Поиск по базе сайта:
Наказ №212 Про організацію роботи з представництва навчальних закладів Жовтневого району м. Харкова у всесвітній мережі Інтернет icon

Наказ №212 Про організацію роботи з представництва навчальних закладів Жовтневого району м. Харкова у всесвітній мережі Інтернет
Скачати 72.12 Kb.
НазваНаказ №212 Про організацію роботи з представництва навчальних закладів Жовтневого району м. Харкова у всесвітній мережі Інтернет
Дата конвертації02.02.2013
Розмір72.12 Kb.
ТипНаказ

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖОВТНЕВОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИНАКАЗ

11.08.2011 № 212

Про організацію роботи

з представництва навчальних закладів

Жовтневого району м. Харкова

у всесвітній мережі Інтернет


На виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 94, розділу 4.2.4 «Інформаційні та комунікаційні технології в системі освіти» Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2012-2015 роки, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 09.08.2011 № 119 «Про організацію роботи з представництва навчальних закладів м. Харкова у всесвітній мережі Інтернет», з метою широкого інформування громадськості про діяльність навчальних закладів Жовтневого району м. Харкова, забезпечення принципу прозорості та доступності інформації про освіту


НАКАЗУЮ:

1. Завідуючому лабораторії комп’ютерних технологій в освіті Моісеєвій О.Ю.:

1.1. Сприяти створенню та функціонуванню офіційних сайтів у всіх підпорядкованих навчальних закладах усіх типів і форм власності.

До 01.09.2011

1.2. Сприяти розробленню підпорядкованими навчальними закладами на основі Орієнтовного положення про офіційний сайт навчального закладу м. Харкова у всесвітній мережі Інтернет (додаток 1) положень про власні офіційні сайти.

До 01.09.2011

1.3. Забезпечити надання організаційно-методичної та консультативної підтримки функціонуванню офіційних сайтів підпорядкованих навчальних закладів.

Постійно

1.4. Здійснювати щомісячний моніторинг стану інформаційного наповнення офіційних сайтів навчальних закладів м. Харкова за затвердженою формою (додаток 2).

Щомісячно

1.5. Забезпечити подання узагальнених даних моніторингу стану інформаційного наповнення офіційних сайтів навчальних закладів до Департаменту освіти.

Щомісячно до 03 числа

2. Керівникам навчальних закладів:

2.1. Завершити роботи щодо створення офіційного сайту навчального закладу.

До 25.08.2011

2.2. Забезпечити якісне функціонування офіційного сайту навчального закладу та його систематичне інформаційне наповнення.

Постійно

2.3. Розробити та затвердити Положення про офіційний сайт навчального закладу.

До 01.09.2011

2.4. Забезпечити систематичне інформаційне наповнення офіційного сайту.

Постійно

3. Контроль за виконанням наказу покласти на завідуючого лабораторії комп’ютерних технологій в освіті Моісеєву О.Ю.


Начальник управління освіти

адміністрації Жовтневого району

Харківської міської ради О.Ф.Світлична


З наказом ознайомлена:

Моісеєва О.Ю.


Брук


Додаток 1

до наказу управління освіти

адміністрації Жовтневого району

Харківської міської ради

від 11.08.2011 № 212

^ ОРІЄНТОВНЕ ПОЛОЖЕННЯ

про офіційний сайт навчального закладу м. Харкова

у всесвітній мережі Інтернет

І. Загальні положення

1.1. Офіційний сайт навчального закладу – це сукупність електронних документів, які висвітлюють достовірну інформацію про нормативні засади та основні напрями діяльності навчального закладу, об’єднаних однією електронною адресою (доменним іменем або IP-адресою) та є його Інтернет-представництвом у всесвітній мережі Інтернет (далі мережа Інтернет).

1.2. Дане Положення визначає статус офіційного сайту навчального закладу як інформаційного ресурсу про діяльність навчального закладу у мережі Інтернет та регламентує діяльність з його інформаційного наповнення.

1.3. Метою створення та функціонування офіційного сайту навчального закладу є забезпечення пересічних громадян України достовірною інформацією про освітні послуги, які надаються навчальним закладом, специфіку його роботи, висвітлення його діяльності, широкого інформування громадськості про досягнення та перспективи розвитку навчального закладу, про нововведення у галузі освіти.

ІІ. Адреса офіційного сайту навчального закладу та її використання

2.1. Адреса офіційного сайту навчального закладу у мережі Інтернет – __________________________.

2.2. На бланках навчального закладу поруч із юридичною адресою та телефонами зазначається адреса офіційного сайту та адреса його електронної пошти.

2.3. Забороняється використовувати адресу навчального закладу в цілях, що не пов'язані із діяльністю навчального закладу, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.

ІІІ. Інформаційне наповнення офіційного сайту та його механізми

3.1. Розділи (сторінки або складні розділи, що містять підрозділи) офіційного сайту навчального закладу повинні містити таку інформацію:

- Нормативні документи (Статут навчального закладу, правила конкурсного прийому (для шкіл нового типу), інформація про надання освітніх послуг та специфіку роботи навчального закладу);

- Історія навчального закладу (рік заснування, керівники навчального закладу, видатні події, пов’язані із життям навчального закладу, видатні випускники навчального закладу, досягнення педагогічного та учнівського колективів тощо);

- Адміністрація (П.І.Б. директора та його заступників, телефони, дні та години прийому громадян);

- Державні закупівлі (для фінансово самостійних навчальних закладів);

- Мережа навчального закладу;

- Режим роботи навчального закладу (кількість днів робочого тижня, змінність навчання, розклад дзвінків);

- Розклад уроків;

- Розклад гуртків та секцій;

- Педагогічний колектив (склад педагогічного колективу);

- Новини навчального закладу;

- Шкільна бібліотека;

- Дистанційне навчання;

- Учнівське самоврядування;

- Зовнішнє незалежне оцінювання (нормативні документи, графік проведення ЗНО, особливості реєстрації, перелік необхідних документів для перепустки до пункту тестування тощо);

- Контакти (юридична адреса навчального закладу, адреса електронної пошти, схема проїзду до навчального закладу);

- Корисні посилання (посилання на сайти органів управління освітою, зокрема: Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти Харківської міської ради, управління освіти адміністрації району Харківської міської ради, Українського центру оцінювання якості освіти, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти тощо)

3.2. З метою якісного інформаційного наповнення сайту створюється творча група зі складу представників педагогічного, учнівського (окрім дошкільних навчальних закладів) та батьківського колективів.

3.3. Обов’язки щодо інформаційного наповнення розділів (сторінок) офіційного сайту колегіально розподіляються між членами творчої групи.

3.4. За згодою членів творчої групи наказом керівника навчального закладу призначаються відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу.

3.5. Розміщення інформації на офіційному сайті здійснюється адміністратором або відповідальними за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу, які призначаються наказом керівника навчального закладу.

3.6. Адміністратор та відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу несуть відповідальність за зміст поданої інформації та своєчасність її оновлення.

3.7. На офіційному сайті навчального закладу може розміщуватися інформація тільки після її погодження з керівником навчального закладу або його заступниками.

3.8. Оновлення інформації на офіційному сайті навчального закладу здійснюється за необхідності, розділи, які висвітлюють поточну діяльність закладу, – не рідше 1 разу на тиждень.

 

Додаток 2

до наказу управління освіти

адміністрації Жовтневого району

Харківської міської ради

від 11.08.2011 № 212


Форма для здійснення щомісячного моніторингу

стану інформаційного наповнення офіційних сайтів навчальних закладів м. Харкова

Район

з/п

Скорочена назва закладу (ХЗОШ, ХСШ, ХГ, ХЛ, ХНВК, ХВ(З)Ш)

^ Ступінь закладу освіти (І, ІІ-ІІІ, І-ІІІ)

Форма власності

Номер навчального закладу

Адреса сайту

Дата оновлення інформації на сайті

Фінансово самостійний заклад (так/ні)

^ Державні закупівлі (для фінансово самостійних)

Контакти (адреса, телефон, e-mail, схема проїзду)

Адміністрація

Бібліотека

Графік прийому громадян

Мережа закладу

Основні напрями діяльності

Робота гуртків, секцій та факультативів

Оголошення або новини

Інформація щодо організації та проведення ЗНО

Наявність коментарів, форумів, чатів тощо

ПриміткиСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації