Поиск по базе сайта:
Рішення засіданняколегі ї сахновщинської районної державної адміністрації від 04 вересня 2013 року Про стан роботи із зверненнями громадян в Сахновщинській районній державній адміністрації у І півріччі 2013 року icon

Рішення засіданняколегі ї сахновщинської районної державної адміністрації від 04 вересня 2013 року Про стан роботи із зверненнями громадян в Сахновщинській районній державній адміністрації у І півріччі 2013 року
Скачати 43.51 Kb.
НазваРішення засіданняколегі ї сахновщинської районної державної адміністрації від 04 вересня 2013 року Про стан роботи із зверненнями громадян в Сахновщинській районній державній адміністрації у І півріччі 2013 року
Дата конвертації21.11.2013
Розмір43.51 Kb.
ТипРішення


ПРОЕКТ


РІШЕННЯ

З А С І Д А Н Н Я К О Л Е Г І Ї

САХНОВЩИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 04 вересня 2013 року


Про стан роботи із зверненнями громадян в Сахновщинській районній державній адміністрації у І півріччі 2013 року


В Сахновщинській районній державній адміністрації проводиться робота, спрямована на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" інших нормативних документів, що регламентують роботу зі зверненнями громадян, вживаються необхідні заходи для подальшого вдосконалення форм і методів роботи із зверненнями громадян.

Голова та заступники голови районної державної адміністрації проводять особисті та виїзні прийоми громадян. Графіки прийомів затверджені відповідно до вимог Указу № 109/08. У 2013 році керівництвом районної державної адміністрації на особистих та виїзних прийомах прийнято 164 звернення, проведено 25 виїзних прийомів в населені пункти району.

Під час проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації сільські голови присутні на цих прийомах для оперативного реагування на звернення мешканців громад та надання роз’яснень з питань, які вирішуються органами місцевого самоврядування.

З метою посилення роз’яснювальної роботи серед населення введені в практику організації зустрічей з трудовими колективами підприємств, установ та організацій району. У І півріччі 2013 року таких зустрічей організовано 15.

Щомісячно в сільських радах проводяться засідання виїзного активу під керівництвом голови районної державної адміністрації за участю керівників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, установ, підприємств і організацій району. На активах розглядаються питання соціально-економічного розвитку району та сільських територій, проводяться зустрічі з населенням, надаються консультації сільським мешканцям та вирішуються питання, що їх хвилюють.

Згідно з графіком проводяться «прямі» телефонні лінії керівництва районної державної адміністрації, керівників управлінь, відділ, служб районної державної адміністрації, установ та організацій району, на яких громадяни можуть отримати консультації з різних питань. У звітному періоді проведено 2 «прямі» лінії, оскільки вони тільки започатковані. В подальшому планується проведення 2 «прямих» ліній щомісячно.

Звернення, що надходять до районної державної адміністрації, аналізуються щомісячно.

Підсумки роботи із зверненнями громадян за 2012 рік розглянуті на засіданні колегії районної державної адміністрації 30 січня 2013 року. За результатами засідання видане розпорядження голови районної державної адміністрації.

Щомісячно проводяться засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. За звітній період проведено 6 засідань комісії, на яких розглядалися звернення, що надійшли з органів влади вищого рівня, конфліктні ситуації, проблемні питання, які порушували громадяни.

Перевірки стану роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах районної державної адміністрації, виконання делегованих повноважень в сільських і селищній радах та надання методичної і практичної допомоги здійснюється за окремим графіком. У І півріччі 2013 року надано методичну і практичну допомогу 6 сільським та 1 селищній радам відповідно до ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині делегованих повноважень. Здійснено перевірку стану організації роботи із зверненнями громадян в 5 управліннях та відділах районної державної адміністрації. Основними недоліками в організації роботи є недотримання вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації». В довідках за результатами перевірок вказані виявлені недоліки та рекомендації щодо їх усунення.

Для надання кваліфікованої допомоги громадянам з правових питань у районній державній адміністрації працює безкоштовна юридична консультація та пункт з надання первинної правової допомоги. Консультації надає начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації.

Інформування населення здійснюється через офіційний сайт Сахновщинської районної державної адміністрації та у районній газеті «Колос», всі матеріали стосовно роботи із зверненнями громадян оприлюднюються на сайті.


Зважаючи на викладене та з метою подальшого вдосконалення роботи із зверненнями громадян, колегія районної державної адміністрації вважає за необхідне:


Заступникам голови районної державної адміністрації, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів районної державної адміністрації:

1. Забезпечити безумовне виконання графіків особистих і виїзних прийомів громадян

2. Підвищити персональну відповідальність за належну роботу із зверненнями громадян.


Керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів районної державної адміністрації:

1. Докорінно поліпшити рівень аналітичної роботи для вчасного виявлення найбільш гострих проблем, що породжують звернення та потребують негайного вирішення.

2. Забезпечити регулярну підготовку і публікацію у ЗМІ консультацій і роз’яснень із найбільш актуальних питань.

3. В разі вмотивованої відмови в задоволенні прохання, викладеного у заяві, роз’яснювати заявникам порядок оскарження прийнятого рішення.


Селищному та сільським головам рекомендувати:

  1. Провести аналогічну роботу.

  2. Забезпечити належну організацію діловодства за зверненнями громадян відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації,Роденко Ю.В. _______________


Грамарецька Л.І. _______________


Чуйкевич Т.В. _______________


Мокляк М.О. _______________


Легуша В.Ю. _______________
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації