Поиск по базе сайта:
Наказ №44 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Московського району icon

Наказ №44 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Московського району
Скачати 33.71 Kb.
НазваНаказ №44 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Московського району
Дата конвертації29.06.2013
Розмір33.71 Kb.
ТипНаказ


УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

АДМІНІСТРАЦІЇ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ
НАКАЗ


31.01.2012 № 44


Про призупинення

навчально-виховного процесу

в навчальних закладах Московського району


У зв’язку з різким зниженням температури повітря, відповідно до п. 9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», на підставі наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 №81 «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур», листа Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 27.01.2012 № 01-12/417 «Про дотримання температурного режиму та проведення протиепідемічних заходів у навчальних закладах області», бюлетеня Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 30.01.2010 № 19, на виконання розпорядження міського голови від 31.01.2012 № 214 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 31.01.2012 №16 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів


НАКАЗУЮ: 1. Призупинити з 01.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах всіх типів і форм власності Московського району до окремого розпорядження.

 2. Заступнику начальника управління освіти Поповій В.І.:

  1. Взяти під контроль проведення відповідних організаційних та санітарно-профілактичних заходів у закладах освіти району всіх типів і форм власності.

  2. Перенести на інші терміни проведення районних масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.

  3. Невідкладно інформувати Департамент освіти про надзвичайні випадки у закладах, де перебувають діти, учнівська молодь.

  4. Довести цей наказ до відома керівників навчальних закладів.

31.01.2012

 1. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії управління освіти Миколенко Л.В. здійснювати оплату праці педагогічним та іншим працівникам закладів освіти на цей період згідно з законодавством України.

 2. Керівнику господарчої групи Пильовій О.М. забезпечити контроль за проведенням відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

 3. Керівникам навчальних закладів усіх типів і форм власності:

  1. Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних і позашкільних, учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, запобігання випадкам переохолодження та обмороження, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

  2. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками щодо безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

  3. Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу, а також навчальної практики.

  4. Забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

  5. Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних закладах.

 4. Михайленку О.С., завідувачу лабораторії комп’ютерних технологій в освіті управління освіти, розмістити цей наказ на сайті управління освіти.

31.01.2012

 1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Начальник О.В. Гресь


ПОГОДЖЕНО

Головний спеціаліст

з юридичних питань

З.В. Ігнатенко

31.01.2012

З наказом ознайомлені:


Попова В.І.

Миколенко Л.В.

Пильова О.М.

Михайленко О.С.

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації