Поиск по базе сайта:
Наказ №57 Про організацію та проведення шкільного та районного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри \"Зірниця\" у Московському районі icon

Наказ №57 Про організацію та проведення шкільного та районного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" у Московському районі
Скачати 229.36 Kb.
НазваНаказ №57 Про організацію та проведення шкільного та районного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" у Московському районі
Дата конвертації29.01.2013
Розмір229.36 Kb.
ТипНаказ

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

АДМІНІСТРАЦІЇ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ

__________________________________________________________________

НАКАЗ


14.02.2012 № 57


Про організацію та проведення

шкільного та районного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" у Московському районі

м. Харкова


На виконання спільного наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства оборони України від 16.12.2011 №1443/779 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську військово-патріотичну спортивну гру «Зірниця», з метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, виховання громадянських якостей в учнів системи загальної середньої освіти


НАКАЗУЮ:


1. Провести шкільний та районний етапи Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" в загальноосвітніх навчальних закладах Московського району м. Харкова відповідно до Положення про Всеукраїнську військово-патріотичну спортивну гру "Зірниця" (додаток 1).

Березень-квітень 2012

2. Затвердити склад оргкомітету (додаток 2) шкільного та районного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" в загальноосвітніх навчальних закладах Московського району м. Харкова.

3. Визначити Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 58 Харківської міської ради Харківської області базовою для проведення районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця".

10.04.2012

4. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

4.1. Провести шкільний етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця".

19.03-23.03.2012

4.2. Призначити оргкомітет з проведення шкільного етапу військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" у складі:

- голова – заступник директора з виховної роботи;

- члени оргкомітету – викладач предмету «Захист Вітчизни», вчитель фізичної культури.

До 15.03.2012

4.3. Забезпечити контроль за проведенням шкільного етапу військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця".

19.03-23.03.2012

4.4. Надати звіти про проведення шкільного етапу та заявки на участь у районному етапі до районного методичного центру (за формою, додатки 3, 4, 5).

До 23.03.2012

4.5. Забезпечити участь команди школи в районному етапі військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця".

10.04.2012

5., Директору Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 58 Харківської міської ради Харківської області Осипенку О.А:

5.1. Підготувати спортивну залу та стадіон для проведення районного етапу військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця";

5.2. Забезпечити наявність лікаря.

10.04.2012

6. Районному методичному центру (методист Середа О.Б.):

6.1. Довести наказ до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

До 22.02.2012

6.2. Організувати проведення районного етапу військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №58 Харківської міської ради Харківської області.

10.04.2012

6.3. Сформувати збірну команду району з переможців шкільного етапу гри.

До 13.04.2012

6.4. Надати підсумкові протоколи районної гри до Оргкомітету міського етапу

До 30.04.2012

6.5. Забезпечити підготовку збірної команди району для участі у міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця".

До 10.05.2012

7. Михайленку О.С., завідувачу лабораторії комп'ютерних технологій в освіті, розмістити наказ на сайті управління освіти.

До 25.02.2012

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Попову В.І.

Додаток: на 13 арк. у 1 прим.


Начальник О.В. Гресь


ПОГОДЖЕНО

Головний спеціаліст з юридичних питань

____________Ігнатенко З.В


14.02.2012


З наказом ознайомлені:

Попова В.І. _________

Середа О.Б._________


Середа,

68-56-38


Додаток 1

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради

Харківської області від 14.02.2012 №57


ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнську військово-патріотичну спортивну гру "Зірниця"


I. Загальні положення


1.1. Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра "Зірниця" (далі - Всеукраїнська гра) проводиться відповідно до Указу Президента України від 25.10.2002 №948 "Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді", розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №1718-р "Деякі питання військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів" та наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України та Міністерства культури і туризму України від 27.10.2009 №3754/981/538/49 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання молоді".


Проведення Всеукраїнської гри консолідує діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, навчальних закладів і громадських організацій щодо вирішення проблем військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.


Обробка персональних даних здійснюється відповідно до законодавства про захист персональних даних.


1.2. Всеукраїнська гра проводиться з метою:

формування почуття патріотизму у підростаючого покоління;

набуття учнями (вихованцями) знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни;

пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичних якостей.


1.3. Основними завданнями Всеукраїнської гри є:

підготовка молоді до виконання конституційного обов'язку щодо захисту Батьківщини в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, створених відповідно до законодавства України;

підтримка та розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових спеціальностей;

виховання майбутніх захисників Вітчизни на бойових традиціях українського народу та Збройних Сил України;

формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, засвоєння теоретичних знань та розвиток практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях;

популяризація серед молоді здорового способу життя;

удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в Україні.


II. Учасники Всеукраїнської гри


2.1. У Всеукраїнській грі беруть участь збірні команди учнів (вихованців) 5-9 класів (віком не старше 15 років станом на вересень-жовтень поточного року), які формуються на базі команди-переможця попереднього етапу Всеукраїнської гри із залученням учнів (вихованців), що показали кращі результати під час проходження конкурсів та змагань певного етапу Всеукраїнської гри.


2.2. Команда складається з 14 осіб, з них: 12 учнів (вихованців) (9 хлопців, 3 дівчат) та 2 керівника з числа педагогів та працівників органів освіти або військового управління.


III. Порядок проведення Всеукраїнської гри


3.1. Всеукраїнська гра проводиться в три етапи.


I етап (районний (міський), районний у містах) проходить у березні-квітні поточного року.


II етап (республіканський (Автономна Республіка Крим), обласний, міський (міста Київ та Севастополь)) проходить у травні-червні поточного року за участю команд, які стали переможцями I етапу Всеукраїнської гри.


III (фінальний) етап проходить у вересні-жовтні поточного року за участю команд, які стали переможцями II етапу Всеукраїнської гри.


3.2. Керівництво Всеукраїнською грою здійснюється Організаційними комітетами.


3.2.1. На I етапі - Оргкомітетами I етапу, склад яких затверджуються наказами відділів освіти районних (міських), районних у містах державних адміністрацій.


3.2.2. На II етапі - Оргкомітетами II етапу, склад яких затверджується наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.


3.2.3. На III етапі - Оргкомітетом III етапу, до складу якого входять представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Державної служби молоді та спорту України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, установ Збройних Сил України.


Склад Оргкомітету III етапу затверджується наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.


3.2.4. До повноважень Оргкомітетів відповідних етапів Всеукраїнської гри входить:

створення головних суддівських колегій, мандатних комісій;

визначення місця проведення Всеукраїнської гри;

отримання та опрацювання протоколів.


Підсумкові протоколи районних (міських), районних у містах ігор подаються до Оргкомітету II етапу у строк до 30 квітня.


Підсумкові протоколи проведення II етапу Всеукраїнської гри подаються до Оргкомітету III етапу у строк до 30 червня за формою згідно з додатком 1 до цього Положення.


3.3. Проведення Всеукраїнської гри забезпечують:

на I та II етапах - районні (міські), районні у містах відділи освіти, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій;

на III (фінальному) етапі - Державна служба молоді та спорту України та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.


3.4. Для участі у III (фінальному) етапі Всеукраїнської гри керівники команд подають до мандатної комісії:

картки учасників Всеукраїнської гри за формою згідно з додатком 2 до цього Положення або учнівські квитки;

копії свідоцтв про народження учасників Всеукраїнської гри, завірені керівником навчального закладу;

копію підсумкового протоколу II етапу Всеукраїнської гри;

заявку на участь у III (фінальному) етапі Всеукраїнської гри за формою згідно з додатком 3 до цього Положення у двох примірниках.


IV. Програма Всеукраїнської гри


4.1. Програма Всеукраїнської гри передбачає проведення конкурсів та спортивних змагань, а саме:


4.1.1. Конкурс строю та пісні:


Команди на місці для вивчення стройових прийомів демонструють виконання стройових прийомів згідно з навчальною програмою предмета "Фізична культура" відповідно до вимог Стройового статуту Збройних сил України, затвердженого Законом України від 24 березня 1999 року №549-XIV. Конкурс завершується виконанням стройової пісні.


Критерії оцінювання: якість виконання елементів стройової підготовки та пісні, злагодженість дій, дисципліна строю, загальний вигляд команди.


4.1.2. Воєнно-історичний конкурс:


Проводиться за принципом гри "Вікторина" з використанням диференційованих питань з воєнно-історичної та військової тематики.


Критерії оцінювання: своєчасність, точність та повнота відповіді.


4.1.3. Вогнева підготовка:


У рамках конкурсу проводяться змагання зі стрільби (пневматична гвинтівка з відкритим прицілом; мішень № 8; відстань до мішені - 10 м; кожен учасник виконує 8 пострілів, з яких 3 пробних та 5 залікових).


Критерії оцінювання: кількість влучень, набраних кожним учасником команди.


4.1.4. Метання "гранати":


Кожен член команди метає по 1 м'ячу для метання вагою 150 г у ціль - контур окопу розміром 3 х 1,1 м. Відстань до цілі - 15 м.


Критерії оцінювання: кількість влучень у ціль, набраних кожним учасником команди.


4.1.5. Долікарська допомога:


Виконуються дії з надання першої долікарської допомоги та перевіряється рівень теоретичних знань за навчальною програмою предмета "Основи здоров'я" 5-9 класи.


Критерії оцінювання: якість виконання практичних завдань та повнота теоретичних відповідей.


4.1.6. Топографічна підготовка:


Команди показують вміння та навички з топографічної підготовки за навчальною програмою предмета "Географія" 5-9 класи.


Критерії оцінювання: якість виконання практичних завдань та повнота теоретичних відповідей.


4.1.7. Спортивні змагання:

швидкісний біг - 30 м;

човниковий біг - 4 х 9 м;

підтягування для хлопців; згинання та розгинання рук в упорі лежачи для дівчат.


Критерії оцінювання: якість виконання відповідних нормативів.


4.2. Воєнізована естафета "Десант":


Усі команди є підрозділами спеціального призначення, закинутими до тилу супротивника для збору розвідданих та знищення замаскованого командного пункту. На початку естафети загін перебуває у вихідному районі в очікуванні повідомлень зі штабу. Бійці загону проходять естафету зі своїми макетами автоматів.


Естафета включає:

передачу інформації;

подолання імпровізованої смуги перешкод:

рух за азимутом;

конкурс на уважність;

подолання інженерних та природних перешкод;

подолання зараженої ділянки місцевості;

метання "гранати" в ціль;

захоплення штабу;

повернення на вихідний рубіж з евакуацією учасника.


Критерії оцінювання: якість та швидкість виконання елементів естафети.


4.3. Оцінювання у конкурсах, змаганнях та естафеті здійснюється в балах. Призові місця та рейтинг місць команд визначаються за найбільшою сумою балів. Команди, які не взяли участі у конкурсі, змаганні чи естафеті посідають останнє місце в рейтингу.


V. Нагородження


5.1. Команди-переможці та призери Всеукраїнської гри визначаються за найменшою сумою зайнятих місць у конкурсах, змаганнях та естафеті. Серед команд, що посіли однакове рейтингове місце, переможець визначається за кількістю перших місць. Команда, яка не брала участь хоча б у одному виді програми, посідає місце після команд, які взяли участь у всіх видах програми.


5.2. Команди-переможці кожного етапу Всеукраїнської гри нагороджуються дипломами та призами.


5.3. Організаційні комітети кожного етапу Всеукраїнської гри самостійно визначають форми заохочення команд-переможців, призерів, учасників та їх керівників.


VI. Фінансування Всеукраїнської гри


6.1. Витрати, пов'язані з організацією і проведенням I та II етапів Всеукраїнської гри, здійснюються за рахунок джерел, не заборонених законодавством України.


6.2. Витрати на проведення III (фінального) етапу Всеукраїнської гри здійснюються з урахуванням таких вимог:

оплата проїзду учасників, у тому числі керівників команд, членів Оргкомітету та суддівської колегії, до місця проведення Всеукраїнської гри та в зворотному напрямку, добові в дорозі за рахунок сторони, що відряджає;

інші витрати здійснюються за рахунок Державної служби молоді та спорту України в межах видатків, передбачених на здійснення заходів державної політики з питань молоді та державна підтримка молодіжних та дитячих громадських організацій та відповідно до Положення про порядок реалізації програм та проведення заходів з питань дітей, молоді, жінок та сім'ї, затвердженого наказом Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 01.11.2000 №2111, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 21.02.2001 за №153/5344 (із змінами).


6.3. Для нагородження команд-переможців, призерів, учасників та їх керівників Всеукраїнської гри можуть бути залучені інші кошти, не заборонені законодавством України.


VII. Порушення


7.1. За порушення правил безпеки та дисципліни під час проведення Всеукраїнської гри на команду за рішенням головної суддівської колегії накладаються штрафні санкції (зняття балів, додатковий час, дискваліфікація команди).


7.2. У разі невідповідності даних учасника Всеукраїнської гри даним, зазначеним у його картці, команда підлягає дискваліфікації.


7.3. У разі виявлення порушень цього Положення керівник команди, яка виявила порушення, повинен повідомити головну суддівську колегію Всеукраїнської гри та подати письмовий мотивований протест до закінчення відповідного конкурсу або змагання Всеукраїнської гри. При підтвердженні порушення результати команди анулюються.


VIII. Оскарження результатів


8.1. Результати окремих конкурсів, змагань та естафети Всеукраїнської гри можуть бути оскаржені керівником команди у письмовій формі до головної суддівської колегії Всеукраїнської гри не пізніше ніж за 30 хвилин після їх закінчення.


8.2. Оскарження негайно розглядаються головною суддівською колегією Всеукраїнської гри. За результатами розгляду виноситься рішення за підписом головного судді.


IX. Підготовка інфраструктури Всеукраїнської гри


Підготовку та належний технічний стан спортивних споруд забезпечують їх власники відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025.


Директор департаменту загальної,

середньої та дошкільної освіти О.В. Єресько


Директор департаменту соціальної

та гуманітарної політики Б.П. Андресюк

Додаток 2

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради

Харківської області від 14.02.2012 №57

^ Склад

організаційного комітету з проведення військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" в Московському районі міста Харкова


Гресь

Оксана Володимирівна

начальник управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради

Співголови комітету:
Власенко

Микола Васильович

голова Московської районної організації ТСО України

Заречнєв В'ячеслав Михайлович

керівник РМО вчителів предмета «Захист Вітчизни»

Середа

Олексій Борисович


методист районного методичного центру управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради

Секретар комітету:
Скрипніченко

Віктор Федорович

голова клубу «Майбутній воїн» Московської районної організації ТСО України, секретар РМО вчителів предмета «Захист Вітчизни»

Члени комітету:
Косміна

Валентина Іванівна

директор Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області

Ляхович-Звєрєва

Євгенія Олександрівна


директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Харківської міської ради Харківської області

Задорожна

Ольга Михайлівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Харківської міської ради Харківської області

Голубнича

Ірина Олексіївна

директор Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області

Черкасова

Наталія Володимирівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 Харківської міської ради Харківської області

Шестак

Валентина Володимирівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Харківської міської ради Харківської області

Товстолуг

Валентина Миколаївна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31 Харківської міської ради Харківської області

Лисицина

Валентина Юріївна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42 Харківської міської ради Харківської області

Ковальова

Світлана Михайлівна

директор Харківської гімназії №43 Харківської міської ради Харківської області

Ольховська

Ольга Григорівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області

Осипенко

Олександр Анатолійович

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №58 Харківської міської ради Харківської області

Селевко

Віра Олександрівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №64 Харківської міської ради Харківської області

Тернівська

Олена Ігорівна


директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №84 Харківської міської ради Харківської області

Кузнєцова

Віра Петрівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №97 Харківської міської ради Харківської області

Крютченко

Олександр Макарович

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №98 Харківської міської ради Харківської області

Бірюкова

Леніна Борисівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №103 Харківської міської ради Харківської області

Савинська

Любов Ігорівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №111 Харківської міської ради Харківської області

Гаврилова

Інна Анатоліївна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №122 Харківської міської ради Харківської області

Макаренко

Валентина Миколаївна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №123 Харківської міської ради Харківської області

Київська

Валентина Володимирівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №124 Харківської міської ради Харківської області

Тахтаулова

Олена Олександрівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №128 Харківської міської ради Харківської області

Кузнєцова

Любов Володимирівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №138 Харківської міської ради Харківської області

Сєнік

Людмила Степанівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №139 Харківської міської ради Харківської області

Токаренко

Тетяна Олексіївна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140 Харківської міської ради Харківської області

Кравченко

Раїса Миколаївна

директор Харківського ліцею №141 Харківської міської ради Харківської області

Огородницька

Наталія Валеріївна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №142 Харківської міської ради Харківської області

Коваленко

Олег Миколайович

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області

Гончарова

Ірина Федорівна

директор Харківської гімназії №144 Харківської міської ради Харківської області

Сергєєва

Ірина Дмитрівна

директор Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області

Фентісова

Ніна Дмитрівна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №167 Харківської міської ради Харківської областіДодаток 3

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради

Харківської області від 14.02.2012

№ 57


ЗВІТ

Про проведення шкільного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця".


ЗНЗ


Паралель, яка бере участь


Кількість класів, які брали участь


Кількість учнів, які брали участь

Клас-переможець
5-ті класи

3


6-ті класи

2


7 класи

4


8 класи

2


9 класи

3

ВСЬОГО-Директор школи _______________ ________________ _______________

(П.І.Б.) (печатка) (підпис)


Члени оргкомітету ________________ ________________

(П.І.Б.) (підпис)


________________ ________________

(П.І.Б.) (підпис)

________________ ________________

(П.І.Б.) (підпис)


Додаток 4

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради

Харківської області № 57 від 12.02.2012


Протокол проведення інструктажу команди (повністю назва школи)

щодо участі у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця".


З технікою безпеки під час проведення гри ознайомлені:


№ з/п

П. І. Б. (учасника змагань)

Дата проведення

інструктажу

Підпис

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12
Представник команди________________ _________________________

(підпис) (П.І.Б. повністю)


Додаток 5

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради

Харківської області № 57 від 14.02.2012


Заявка


на участь у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" серед учнів загальноосвітніх шкіл Московського району


з/п


П І Б

Рік народження

Клас

Підпис,

печатка

лікаря

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12Лікар_______________________ Усього допущено_____________

(П.І.Б.)


Директор школи_______________ ________________ _______________

(П.І.Б.) (печатка) (підпис)


Представник команди________________ _________________ ________________

(П.І.Б.) (печатка) (підпис)


“____”_______________ 2012 р.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації