Поиск по базе сайта:
Витяг з рішення органу місцевої виконавчої влади про закріплення за навчальним закладом території обслуговування постанова Кабінету Міністрів України від 12. 04. 2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку» icon

Витяг з рішення органу місцевої виконавчої влади про закріплення за навчальним закладом території обслуговування постанова Кабінету Міністрів України від 12. 04. 2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»
Скачати 54.56 Kb.
НазваВитяг з рішення органу місцевої виконавчої влади про закріплення за навчальним закладом території обслуговування постанова Кабінету Міністрів України від 12. 04. 2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»
Дата конвертації03.02.2013
Розмір54.56 Kb.
ТипВитяг


Увага!

Під час проведення експертизи стану підготовки ЗНЗ до нового навчального року обов’язковими є наявність відповідних документів:

та до роботи в осінньо-зимовий період


1. Заповнення Акту прийому готовності навчального закладу до нового навчального року.

2. Витяг з рішення органу місцевої виконавчої влади про закріплення за навчальним закладом території обслуговування (постанова Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку») або правил конкурсного приймання (наказ Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 N 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04.07.2003 за N 547/7868).

3. Копії списків дітей шкільного віку, які мешкають на території обслуговування навчального закладу, затверджених органом виконавчої влади або матеріали конкурсного приймання.

4. Проект річного плану роботи на _____________ навчальний рік.

5. Робочий навчальний план на ____________ навчальний рік

6. Проект розкладу уроків та факультативів

7. Книга наказів з основної діяльності

8. Книга наказів з кадрових питань

9. Книга обліку руху учнів

10. Алфавітна книга запису учнів

11. Матеріали щодо проведення звітування керівників навчальних закладів.

12. План проведення та робочі матеріали до серпневої педагогічної ради.

13.Стан підготовки навчальних кабінетів, відповідність їх навчально-методичного забезпечення та оформлення вимогам Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів (наказ Міністерства освіти і науки України від 20.07.2004 N 601 «Про затвердження Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.09.2004 за N 1121/9720). Кількість кабінетів, майстерень та спортивних залів, за завідування якими здійснюється оплата педагогічним працівникам.

14. Стан бібліотеки: збереження та поповнення фонду художньою, методичною та довідковою літературою, наявність періодичної преси. Відсоток забезпечення підручниками у відповідності до переліку Міністерства освіти і науки України.

15. Штатний розпис навчального закладу, його відповідність чинному законодавству України.

16. Забезпеченість педагогічними кадрами, відповідно до фахової освіти та обслуговуючим персоналом.

17. Штатний розпис навчального закладу, його відповідність чинному законодавству України.

18. Забезпеченість педагогічними кадрами, відповідно до фахової освіти та обслуговуючим персоналом.

19. Наказ про розподіл попереднього педагогічного навантаження. Середнє навантаження педпрацівників закладу.

20. Стан території (наявність бетонованих майданчиків для сміттєзбиральників, квітників, навчально-дослідної ділянки, огорожі, підсобних споруд, спортивних майданчиків, флагштока для прапора). Наявність та відповідність нормативним вимогам вивіски закладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 17.02.2004 N 120 «Про назви, печатки, штампи, вивіски загальноосвітніх навчальних закладів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.02.2004 за N 248/8847).

21. Виконання плану проведення капітального та поточного ремонту.

22. Оцінка стану будівель, споруд та інженерних мереж (постанова Кабінету Міністрів України від 05.05.1997 № 409 «Про забезпечення надійності та безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж»). Наявність щорічних (восени та на весні) актів обстежень будівель.

23. Стан технічних засобів навчання, дотримання термінів експлуатації та умов зберігання.

24. Стан спортивної зали, наявність інвентарю, необхідного для організації навчально-виховного процесу.

25. Стан території (наявність бетонованих майданчиків для сміттєзбиральників, квітників, навчально-дослідної ділянки, огорожі, підсобних споруд, спортивних майданчиків, флагштока для прапора). Наявність та відповідність нормативним вимогам вивіски закладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 17.02.2004 N 120 «Про назви, печатки, штампи, вивіски загальноосвітніх навчальних закладів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.02.2004 за N 248/8847).

26. Наявність їдальні, забезпеченість технологічним обладнанням, меблями та посудом, санітарний стан, умови для миття рук.

27. Наявність та стан обладнання медичного кабінету.

28. Стан збереження меблів у класних кімнатах, кабінетах, інших приміщеннях.

29. Готовність закладу до роботи в осінньо-зимовий період: наявність плану підготовки, стан опалювальної системи, котелень, теплоцентралі. Наявність паспортів на котельні. Умови зберігання твердого палива (при його необхідності).

30. Наявність приладів обліку енергоносіїв, енергопаспорта установи. Відсоток встановлених від потреби енергозберігаючих ламп, вікон, дверей.

31. Забезпеченість комп’ютерною технікою (кількість учнів та педагогічних працівників на 1 ПК).

32. Наказ по закладу про призначення відповідального за організацію роботи з охорони праці (крім заступника з адміністративно-господарчої частини). Призначення відповідальних за безпеку життєдіяльності та охорону праці в кабінетах.

33. Дотримання правил безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу: наявність протоколів про проведення навчання та перевірку знань з питань охорони праці; наявність інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності, журналів реєстрації інструктажів.

34. Відповідність вимогам безпеки та безпеки життєдіяльності кабінетів фізики, інформатики, біології, хімії, Захисту Вітчизни. Стан готовності до навчального процесу майстерень для проведення занять з технічних та обслуговуючих видів праці.

35. Відповідність вимогам безпеки та безпеки життєдіяльності спортивної зали. Наявність актів випробування спортивних снарядів на міцність кріплення та надійність експлуатації.

36. Стан освітлення у навчальному закладі згідно з нормами.

37. Організація медичних оглядів дітей, контроль за станом здоров’я. Проведення обов’язкових медичних оглядів працівників.

38. Проведення атестації робочих місць за умовами праці (Постанова Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442 «Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці»).

39. Відповідність систем заземлення вимогам безпеки. Наявність акта перевірки опору ізоляції електромережі і заземлення. Наявність вчасно підтвердженого допуску до роботи у електрика і співробітників, які працюють з електроустановками.

40. Виконання «Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України», затверджених спільним наказом Головного управління Державної пожежної охорони МВС та Міністерства освіти і науки України від 30.09.1998 № 348/70, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.12.1998 за № 800/3240. Наявність і стан протипожежного обладнання.

41. Наявність розділу «Охорона праці» в колективному договорі та Комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам.

42. Забезпеченість навчального закладу захищеними статтями витрат.

43. Залучення спеціального фонду бюджету.

44. Своєчасність виплати заробітної плати, обов’язкових виплат (стаття 57 Закону України «Про освіту»).

45. Забезпеченість учнів 1-4-х класів та дітей пільгових категорій гарячим харчуванням. Розмір передбачених коштів на одну дитину в день.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації