Поиск по базе сайта:
Кваліфікація: 1 розряд Кваліфікаційні вимоги icon

Кваліфікація: 1 розряд Кваліфікаційні вимоги
Скачати 38.83 Kb.
НазваКваліфікація: 1 розряд Кваліфікаційні вимоги
Дата конвертації02.08.2013
Розмір38.83 Kb.
ТипДокументи

ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИПУСКНИКА МІЖШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО КОМБІНАТУ (ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ)

 1. Професія - 8263.2 Швачка

 2. Кваліфікація: 1 розряд

 3. Кваліфікаційні вимоги:

Повинен знати: методи та прийоми виконання операцій під­готовки; призначення та правила експлуатації устаткування, яке обслуговується; номери голок; правила закріплення ниток, заміни шпуль, регулювання натягу ниток та частоти строчки; основи галу­зевої економіки і підприємництва, правових знань, матеріалознав­ство, спеціальне малювання, основи електротехніки.

^ Повинен уміти: виконувати на машинах або вручну операції з підготовки до пошиття виробів з різних матеріалів. Ліквідувати обрив ниток, міняти шпулі. Регулювати натяг ниток та частоту строчки.

 1. Загальнопрофесійні вимоги:

Повинен:

 • раціонально і ефективно організовувати працю на робочому місці;

 • додержуватись норм технологічного процесу;

 • не допускати браку в роботі;

 • знати і виконувати вимоги нормативних актів з охорони праці й навколишнього середовища, додержуватися норм, методів і при­йомів безпечного ведення робіт;

 • використовувати в разі необхідності засоби попередження і усунення природних і непередбачених негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо);

 • знати основи інформаційних технологій.

 1. Вимоги до освітнього рівня осіб, які навчатимуться в си­стемі професійно-технічної освіти: Повна загальна середня освіта (по закінченні навчання). Без вимог до стажу роботи.

 2. Сфера професійного використання випускника: виробництво одягу, виробів з хутра, одягу з текстилю.

 3. Специфічні вимоги:

  1. Вік: по закінченні терміну навчання не менше 16 років.

  2. Стать: жіноча, чоловіча.

  3. Медичні обмеження.ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИПУСКНИКА МІЖШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО КОМБІНАТУ (ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ)

 1. Професія - 7433.2 Кравець

 2. Кваліфікація: 2 розряд

 3. Кваліфікаційні вимоги:

Повинен знати: асортимент одягу; технологію виконання всіх видів ручних, машинних та волого-теплових робіт, технічні умови на їх виконання; термінологію ручних, машинних та волого-тепло­вих робіт; відомості про текстильні волокна; призначення швейних машин, прасок; заправку швейних машин та догляд за ними; знати режими ВТО; виробничі (експлуатаційні) інструкції.

^ Повинен уміти: виконувати строчки ручних, машинних стібків; виготовляти вироби постільного, столового асортименту, фартухів, чохлів, штор, мішків; з’єднувати деталі швейних виробів машинними строчками різної конфігурації; дублювати дрібні деталі; ремонту­вати на швейних машинах або вручну вироби, виконувати штопання; пришивати фурнітуру вручну або на спецмашинах; чистити гото­вий виріб; упаковувати готовий виріб; заправляти швейні машини, регулювати натяг нитки.

 1. Загальнопрофесійні вимоги:

Повинен:

а) раціонально і ефективно організовувати працю на робочому місці;

б) додержуватись норм технологічного процесу;

в) не допускати браку в роботі;

г) знати й виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці і навколишнього середовища, додержувати норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;

д) використовувати в разі необхідності засоби попередження і усунення природних і непередбачених негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо);

є) знати інформаційні технології.

 1. Вимоги до освітнього рівня осіб, які навчатимуться в сис­темі професійно-технічної освіти: Повна, базова загальна середня освіта без вимог до стажу роботи.

 2. Сфера професійного використання випускника: виробницт­во швейних виробів на замовлення населення; виробництво робо­чого одягу; виробництво верхнього одягу спеціалізованими під­приємствами за індивідуальними замовленнями населення; вироб­ництво спіднього одягу спеціалізованими підприємствами за інди­відуальними замовленнями населення.

 3. Специфічні вимоги:

  1. Вік: після закінчення терміну навчання - не менше 16 років.

  2. Стать: чоловіча, жіноча.

  3. Медичні обмеження.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації