентовані на Конкурсі, мають бути проведені учнями самостійно за наявності наукового керівника – кваліфікованого фахівця в даній галузі (вчителя, науковця, викладача вищої школи).

4.3. Додаток до наукового проекту учасник може оформити у вигляді проектної книги (робочого журналу, що містить графіки, діаграми, ескізи тощо) та опису дослідження (документ, у якому зазначено проблему, яку досліджує проект, гіпотезу, методи дослідження, отримані дані та їх аналіз, висновки, варіанти практичного застосування результаті дослідження тощо).

Зазначені документи не є обов'язковими, але їх наявність може сприяти кращому розумінню змісту проекту членами журі.

4.4. Наукові проекти, підготовлені у формі демонстрацій, інформаційних повідомлень, пояснювальних моделей або результатів досліджень літератури, конкурсною комісією не розглядаються.

4.5. Наукове шахрайство (плагіат, підроблення, використання чи презентування чужих досліджень, недостовірність результатів тощо) або негідна поведінка щодо інших учасників неприпустимі на будь-якому етапі процесу дослідження або Конкурсу.

5. Критерії оцінювання наукових проектів

Наукові проекти журі Конкурсу оцінює за наступними критеріями:Критерії

Максимальна кількість балів

Індивідуальний проект

Командний проект

Наукова обґрунтованість дослідження/інженерна думка

25

20

Можливість практичного застосування

25

20

Актуальність дослідження

5

15

Чіткість викладення матеріалу, презентаційні навички

15

15

Методологічні підходи, наукові навички

10

10

Творчий підхід

10

8

Робота у команді12

Загалом

100

100

ЗАЯВКА

на участь у конкурсі «Intel-Еко Україна-2010»


1. Назва проекту: ____________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________


2. Категорія проекту (необхідне підкреслити):

– біологічні науки (ботаніка, зоологія, мікробіологія, біохімія тощо);

– екологія та проблеми довкілля, енергозберігаючі технології;

– науки про Землю (географія, геологія);

– науки про Всесвіт (астрономія);

– науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я; психологія і поведінка людини);

– хімія;

– комп'ютерні науки;

– інженерні науки;

– математика;

– фізика.


3. Типи проекту (необхідне підкреслити):

– індивідуальний;

– командний.


4. Прізвище, ім’я, по батькові (повністю) учня, який виконав та представляє наукове дослідження

_____________________________________________________________________________


5. Число, місяць, рік народження: ________________________________________________


6. Повна назва навчального закладу: ______________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________


7. Адреса навчального закладу: _________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________


8. Клас: __________


9. Рівень знань англійської мови (необхідне підкреслити):

– базовий;

– середній;

– високий.


10. Наявність матеріалів для портерного (стендового) захисту (необхідне підкреслити):

– наявні;

– відсутні.


11. Перелік технічних засобів, необхідних для демонстрації проекту:

_____________________________________________________________________________

12. Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника:

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________


13. Місце роботи, посада, науковий ступінь керівника дослідження:

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________


14. Чи представлявся даний науковий проект на інші конкурси? Так ; Ні .

Якщо так, то на які саме?

_____________________________________________________________________________

Яке місце виборов? ____________________


15. Контактна інформація про конкурсанта:

поштова адреса, індекс: _____________________________________________________

область: __________________________________________________________________

район: ____________________________________________________________________

місто/селище: ______________________________________________________________

вулиця: ____________________________________________________________________

будинок № __________________, квартира______________

телефон: ( ) _______________________,; моб.: ________________________________

Е-mail: ____________________________________________________________________


16. Підпис учасника конкурсу: ________________________________________________


17. Підпис наукового керівника проекту: ________________________________________


18. Дата подання заявки: _______________________________________________________


19. Дата отримання заявки (заповнюється оргкомітетом конкурсу): ____________________Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації