Поиск по базе сайта:
Дергачівська районна державна адміністрація відділ освіти icon

Дергачівська районна державна адміністрація відділ освіти
Скачати 12.76 Kb.
НазваДергачівська районна державна адміністрація відділ освіти
Дата конвертації03.02.2013
Розмір12.76 Kb.
ТипДокументи
ДЕРГАЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ВІДДІЛ ОСВІТИ

___________________________________________


62300, м.Дергачі, вул.Петровського, 6 тел. 3-01-47 osvita-dergachi@ukr.net


"_24_"_грудня 2009 р. 981

На № _____ від __________________________


Керівникам закладів освіти


З метою попередження зросту захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип, відповідно до «Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» припинення навчального процесу здійснюється за рішенням органів місцевої виконавчої влади при зниженні температури повітря до мінус 20°С (при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості вище 80%) для учнів початкових класів та при зниженні температури до мінус 24°С для учнів 5-12 класів, а також при надзвичайних ситуаціях.

Одночасно повідомляю, що температурний режим у навчальний класах повинен становити 17-20°С, в спортивних залах 15 - 17° С. в майстернях 16-18°С, у спальнях та ігрових приміщеннях 18-19°С . У випадках недотримання повітряно-температурного режиму будуть винесені постанови головних державних санітарних лікарів відповідних територій про тимчасове призупинення роботи окремих закладів».

З урахуванням викладеного прошу особисто відслідкувати ситуацію пов’язану з дотриманням температурного режиму в закладах освіти, а також в разі зниження температури до зазначеного вище порогу вчасно повідомляти відділ освіти.


Начальник відділу освіти Т.В.МалинінаСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації