Поиск по базе сайта:
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки icon

Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки
Скачати 29.83 Kb.
НазваХарківська обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки
Дата конвертації03.02.2013
Розмір29.83 Kb.
ТипЗакон
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

61022, м. Харків, Держпром, 9 під’їзд, 4 поверх, тел. (057)705-02-88

е-mail: gluo@gluo.kharkov.com р/р 35217005000077

__________________________________________________________________

02.02.2012 № 01-12/531

на № від

Начальникам районних (міських) відділів (управлінь) освіти


Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації (далі – Головне управління) доводить до Вашого відома про збільшення кількості звернень громадян у 2011 році у порівнянні з 2010.

Протягом 2011року до Головного управління надійшло 765 звернень
(у 2010 році – 517). Відзначається тенденція збільшення кількості звернень, у тому числі до гілок влади різних рівнів. Через органи влади надійшло
465 звернень (у 2010 році - 244) з:

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України – 66 (у 2010 році - 41);

обласної державної адміністрації – 374 (у 2010 році - 203);

прокуратури Дзержинського і Київського районів м. Харкова та прокуратури Близнюківського, Красноградського і Чугуївського районів – 25.

Із 374 звернень, що надійшли з обласної державної адміністрації протягом 2011 року, 113 – звернення громадян на урядову телефонну «гарячу лінію».

Питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об'єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів регулюються Законом України «Про звернення громадян» (далі – Закон).

Закон забезпечує громадянам України можливість звернутись до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Стаття 7 Закону забороняє відмовляти в прийнятті та розгляді звернення. Разом з тим відповідно до частини 3 цієї статті якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.

У зв’язку з цим протягом 2011 року Головним управління було розглянуто 465 звернень, що надійшли від громадян до вищих інстанцій та були надіслані на розгляд за належністю до Головного управління. У свою чергу Головне управління отримало у 2011 році 765 звернень громадян, лише 7 з яких були надіслані за належністю до інших інстанцій.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до пункту 3 Типового положення про відділ освіти районної, районної у мм. Києві та Севастополі державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
11 березня 1999 року № 347 (із змінами) питання управління навчальними закладами, що знаходяться в межах відповідної території і належать до сфери управління державної адміністрації, та координація діяльності цих навчальних є компетенцією та основними завданнями відділу освіти районної, районної у мм. Києві та Севастополі державної адміністрації (далі - відділ освіти). У свою чергу відділ освіти відповідно до пункту 1 цього Положення є структурним підрозділом державної адміністрації і підпорядковується голові державної адміністрації та управлінню освіти відповідно обласної, Київської та Севастопольської міської державної адміністрації.

На підставі вищезазначеного, з метою запобігання надіслання звернень громадян не за призначенням та у зв’язку з цим витрачання часу на пересилку звернення за належністю, просимо Вас взяти даного листа в роботу та проінформувати працівників навчальних закладів району про необхідність першочергового звернення у разі виникнення будь-якого питання саме до відділу освіти за вирішенням питання в межах компетенції.


Начальник управління Р.В.Шаповал

оригінал підписано
Грачова, 705-02-83

Глушко, 705-02-88

Маслова, 705-02-91
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації