Поиск по базе сайта:
Наказ №6 64 Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня icon

Наказ №6 64 Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня
Скачати 60.13 Kb.
НазваНаказ №6 64 Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня
Дата конвертації01.02.2013
Розмір60.13 Kb.
ТипНаказ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Н А К А З


м. Київ


06 06 2012 р. 664


Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня


На виконання статті 15 Закону України "Про освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.01. 2012 р. № 43 «Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392» та рішень колегій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (протоколи №5/3-2 від 04.05.2012 р. та №6/2-2 від 31.05.2012 р.)

НАКАЗУЮ:

1. Надати гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України» навчальним програмам для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня за списком, що додається.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.), Державному інформаційно-виробничому підприємству видавництво «Педагогічна преса» (Овчар О.М.) забезпечити оприлюднення навчальних програм на офіційному сайті Міністерства, освітньому порталі «Педагогічна преса» та їх публікацію у фахових виданнях ДІВПВ «Педагогічна преса».

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити необхідні умови щодо поетапної реалізації змісту навчальних програм загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

\


Заступник Міністра Б. М. Жебровський


Додаток

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

від_06.06.__2012р. № _664__

Перелік навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня, яким надано гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України»

п/п

Назва предметаУкраїнська моваУкраїнська літератураСвітова літератураІноземні мови для загальноосвітніх навчальних закладівІноземні мови для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мовІноземна мова як друга для загальноосвітніх навчальних закладів та спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мовІсторія УкраїниВсесвітня історіяПравознавствоІнтегрований курс «Мистецтво»Образотворче мистецтвоМузичне мистецтвоМатематикаПриродознавствоГеографіяБіологіяФізикаХіміяІнформатикаТрудове навчанняОснови здоров’яФізична культураРосійська мова для шкіл з навчанням російською мовоюРосійська мова для шкіл з навчанням українською мовоюРосійська мова для шкіл з навчанням українською мовою

(початок навчання з 5-го класу)Інтегрований курс «Література» (російська та світова) для шкіл з навчанням російською мовоюУкраїнська мова для шкіл з навчанням російською мовоюУкраїнська мова для шкіл з навчанням молдовською мовоюУкраїнська мова для шкіл з навчанням румунською мовоюУкраїнська мова для шкіл з навчанням польською мовоюУкраїнська мова для шкіл з навчанням угорською мовоюБолгарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовоюГагаузька мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовоюРомська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовоюПольська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовоюКримськотатарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською мовоюКримськотатарська мова для за загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською (російською) мовоюІнтегрований курс «Література» (кримськотатарська та світова)Мова іврит для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовоюМолдовська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовоюМолдовська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовоюІнтегрований курс «Література» (молдовська та світова)Польська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовоюІнтегрований курс «Література» (польська та світова)Словацька мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовоюРумунська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням румунською мовоюІнтегрований курс «Література» (румунська та світова)Угорська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовоюІнтегрований курс «Література» (угорська та світова)Інтегрований курс «Література» (словацька та світова)Директор департаменту

загальної середньої

та дошкільної освіти О.В. ЄреськоСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації