Поиск по базе сайта:
Методичні рекомендації для вчителів інформатики icon

Методичні рекомендації для вчителів інформатики
Скачати 336.43 Kb.
НазваМетодичні рекомендації для вчителів інформатики
Сторінка1/3
Дата конвертації30.06.2013
Розмір336.43 Kb.
ТипМетодичні рекомендації
  1   2   3

Каталог освітніх ресурсів

Електронна адреса Інтернет-ресурсу

Для якої категорії відвідувачів призначено

Короткий опис даного Інтернет-ресурсу
http://www.osvita.org.ua/

Український Освітній портал.

На порталі можна знайти рейтинг освітніх сайтів України та Росії, перелік освітніх ресурсів: реферати, колекції, музеї, словники, перекладачі електронні бібліотеки, тощо...
http://www.en.edu.ru/

Природничий освітній портал.

На порталі – енциклопедії, словники та довідники, БД, задачники, тести, лабораторні практикуми, наочні посібники, хрестоматії та тексти лекцій, тренувальні вправи з природничих предметів шкільної програми: математики, хімії, фізики та біології.
http://www.klyaksa.net/

Інформаційно-освітній портал з вивчення інформатики

Конспекти, довідники, тести для школярів, готові розробки уроків, домашніх завдань та методичні рекомендації для вчителів інформатики.
http://www.rusedu.info/

- сайт „Інформаційні технології в освіті”

Тут можна знайти і скачати повнотекстові учбові посібники, програми, демонстраційні презентації, реферати, тести, тощо... Сайт буде корисним не тільки для школярів, а й для викладачів інформатики та інших дисциплін.
http://www.englishclub.narod.ru

Английский клуб.

Це навчаюча база даних по вивченню англійської мови. Словники, граматика, навчальні вправи (топіки), ідіоми, скоромовки, пісні, розділ „Чтиво” з книгами для читання.
http://www.englishforkids.ru/

Английский для детей.

Тут можна знайти навчальні програми, поради, конкурси, форуми, цікаві посилання на інші сайти і т. п. На сайті знаходяться архіви дитячих пісень, віршів, загадок та прислів’їв англійською мовою, які можна скачати.
http://www.ecolife.org.ua/

Общественный экологический Internet-проект EcoLife

coLife - это первая попытка создания на Украине открытого экологического web-сайта, который поможет установлению контактов между людьми, заинтересованными в решении проблем охраны окружающей среды.
http://www.pc-shporgalka.com/index.php

Школа Компьютерной Грамотности

Сайт, который поможет быстро освоить компьютер. На страницах сайта можно пройти компьютерное обучение совершенно бесплатно.
^ Дитячі газети та журнали
http://www.detgazeta.ru/

Детская газета - новое электронное издание для детей.

Рассказы, анаграммы, головоломки, игры, викторины и многое другое.
http://dobryata1.narod.ru/

Детская Интернет-газета «Добрята».

В газете много интересного и познавательного. Кроме того, ты сможешь сам активно работать в ней, участвовать в различных конкурсах, найдешь для себя новых друзей. При "Добрятах" каждое воскресение работает бесплатная школа юных журналистов.
http://www.mishutka.com/

Детский журнал «Мишутка».

Кроссворды, комиксы, игры, головоломки, анекдоты.
http://simbik-ng.narod.ru/.

«Симбик». Сайт познавательного иллюстрированного цветного детского журнала для младшего школьного возраста

Сказки, загадки, детские кроссворды и комиксы.
http://www.cofe.ru/read-ka/

Детский сказочный журнал «Почитай-ка!»

Для детей
http://www.bajena.com/ru/kids/

Электронный журнал "Бажена"

О красоте, здоровье и детях.
http://kinderroom.narod.ru/

Детский Интернет-журнал «Развлекуха».

Для детей
http://sashka.iatp.org.ua/

Детский электронный журнал «Санька Бешенный Кролик».

Для детей
http://igrushka.kz/

Ежемесячный журнал для детей и родителей - ИГРУШКА своими руками.

1000 забавных игрушек своими руками
http://www.kindereducation.com/

Дошколёнок - журнал для умных деток и их родителей.

Обучающие и развивающие игры для детей дошкольного и младшего школьного возраста. Занимательные задачи. Изостудия. Детская психология.
http://www.posnayko.com/

Дитячий пізнавально-розважальний журнал "Пізнайко"

Для детей
http://www.chl.kiev.ua/umka/archive.html

Сайт Українського Молодіжного Комп’ютерного Альманаха (УМКА)^ На допомогу навчанню
http://education.web-ring.ru/

Каталог сайтів „Обучение и образование. ”

Каталог сайтів "Обучение и образование" об’єднує освітні сайти – освіта за кордоном, вивчення іноземних мов, репетитори і курси підготовки, школи, колекції рефератів та інші тематичні ресурси.
http://www.osvita.org.ua/

Український Освітній портал.

На порталі можна знайти рейтинг освітніх сайтів України та Росії, перелік освітніх ресурсів: реферати, колекції, музеї, словники, перекладачі електронні бібліотеки, тощо...
http://www.thisgood.narod.ru/infa.htm -

сайт „Все для учащихся”.

Це посилання на освітні ресурси в мережі, корисна інформація для школярів, абітурієнтів та студентів. На сайті є спеціальна безкоштовна розсилка „Помощник учащихся” за різними темами. Для цього треба тільки зареєструватися і підписатися на розсилку новин.
http://www.allsoch.ru/gdz/

Все для Школьника и студента.

Шкільні твори, реферати, короткі перекази, англійські теми, лекції для школярів. На сайті можна знайти посилання на слідуючий сайт з готовими домашніми завданнями.
http://www.college.ru/

Освітній портал «Открытый колледж».

Має декілька розділів за природничими галузями знання: Астрономія, Біологія, Математика, Фізика, Хімія. Кожен розділ об’єднує зміст учбового курсу на компакт-дискові та індивідуальне навчання через Internet. Тут можна подивитися у відкритому доступі віртуальний підручник або динамічні моделі, попрацювати з тестами, а, також, до уваги користувачів огляди Інтернет-ресурсів за темою предмета, що постійно оновлюється. У Системі Дистанційного Навчання можна отримувати індивідуальні контрольні запитання для самоперевірки різного рівня складності. За успіхи начисляються бали і ведеться постійний моніторинг досягнень.
http://www.en.edu.ru/

Природничий освітній портал

На порталі – енциклопедії, словники та довідники, БД, задачники, тести, лабораторні практикуми, наочні посібники, хрестоматії та тексти лекцій, тренувальні вправи з природничих предметів шкільної програми: математики, хімії, фізики та біології. Зручна система навігації, повнотекстові БД, багато іншої корисної інформації.
http://www.krugosvet.ru/earth.htm

Природничий освітній портал енциклопедія „Кругосвет”.

Сайт присвячений геології та географії. Але у розділі „Географія” можна знайти інформацію по всіх країнах світу, їх економіці, культури, промисловості, державному строю та багато ін. Наприклад, у статті про Японію, можна знайти навіть повний текст Конституції країни. На сайті школярі знайдуть державну символіку всіх країн світу, а також можуть скачати або роздрукувати її карту. Крім того, існують додаткові можливості пошуку не тільки на сайті, а й в Інтернеті по заданій тематиці, є розділи: Реферати, Перевір себе, Новини, Ігри. Дуже цікавий розділ „Перевір себе”. Це своєрідні тести по перевірці знань.
http://www.klyaksa.net/

Інформаційно-освітній портал з вивчення інформатики.

Тут можна знайти не лише конспекти, довідники, тести для школярів, а готові розробки уроків, домашніх завдань та методичні рекомендації для вчителів інформатики.
http://www.rusedu.info/

сайт „Інформаційні технології в освіті”.

Тут можна знайти і скачати повнотекстові учбові посібники, програми, демонстраційні презентації, реферати, тести, тощо... Сайт буде корисним не тільки для школярів, а й для викладачів інформатики та інших дисциплін.
http://www.english.ru/ -

сайт „Інтернет-ресурси з вивчення англійської мови”.

Тут можна знайти інформацію про різноманітні курси та освіту за кордоном, навчальні програми та тесті, огляди ресурсів за цією тематикою, тощо...
http://www.bkc.ru/aboutus/

сайт Школы иностранных языков ВКС

Сайт присвячений вивченню іноземних мов: англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, арабської, китайської, японської та ін. і об’єднує в собі 30 віртуальних шкіл на вибір. Перед початком навчання тут можна пройти тестування, вибрати курс, викладача та ін. Існують спеціальні диференційовані програми для різних вікових груп користувачів. Для найменших є додатковий засіб навчання - мультимедійна програма "English + Kids". Розроблені також спеціальні літні програми та програми прискореного вивчення іноземних мов для підлітків.
http://www.primavista.ru/dictionary/index.htm

Сайт словників

Цей сайт, повністю присвячений словникам, перекладачам, різним програмам для перекладу, самовчителям іноземних мов, тощо... Крім каталогу Інтернет-ресурсів, є розділ Офлайн-словники, тобто словники, які можна зкачати.
http://urok.hut.ru/

сайт Дистанційної школи з вивчення російської мови „УРОК”

Тут також можна знайти тести, словники, правила правопису, поради до написання шкільних творів. Дистанційна освіта проходить шляхом спілкування з викладачами через електронну пошту і частково платна. Але можна знайти багато безкоштовної інформації та посилань на корисні ресурси за темою сайту, на шкільні твори та реферати, репетитори, зразки уроків та тренувальні вправи.
http://www.uni.h1.ru/index.html

ще один сайт, присвячений дистанційній освіті.

Тут можна отримати повну інформацію про платну та безкоштовну дистанційну освіту, про учбові центри, про те, де можна пройти тестування. Тут ви знайдете додаткові ресурси для більш ефективної освіти. Тут є посилання на он-лайн словники та енциклопедії, на все, що може допогти у навчанні та розширенні кругозору..
^ Природничі науки
http://www.n-t.org:

Природничі та технічні науки

електронна бібліотека
http://nauka.reliz.ru/

Електронна версія журналу "Наука и жизнь"http://www.membrana.ru/

Віртуальна газета з питань сучасної наукиhttp://science.ng.ru/

Наукова політика. Природничі та технічні науки. Гуманітарні дослідженняhttp://www.nature.ru/

Природничі та технічні науки^ Людина і довкілля
http://www.ecoworld.8m.com

"Екосвіт"http://zelenyshluz.narod.ru/

Путівник з екологічних ресурсівhttp://www.ecoleague.net/library.img/

Екологічна бібліотека в Інтернетіhttp://sfera.new.com.ua/

Суспільна організація "Сфера". Екологіяhttp://www.menr.gov.ua/

Міністерство екології та природних ресурсів Україниhttp://www.ecology.donbass.com/index.htm/

Екологічний проект: поліпшення довкілля Донецькаhttp://users.kharkiv.com/ecosafe/

Користувачі про екологічну безпеку, Харківська СЕСhttp://www.ecolife.org.ua/

Громадський Інтернет-проектhttp://www.Chernobyl.com/

Чорнобильhttp://www.nature.ru/

Екологічні новини "Екотиждень"Математика
http://www.zaba.ru

Математичні олімпіадиhttp://www.math-on-line.com/

Занимательная математика школьникам - онлайн.

Олимпиады, игры и конкурсы по математике - в сети Интернет.  1   2   3Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації