Поиск по базе сайта:
Наказ №100 Про організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти комунальної форми власності м. Харкова з 01 вересня по 31 грудня 2009 року icon

Наказ №100 Про організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти комунальної форми власності м. Харкова з 01 вересня по 31 грудня 2009 року
Скачати 77.88 Kb.
НазваНаказ №100 Про організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти комунальної форми власності м. Харкова з 01 вересня по 31 грудня 2009 року
Дата конвертації29.01.2013
Розмір77.88 Kb.
ТипНаказ

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДЕПАРТАМЕНТ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИНАКАЗ25.08. 2009 №100


Про організацію харчування

учнів та вихованців у закладах освіти

комунальної форми власності м. Харкова

з 01 вересня по 31 грудня 2009 року


На підставі Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про державний бюджет на 2009 рік», «Про молоко та молочні продукти», згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», рішень 30 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 30.12.2008 №401/08 «Про міський бюджет м. Харкова на 2009 рік» та 35 сесії Харківської міської ради від 29.07.2009 №177/09 «Про внесення змін до рішення 30 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 30.12.2008 № 401/08 «Про міський бюджет міста Харкова на 2009 рік», з метою організації повноцінного, якісного харчування учнів та вихованців у закладах освіти міста


НАКАЗУЮ:


 1. Визнати наказ управління освіти від 08.01.2009 №3 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти комунальної форми власності міста Харкова у 2009 році» таким, що втратив чинність.
 1. Затвердити з 01.09.2009 грошові норми харчування дітей:


2.1. У дошкільних навчальних закладах для вихованців:

- у групах 9-10,5-12 год. перебування - 7,00 грн.;

- у групах 24 год. перебування та санаторних - 8,00 грн.


2.2.У загальноосвітніх навчальних закладах:

- для учнів пільгового контингенту із розрахунку вартості:

- у 1-4-х класах, які відвідують групи продовженого дня - 4,00 грн.;

- у 5-11-х класах - 4,00 грн.;

- для учнів 1-4-х класів із розрахунку вартості 3,00 грн. на день на одного учня;

- для учнів 1-х класів на безкоштовне харчування молоком із розрахунку вартості 1,10 грн. на день на одного учня.


 1. Затвердити грошові норми харчування вихованців Харківського дитячого будинку «Родина» в розмірі – 22,00 грн. та Харківської загальноосвітньої школи – інтернату I-II ступенів №14 у розмірі – 18,00 грн.
 1. Затвердити Порядок організації харчування молоком учнів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності м. Харкова з 01 вересня 2009 року – далі Порядок (додається).
 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру Грідіній П.П. здійснювати контроль за використанням виділених з міського бюджету коштів на організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти комунальної форми власності згідно з затвердженими нормами харчування та цільовим призначенням.

Постійно

 1. Головним спеціалістам управління освіти Горбачовій І.І., Білогрищенко Н.П. здійснювати контроль за організацією харчування учнів та вихованців навчальних закладів комунальної форми власності м. Харкова.

Постійно


 1. Управлінням освіти районних у м. Харкові рад:


7.1. Забезпечити контроль за організацією повноцінного та якісного харчування вихованців та учнів згідно з затвердженими нормами харчування.

Постійно

7.2. Особливу увагу звернути на забезпечення учнів 1-х класів безкоштовним харчуванням молоком, вихованців і учнів питною водою гарантованої якості та на С-вітамінізацію третіх страв.

Постійно

7.3. Використати виділені з міського бюджету додаткові кошти на харчування молоком учнів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності за цільовим призначенням.

З 01.09.2009 по 31.12.2009

7.4. Здійснити організаційні заходи щодо своєчасного забезпечення харчуванням молоком учнів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності згідно із затвердженим Порядком.

До 01.09.2009

 1. Керівникам закладів освіти міста:


8.1. Забезпечити організацію повноцінного та якісного харчування вихованців та учнів згідно із затвердженими нормами харчування.

З 01.09.2009 по 31.12.2009

8.2. Врахувати, що діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», забезпечуються безоплатними обідами у загальноосвітніх навчальних закладах у порядку, визначеному Міністерством освіти і науки України.


 1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Начальник управління освіти


О.І.ДеменкоГорбачова І.І.

Ніколайчева Г.І.

Додаток до наказу управління освіти від 25.08.2009 №100 «Про організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти комунальної форми власності м. Харкова з 01 вересня

по 31 грудня 2009 року»


ПОРЯДОК

ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯМ УЧНІВ 1-х КЛАСІВ МОЛОКОМ

У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ з 01 вересня 2009 року


І. Загальні положення

  1. Цей Порядок визначає механізм організації харчування учнів 1-х класів молоком у загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності.

  2. При організації харчування учнів молоком у загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності слід керуватися нормативно-правовими актами, що регулюють питання щодо харчування дітей, та цим Порядком. Учні 1-х класів забезпечуються безкоштовним одноразовим обов’язковим харчуванням молоком.

  3. Управління освіти районних у м. Харкові рад мають право визначитися у порядку забезпечення харчуванням молоком учнів 1-х класів у загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності згідно з цим Порядком.


ІІ. Основні засади щодо організації харчування учнів 1-х класів молоком

  1. Процес організації харчування учнів молоком у загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності складається з відпрацювання режиму і графіка харчування дітей; визначення підприємства, яке буде здійснювати послугу з організації харчування молоком гарантованої якості, або постачальника молока гарантованої якості; внесення даного продукту до меню-розкладу; ведення обліку дітей, які отримують безоплатне харчування молоком; інформуванням батьків про організацію харчування молоком дітей у закладі.

  2. Підприємство, яке буде здійснювати послугу з організації харчування молоком, визначається тендерними комітетами управлінь освіти районних у м. Харкові рад (загальноосвітнім навчальним закладом) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.11.2008 №1017 «Про внесення змін до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти». Під час прийняття рішень тендерними комітетами надається перевага продукції вітчизняного виробника, отриманню продукту харчування (молока) з найменшою кількістю посередників, продукції тривалого зберігання, у пакуванні, яке повинно бути виготовлено з матеріалів, дозволених для використання центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров`я.

  3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.11.2008 №1017 «Про внесення змін до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти», якщо вартість послуги на організацію харчування молоком становить менше ніж 100 тис. грн., управління освіти районних у м. Харкові рад (загальноосвітні навчальні заклади) укладають додаткову угоду на послугу з організації харчування з підприємства (організаціями), які є організаторами харчування у загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності.

  4. Підприємства (організації), які надають послугу з організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності, укладають угоди з постачальником на поставку продукту харчування (молока).

  5. Харчування дітей молоком у загальноосвітньому навчальному закладі комунальної форми власності здійснюється відповідно до норм харчування учнів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах». Відповідальність за виконання норм харчування покладається на керівника загальноосвітнього навчального закладу.

  6. Харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності молоком забезпечується безпосередньо у закладі.

  7. Безкоштовне харчування учнів молоком здійснюється тільки в робочі дні. У разі відсутності учня під час навчання компенсація за харчування молоком не проводиться. Учням, які навчаються за індивідуальною формою, безкоштовне харчування молоком не надається. Харчування молоком учнів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів не може бути замінено іншим продуктом харчування.

  8. Відповідальність за безпеку і якість продукту харчування (молока) покладається на постачальника, організацію (підприємство), що забезпечують харчування учнів, або керівника закладу, якщо працівники харчоблоку входять до штатного розпису закладу.

  9. Молоко повинно надходити до загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності разом із супровідними документами, які свідчать про їх походження та якість (накладні, сертифікати відповідності, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, наявність маркування тощо).

  10. Надання послуги організаторами харчування щодо забезпечення учнів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів молоком здійснюється за заявками на отримання молока згідно з договором, який укладається сторонами. Заявка подається не рідше одного разу на місяць з визначенням потреби на наступний місяць за 10 днів до початку місяця.

  11. Загальноосвітні навчальні заклади комунальної форми власності не рідше одного разу на місяць надають до управлінь освіти районних у м. Харкові рад заявки на отримання молока відповідно до кількісного складу учнів 1-х класів. Заявка подається з визначенням потреби на наступний місяць за 10 днів до початку місяця.

  12. Управліннями освіти районних у м. Харкові рад централізовано збираються заявки від підпорядкованих їм загальноосвітніх навчальних закладів на отримання молока для учнів 1-х класів, визначають кількість замовлення.

  13. Загальноосвітні навчальні заклади комунальної форми власності м. Харкова забезпечують своєчасність заповнення заявок на отримання молока, контролюють своєчасне постачанням молока до закладів.

  14. Координація діяльності, що пов'язана з організацією постачання молока для учнів 1-х класів загальноосвітнього навчального закладу комунальної форми власності, покладається на керівника цього закладу.

  15. Внесення до бракеражного журналу запису щодо використання молока здійснюється завідувачем виробництва (кухарем) із залученням медичного працівника закладу.

  16. Працівники, що забезпечують організацію харчування дітей молоком, повинні проходити обов'язкові медичні огляди.

  17. Контроль та державний санітарно-епідеміологічний нагляд за організацією харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється органами охорони здоров'я.

  18. Контроль за правильністю застосування цін, цільовим використанням бюджетних коштів здійснюють органи, на які згідно із законодавством покладено такі функції.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації