Поиск по базе сайта:
Розпорядження 09 вересня 2013 року icon

Розпорядження 09 вересня 2013 року
Скачати 27.64 Kb.
НазваРозпорядження 09 вересня 2013 року
Дата конвертації21.11.2013
Розмір27.64 Kb.
ТипРозпорядження

САХНОВЩИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ09 вересня 2013 року


Сахновщина


216
Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за І півріччя 2013 рокуЗ метою забезпечення безумовного виконання Указу Президента України від 26 липня 2005 року» №1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 7 грудня 2011 року №711 «Про організаційні та методичні засади удосконалення системи роботи з контрольними документами», листа Харківської обласної державної адміністрації від 10 червня 2013 р. №01-15/4376, враховуючи рішення колегії Сахновщинської районної державної адміністрації від 04 вересня 2013 року:


1. Заступникам голови районної державної адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації:

1.1. Зосередити увагу керівників структурних підрозділів щодо необхідності підвищення якості проектів відповідей на контрольні документи, їх повноту, обґрунтованість та своєчасність їх підготовки.

1.2. Посилити вимоги до керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо підвищення рівня виконавської дисципліни, здійснювати постійний контроль за дотриманням вимог пункту 6 Регламенту районної державної адміністрації та Інструкції з питань діловодства в районній державній адміністрації при підготовці проектів розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації, рішень колегій районної державної адміністрації.


2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Систематично аналізувати стан роботи з контрольними документами, посиливши вимоги до виконавців, відповідальних осіб, що допустили порушення термінів або низьку якість виконання документів та забезпечити подальше удосконалення системи організації роботи з контрольними документами.

2.2. При підготовці проектів доручень голови районної державної адміністрації обов’язково визначати конкретні терміни та конкретних виконавців, структурний підрозділ, посадову особу, яка повинна інформувати голову районної державної адміністрації.

2.3. При підготовці відповідей на контрольні документи з резолюціями в яких є декілька виконавців, надавати інформацію головному виконавцю (першому в резолюції або визначеному здійснювати їх збір) не пізніше ніж за 2 дні до терміну, вказаного в документі або визначеного в резолюції.


3. Сектору контролю апарату районної державної адміністрації (Мокляк М.О.):

3.1. Встановити, що розгляд контрольних документів, виконаних з порушенням термінів здійснюється лише при наявності пояснювальної записки відповідального за підрозділ про причини порушення терміну виконання та прийняття заходів впливу до безпосереднього виконавця документа.

3.2. Забезпечити подальше удосконалення порядку організації роботи з контрольними документами, підвищення рівня виконавської дисципліни, запровадження автоматизованої системи обліку та контролю за виконанням документів.

3.3. Неухильно дотримуватись термінів інформування відділу контролю апарату обласної державної адміністрації.

Щокварталу до 25 числа


4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 червня 2013 року №130 «Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за 1 квартал 2013 року».


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Дудку С.В.


Голова районної

державної адміністрації В.Д.ЯКОВЕНКО
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації