Поиск по базе сайта:
Додаток №1 до наказу управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради від 23. 02. 2010 №33 умови проведення кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 1 icon

Додаток №1 до наказу управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради від 23. 02. 2010 №33 умови проведення кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 1
Скачати 38.07 Kb.
НазваДодаток №1 до наказу управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради від 23. 02. 2010 №33 умови проведення кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 1
Дата конвертації27.06.2013
Розмір38.07 Kb.
ТипДодаток

Додаток №1


до наказу управління освіти

Департаменту з гуманітарних

питань Харківської міської ради

від _23.02._2010 № _33_


УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

Кубку з пошуку в мережі Інтернет

для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів


1. Загальні положення

1.1. Кубок з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (далі Кубок) – індивідуальні та командні змагання учнів у здатності розв’язувати складні завдання з пошуку інформації в мережі Інтернет.

1.2. Кубок проводиться управлінням освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради спільно з Харківським учбовим центром

інформаційних технологій «Кит» в межах міської програми «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті м. Харкова на 2009-2011 роки».

1.3.Кубок проводиться у два тури:

 • І заочний (теоретичний) тур;

 • ІІ очний (практичний) тур.

^ 2. Мета та завдання Кубку

2.1. Метою Кубку є створення сприятливих умов для самовизначення і самореалізації учнів 5-11 класів.

2.2. Основними завданнями Кубку є:

 • створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей школярів;

 • підвищення інформаційної культури;

 • формування в школярів інтересу до прикладної інформатики;

 • активізація творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання інформатики.

Кубок має стимулювати поглиблення знань учнів з інформатики та перші кроки самостійної дослідницької діяльності в мережі Інтернет.

^ 3. Оргкомітет та журі Кубку

3.1. Для організації та проведення Кубку створюється оргкомітет і журі, склад яких затверджується наказом управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради.

3.2. Оргкомітет визначає порядок, форми, місце проведення всіх турів Кубку, забезпечує організаційну підготовку Кубку.

3.3. Журі Кубку розробляє завдання, критерії оцінювання та протоколи, оцінює досягнення учасників Кубку, визначає переможців.

^ 4. Учасники Кубку

4.1. У Кубку беруть участь команди, що складаються з 6-х учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності. Команди можуть брати участь у Кубку й неповним складом, але не менше 3 учнів і тільки з дозволу оргкомітету. Кожна команда має офіційну назву. Заявлений персональний склад команди не може змінюватися під час проведення Кубку.

4.2. У ІІ (очному) турі Кубку беруть участь члени команди, які набрали найбільшу кількість балів на І (заочному) турі Кубку.

4.3. Керівником команди призначається вчитель інформатики, який брав у участь у підготовці учнів до Кубку. На керівника команди покладається відповідальність за життя та здоров’я членів команди.

^ 5. Порядок проведення Кубку:

5.1. Заочний (теоретичний тур) – це відбіркове випробування, що проходить у формі індивідуального розв’язування тестових завдань з галузі мережевих технологій і Інтернет. Триває 25 хвилин. Завдання учасники виконують безпосередньо на сайті проведення Кубку www.kit.edu.kh.ua, попередньо отримавши на електронну поштову скриньку індивідуальний код. Кожен учасник розпочинає виконання завдання у вказаний час. Кожна команда під час проведення заочного (теоретичного) туру знаходиться в кабінеті інформатики, де присутній вчитель інформатики, який слідкує за дотриманням членами команди правил ведення Кубку.

5.2. За кожну правильну відповідь учасник отримує 1 бал. Журі визначає рейтинг учасників за сумою набраних балів та прохідний бал для участі у ІІ (очному) турі.

5.3. Практичний тур – це змагання учасників команд у розв’язанні пошукових задач. Учасники команди отримують 20 запитань для пошуку відповіді на них в мережі Інтернет.

Відповідь на питання повинна складатися з двох частин:

 • тексту відповіді;

 • URL сторінки.

Пошук та оформлення завдань триває 1 годину. Оргкомітет має право надати учасникам додатковий час, якщо брак часу викликаний технічними причинами. Час, витрачений на пошук всіх відповідей, може впливати на результат загального заліку при рівній кількості балів.

5.4. За дотриманням правил ведення Кубку стежить журі. У разі порушення правил команді-порушнику може бути зроблене усне попередження або стягнуто штрафні бали. При грубих порушеннях правил окремі члени команди або команда в повному складі може бути дискваліфікована.

5.5. За правильну відповідь на кожне питання нараховується 10 балів. Якщо учасник вказав відповідь, а в документі з вказаним URL не міститься приведена відповідь (ключові слова відповіді), то учасник штрафується на 10 балів. Якщо відповідь неповна, учасник штрафується на 5 балів.

5.6. Якщо учасником надана невірна відповідь, то він не отримує жодного бала.

Відповідь вважається невірною, якщо:

 • не вказана URL-адреса або текст відповіді;

 • вказаний документ не містить правильної відповіді;

 • відповідь на питання узагальнена та неточна;

 • як URL-адреса документу, що містить відповідь, вказана URL-адреса пошукової системи (Мета, Uaport, Вікіпедія та інші) або посилання зі сторінки пошукової системи.

5.7. У випадках, не передбачених правилами ведення Кубку, журі ухвалює рішення на свій розсуд. Рішення журі не підлягає обговоренню командами.


6. Визначення та нагородження переможців

6.1. За сумою балів, отриманих за результатами виступу конкурсантів у 2-х турах Кубку, журі визначає переможців.

6.2. Переможці Кубку нагороджуються Дипломами управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради І, ІІ, ІІІ ступенів.

6.3. Журі Кубку також має право відзначити окремих учасників Кубку спеціальними дипломами.

6.4. Спонсори Кубку та інші організації і приватні особи можуть встановлювати свої індивідуальні призи переможцям.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації