Поиск по базе сайта:
Про заборону продажу та вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів у навчальних закладах icon

Про заборону продажу та вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів у навчальних закладах
Скачати 21.95 Kb.
НазваПро заборону продажу та вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів у навчальних закладах
Дата конвертації28.01.2013
Розмір21.95 Kb.
ТипДокументи

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.02.2012  № 136

Про заборону продажу та вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів у навчальних закладах

З метою неухильного виконання керівниками навчальних закладів I - IV рівня акредитації статей 15-2, 15-3 і 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" ( 481/95-ВР ), статей 178 і 179 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80731-10 ), статті 13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливому впливу" ( 2899-15 ) та створення належних умов для забезпечення навчального процесу НАКАЗУЮ:

1. Керівникам навчальних закладів I - IV рівня акредитації вжити заходів щодо:

1.1. Категоричної заборони продажу та вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у приміщеннях та на території навчального закладу.

1.2. Ініціювання дострокового розірвання договорів оренди (у разі їх наявності) з суб'єктами підприємницької діяльності, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами у заборонених законодавством місцях.

1.3. Забезпечення проведення відповідної роз'яснювальної роботи стосовно норм законодавства серед учнів, курсантів, студентів та у педагогічних колективах, зокрема в частині відповідальності за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв.

1.4. Притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності у разі виявлення порушень законодавства щодо продажу та вживання алкогольних і тютюнових виробів.

2. Департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами (Некрасса І.А.) попередити керівників навчальних закладів про персональну відповідальність за невиконання норм цього наказу.

3. Голові комісії з майнових питань підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (Куліков П.М.) не допускати надання згоди на укладення договорів оренди із суб'єктами підприємницької діяльності, що здійснюють продаж алкогольних та тютюнових виробів у навчальних закладах та на їх територіях.

4. Департаментам вищої освіти (Болюбаш Я.Я.), загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.), професійно-технічної освіти (Супрун В.В.), Державній інспекції навчальних закладів України (Гончаренко М.Ф.) при здійсненні виїзних перевірок забезпечити перевірку стану виконання цього наказу.

5. Контроль за виконанням покласти на заступника Міністра - керівника апарату Кулікова П.М.

Міністр

Д.В. Табачник
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації