Поиск по базе сайта:
І в житті видатних фізиків» тощо. У текстах деяких інформаційних; повідомлень було надруковано по одному слову з прислів\

І в житті видатних фізиків» тощо. У текстах деяких інформаційних; повідомлень було надруковано по одному слову з прислів'я про І книжку «Книги» «читати» «усе» «знати»]. Діти повинні про-i читати всі інформаційні повідомлення
Скачати 28.96 Kb.
НазваІ в житті видатних фізиків» тощо. У текстах деяких інформаційних; повідомлень було надруковано по одному слову з прислів'я про І книжку «Книги» «читати» «усе» «знати»]. Діти повинні про-i читати всі інформаційні повідомлення
і в житті видатних фізиків» тощо. У текстах деяких інформаційних
Дата конвертації01.02.2013
Розмір28.96 Kb.
ТипПовідомлення
і в житті видатних фізиків» тощо. У текстах деяких інформаційних ; повідомлень було надруковано по одному слову з прислів'я про і книжку («Книги» «читати» — «усе» «знати»]. Діти повинні про-I читати всі інформаційні повідомлення, знайти ці чотири зайві | слова та скласти з них прислів'я.
І > «Знайди помилку». Учням пропонується знайти помилку і в уривках з відомих дитячих художніх творів. Завдання уклада-; ються з урахуванням віку учасників змагань: для учнів початко-: вих класів, для учнів середньої та старшої школи.


^ Див. додаток3 і Розробку конкурсу «Знайди помилку» наведено на компакт-диску


Запропоновані розробки літературних конкурсів уже апро-; бовані, вони викликали великий інтерес з боку учнів, пройшли І яскраво, весело, з нагородженням переможців, як справжнє свято ; Книги.Ураховуючи тематику цьогорічного Тижня пропонуємо і учням конкурс-гру «Замаскована книга». Учасникам будуть за-; пропоновані невеликі тексти, у яких приховані назви художніх і творів зі шкільної програми та літератури, рекомендованої для : додаткового читання або ж із сучасної популярної літератури. І У завданні для учнів 5-6-х класів приховано 12 назв, для учнів ; 7-8-х класів — 16, для учнів 9-10-х класів — 12. Той, хто знайде і найбільшу кількість назв, отримає приз. Знання прізвищ авторів І цих художніх творів зараховується як бонус.


Див. додаток 4 ; Розробку конкурсу «Замаскована книга» наведено на компакт-диску


Такі загальношкільні літературні конкурси сприяють пропа-і ганді книги, спонукають до книжки та читання. У ході виконання І конкурсних завдань діти завжди запам'ятовують щось нове, тому і значною мірою сприяє ігрова форма творчих змагань. До того ж : для бібліотекаря тут є декілька переваг: масовий захід проведе-; ний з максимальним охопленням учнів, на його організацію ви-і трачено значно менше часу, ніж його знадобилося б на проведен-: ня такого заходу в кожному класі окремо.


і Стимулюємо дитячу творчість

Вернісажі дитячої і Під час Тижня читання обов'язково організовуємо вернісажі творчості ■. дитячої творчості. Тематика вернісажів змінюється кожного року • відповідно до обраної теми Тижня. Це може бути вернісаж закла-І док «Подарунок книжці: закладка» або суперобкладинок для ; книжки «Новий одяг для улюбленої книги: суперобкладинка», і Цікавими для дітей є вернісажі малюнків: «Малюємо улю-I блену книгу!» «Мій улюблений літературний герой», «Моя бібліо-; тека». Молодші школярі із задоволенням беруть участь у верніса-! жі «Книжки-малюки власними руками». У саморобній книжці по-I трібно було написати: прислів'я та загадки про книжку і правило ; поводження з книжкою. Деякі діти додавали історію книжки, ма-I люнки, цікавинки про книжку.

34

ШБІЦ№ 3/2012Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації