Поиск по базе сайта:
Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 07. 02. 08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  icon

Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 07. 02. 08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування
Скачати 52.45 Kb.
НазваЗакон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 07. 02. 08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування
Дата конвертації05.12.2012
Розмір52.45 Kb.
ТипЗакон

ПЕРЕЛІК

адміністративних (державних) послуг, які надаються

управлінням освіти адміністрації Жовтневого району

Харківської міської радиВид

послуги (назва)

Підстава (нормативний акт,

відповідно до якого

здійснює послуги)

Здійснення особистого прийому громадян керівництвом і спеціалістами управління за графіком.

Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 07.02.08 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»


Прийом звернень громадян, організація роботи зі зверненнями, надання відповідей на звернення громадян.

Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 07.02.08 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

Відправлення авторам звернень письмових відповідей, видача копій наказів, архівних довідок, довідок про заробітну плату працівникам підпорядкованих закладів та установ та іншої вихідної документації.


^ Для видачі довідки необхідна заява у довільній формі на ім’я начальника управління освіти адміністрації Жовтневого району.

Конституція України (ст. 40), Законів України «Про звернення громадян», "Про інформацію", Указ Президента України від 07.02.08 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.97 № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.08 № 858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян», ПКМУ від 24.06.09 № 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади», постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.97 № 1153 «Про затвердження примірної інструкції з діловодства у Міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Ради міністрів Автономної республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади», ДСТУ 4163-2003 «Державна уніфікована система документації «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів»

Підготовка матеріалів, організація роботи щодо зарахування осіб до кадрового резерву на посади начальника, заступника начальника, головних спеціалістів управління освіти, керівників навчальних закладів району, заступників керівників.

постанова Кабінету Міністрів України від 18.10.99 № 1912 «Про затвердження Положення про формування кадрового резерву керівників державних підприємств, установ і організацій».

Організація та здійснення роботи щодо навчання осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади керівників навчальних закладів району, заступників керівників

постанова Кабінету Міністрів України від 18.10.99 № 1912 «Про затвердження Положення про формування кадрового резерву керівників державних підприємств, установ і організацій

Організація роботи, підготовка матеріалів, подання голові адміністрації району, Департаменту освіти, матеріалів щодо розгляду, погодження та призначення за контрактами керівників навчальних закладів.

Розпорядження голови ХОДА від 31.07.00 № 722 «Про порядок підготовки, розгляду і погодження контрактів з керівниками підприємств, організацій і установ».

Підготовка матеріалів з питань нагородження працівників закладів освіти району Почесними грамотами і відзнаками міської ради, обласної ради, грамотами Департаменту освіти міської ради, грамотами Головного управління освіти і науки, Почесними грамотами МОНУ, почесним знаком “Відмінник освіти України” та іншими відомчими та державними нагородами.

Положення про Почесну грамоту Харківської міської ради, Положення про Почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації, Подяку голови Харківської обласної державної адміністрації та цінний подарунок (годинник) голови Харківської обласної державної адміністрації, Положення про Почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава», Положення про Грамоту Харківської обласної ради та Подяку голови Харківської обласної ради, Положення про грамоту Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

Видача довідок по заробітній платі звільненим робітникам. Видача архівних довідок, довідок про роботу, про нарахування заробітної плати, про відсутність заборгованості по батьківській платі у ДНЗ, про розуміння державної мови.

Закон України «Про пенсійне забезпечення», Закон України «Про звернення громадян», Закон України «Про дошкільну освіту», Закон України «Про мови».

Робота «телефону довіри» психологічної служби управління освіти Харківської міської ради (за графіком).

Наказ МОН України від 03.05.99 № 127 «Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України».

Забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одягом та взуттям.

ст. 4 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту»

Виплата матеріальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

ст. 4 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 53 Закону України «Про освіту».

Оздоровлення дітей пільгового контингенту у таборах з денним перебуванням, створених на базі ЗНЗ і у позаміських закладах оздоровлення та відпочинку.


Закон України «Про оздоровлення і відпочинок дітей»

Організація оздоровлення та відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням, створених на базі ЗНЗ


Закон України «Про оздоровлення і відпочинок дітей»

Послуги з організації змістовного дозвілля дітей і підлітків у позашкільних навчальних закладах.


Закон України «Про позашкільну освіту»

Проведення психолого-педагогічних консультацій для учнів та їхніх батьків, здійснення соціально-педагогічного патронажу.

Ст.ст. 21, 22 Закону України «Про освіту», наказ МОН України «Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України»
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації