Поиск по базе сайта:
Правила користування комп`ютером в читальному залі бібліотеки зош №53 Користування комп’ютером в бібліотеці школи безкоштовне icon

Правила користування комп`ютером в читальному залі бібліотеки зош №53 Користування комп’ютером в бібліотеці школи безкоштовне
Скачати 20.55 Kb.
НазваПравила користування комп`ютером в читальному залі бібліотеки зош №53 Користування комп’ютером в бібліотеці школи безкоштовне
Дата конвертації28.06.2013
Розмір20.55 Kb.
ТипПравила

ЗАТЕРДЖУЮ

Директор ЗОШ №53

____________ Я.В. Білаш


ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ КОМП`ЮТЕРОМ

В ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ БІБЛІОТЕКИ ЗОШ №53


 1. Користування комп’ютером в бібліотеці школи безкоштовне.

 2. Доступ до мережі ІНТЕРНЕТ є привілеєм читача бібліотеки, а не його правом. ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ користування комп’ютером зафіксоване бібліотекарем, є достатньою підставою для ПОЗБАВЛЕННЯ користувача даної привілеї.

 3. Доступ до мережі ІНТЕРНЕТ в бібліотеці розглядається виключно як засіб одержання інформації, тобто для навчання та підвищення професійного рівня і не може використовуватись для ігор, електронної пошти.

 4. Право доступу до комп’ютерів, призначених для інформаційного обслуговування, надається читачам, які:

 • Володіють навичками роботи на персональному комп’ютері з операційною системою Windows, Linux та самостійної роботи в мережі ІНТЕРНЕТ.

 • Ознайомились з даними правилами.

 1. Читачі можуть записати отриману ними інформацію на USB Flash–накопичувачі, сумісні з типовими драйверами або передати її електронною поштою. УВАГА! Перед збереженням інформації носії мають бути перевірені співробітником бібліотеки на наявність вірусів.

 2. Користувач несе відповідальність за використання одержаних з мережі Інтернет матеріалів, що захищені авторськими правами.
 1. ^ ЧИТАЧАМ НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

  • Розпочинати роботу за комп’ютером без дозволу співробітника бібліотеки.

  • Захаращувати робоче місце за комп’ютером.

  • Приносити з собою продукти харчування і напої.

  • Переміщувати процесорний блок комп’ютера.

  • Вилучати будь-які файли на комп’ютері та встановлювати власне програмне забезпечення.

  • Самостійно змінювати налаштування комп’ютера та програмного забезпечення. У випадку ВИНИКНЕННЯ ТРУДНОЩІВ з використанням обладнання зверніться ЗА ДОПОМОГОЮ до бібліотекаря.

  • Використовувати комп’ютер для потреб не пов’язаних з пошуком і отриманням науково-інформаційних ресурсів.

  • Користуватись IP-телефонією, Інтернет-іграми, надсилати електронну пошту, неправомірно «скачувати» і використовувати ліцензію на програмне забезпечення, порушувати закони копірайту.

  • Переглядати і розповсюджувати заборонені законом матеріали, сайти, що містять зображення порнографічного змісту або пропагують насилля над особистістю.

  • Перешкоджати роботі інших користувачів, використовуючи велику кількість ресурсів системи, вимикати або перезавантажувати комп’ютер.

  • Порушувати ДІЛОВИЙ РИТМ читального залу: голосно розмовляти, користуватись мобільним телефоном, заважати роботі інших користувачів.

8. За пошкодження програмно-технічних засобів читачі притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації