Поиск по базе сайта:
Рішення засідання колегії районної державної адміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2013 року» 04 вересня 2013 року Колегія вважає за необхідне icon

Рішення засідання колегії районної державної адміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2013 року» 04 вересня 2013 року Колегія вважає за необхідне
Скачати 52.18 Kb.
НазваРішення засідання колегії районної державної адміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2013 року» 04 вересня 2013 року Колегія вважає за необхідне
Дата конвертації21.11.2013
Розмір52.18 Kb.
ТипРішення


Проект

Рішення

засідання колегії районної державної адміністрації

«Про підсумки соціально-економічного розвитку району

за І півріччя 2013 року»

04 вересня 2013 року


Колегія вважає за необхідне :

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Сіденко С.В. про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2013 року взяти до відома.

2. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Мостовий Ю.І.) :

2.1. Вжити дієвих заходів по виконанню показників програми економічного і соціального розвитку району та забезпечити проведення підготовки до вирощування врожаю 2014 року в усіх категоріях господарств.

2.2. Продовжити роботу по технічному та технологічному оновленню агропромислового комплексу.

2.3. Приділити увагу створенню міцної фінансової бази для подальшого розвитку сільгосппідприємств – залученню кредитних ресурсів і пошуку інвесторів, а також в повному обсязі освоєнню коштів держбюджету, спрямованих на підтримку агропромислового комплексу.

    1. 2.4. Посилити контроль за станом справ у тваринницькій галузі та вжити необхідних заходів для стабілізації та подальшого нарощування поголів’я всіх видів сільськогосподарських тварин, підвищення їх продуктивності.

2.5. Спільно з сільгоспвиробниками району забезпечити своєчасне проведення розрахунків за використання земельних та майнових паїв відповідно до укладених договорів.

3. Заступнику голови районної державної адміністрації Кравцю В.І., відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту районної державної адміністрації (Стряпчий О.Б.) :

3.1. Сприяти забезпеченню населення району якісними транспортними послугами автоперевізниками незалежно від форм власності і підпорядкування.

3.2. Вжити заходів щодо забезпечення підвищення рівня розрахунків споживачів за отримані житлово-комунальні послуги, за спожиті енергоносії та погашення заборгованості за минулі роки.

    1. 3.3. Забезпечити виконання річного плану зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

3.4. Сприяти залученню коштів на ремонт покрівлі 2 багатоквартирних будинків по вул.Південновокзальній, 26 та вул.Попудренка, 18.

3.5. Вжити заходів щодо забезпечення ефективного використання коштів державних цільових субвенцій.

3.6. Сприяти введенню в експлуатацію житла індивідуальними забудовниками, впроваджувати прогресивні архітектурно-будівельні рішення, енергозберігаючі проекти житлових будинків з метою зменшення собівартості будівництва.

4. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Сіденко С.В.) :

4.1. Постійно аналізувати цілісність мережі підприємств торгівлі та об’єктів побутових послуг, динаміку товарообігу та обсягів реалізованих послуг.

4.2. Продовжити роботу по здійсненню моніторингу цін на продукти харчування, хліб і хлібобулочні вироби.

5. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Чепілко С.І.):

5.1. Здійснити заходи з безумовного виконання ст. 77 Бюджетного Кодексу України щодо забезпечення фінансування захищених статей видатків.

5.2. Вжити дієвих заходів щодо безумовного виконання планових показників по наповненню доходної частини місцевих бюджетів.

5.3. Спільно з Сахновщинським відділенням Красноградської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Харківській області посилити роботу щодо ліквідації недоїмки до всіх рівнів бюджетів, у тому числі до районного бюджету.

5.4. Проводити аналіз стану дебіторсько-кредиторської заборгованості із зазначенням причин її виникнення та вжити заходів щодо повернення до бюджету сум дебіторської заборгованості та повністю ліквідувати кредиторську заборгованість.

6. Заступнику голови районної державної адміністрації Болюку В.Д., управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Приходько В.В.), Сахновщинському районному центру зайнятості (Калініна Н.Л.) :

6.1. Активізувати роботу щодо підвищення рівня середньомісячної заробітної плати працівників району та доведення її до середньообласного показника, зменшення частки працівників, які працюють в режимі неповної зайнятості.

6.2. Постійно здійснювати контроль за виплатою поточної заробітної плати на підприємствах усіх форм власності.

6.3. Удосконалити роз’яснювальну роботу серед населення району щодо порядку призначення субсидій за отримані житлово – комунальні послуги.

6.3. Продовжити роботу щодо виконання завдань Програми зайнятості населення Сахновщинського району на 2013 – 2015 роки.

7. Заступнику голови районної державної адміністрації Болюку В.Д., управлінню Пенсійного фонду в Сахновщинському районі (Андрійченко А.А.) спільно з Сахновщинським відділенням Красноградської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Харківській області, відповідно до чинного законодавства, вжити дієвих заходів щодо погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

8. Заступнику голови районної державної адміністрації Болюку В.Д., відділу освіти районної державної адміністрації (Мостова Г.М.) :

8.1. Продовжити роботу щодо проведення оптимізації освітянської мережі з метою забезпечення рівного доступу до сучасної якісної освіти дітей, які мешкають у селищі та селах району.

8.2. Активізувати роботу по подальшому розвитку мережі дошкільних навчальних закладів, сприяти відкриттю додаткових груп в існуючих дитячих навчальних закладах.

8.3. Вжити дієвих заходів щодо забезпечення капітальних ремонтів приміщень шкіл з облаштування внутрішніми туалетами.

8.4. Забезпечити гарантований та безпечний підвіз учнів і вчителів до загальноосвітніх шкіл у сільській місцевості в рамках реалізації районної програми розвитку освіти Сахновщинського району на 2013 – 2018 роки, активізувати роботу щодо залучення на зазначені цілі коштів місцевих бюджетів та позабюджетних надходжень.

9. Заступнику голови районної державної адміністрації Болюку В.Д., головному лікарю КЗОЗ «Сахновщинська ЦРЛ», головному лікарю КЗОЗ «Центр медико-санітарної допомоги Сахновщинського району» Чепак О.П. посилити роботу щодо укомплектування медичними кадрами закладів охорони здоров'я та зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів.

10. Заступнику голови районної державної адміністрації Болюку В.Д. відділу культури і туризму районної державної адміністрації (Волошина Л.І.) активізувати роботу щодо залучення коштів на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району.

11. Заступнику голови районної державної адміністрації Болюку В.Д., службі у справах дітей районної державної адміністрації (Мальченко О.А.) :

11.1. Продовжити роботу з поширення мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

11.2. Продовжити реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та вчинення правопорушень дітьми, в т.ч. дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

12. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Сіденко С.В.) підготувати проект розпорядження з даного питання.


Болюк В.Д. _______________


Сіденко С. В. _______________


Грамарецька Л.І. _______________


Мокляк М.О. _______________


Чуйкевич Т.В. _______________
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації