Поиск по базе сайта:
Яндекс. Картинки icon

Яндекс. Картинки
Скачати 22.08 Kb.
НазваЯндекс. Картинки
Дата конвертації06.01.2013
Розмір22.08 Kb.
ТипДокументи

Яндекс.Картинки (http://images.yandex.ua/)


Яндекс.Зображення офіційно відкрилися в липні 2002 року, ставши першим російським пошукачем, які шукають зображення.
Для пошуку картинок використовують форму пошуку, а також задати розмір картинок та колір, який має переважати у зображенні.

У разі необхідності можна скористатися розширеним пошуком, де знаходяться основні фільтри для відбору: графічний формат, розмір, орієнтація, тип зображення, переважаючий колір. Фільтри задають одну або кілька властивостей абстрактної моделі-зразка, з якою будуть порівнюватися знайдені зображення. З результатів пошуку виключаються зображення, що не мають властивості ідеальної моделі, або вони присутні не в тому ступені.Результати пошуку надаються у зручній формі. В нижній частині вікна в горизонтальному напрямку виведено мініатюри зображень. При натиску на мініатюрі в верхній частині вікна виводиться збільшене зображення і посилання на сайти, де зустрічаються різні копії цієї картинки. Користувач може відкрити картинку в окремому вікні або перейти на сторінку, де вона розташована.


Cлайд-шоу під улюблену музику


Для перегляду результатів пошуку в Яндекс. Зображення втілено режим слайд-шоу. У ньому користувачі розглядають новинки автомобілебудування, красивих і знаменитих людей, шукають ідеї для прикраси будинку, вибирають фасони суконь, моделі стрижок, шпалери для робочого столу, знайомляться з місцями подорожей.

Щоб зробити перегляд знайдених зображень приємним, додано можливість вибрати музику безпосередньо в слайд-шоу: джаз, блюз, рок-н-рол, звуки природи або з власного плейлиста на Яндекс.Музика.

Яндекс. Схожі Картинки


В результатах пошуку Яндекс.Картинок поряд з більшістю картинок можна побачити посилання «схожі», при натисканні на яку відкривається сторінка з зображеннями, схожими на обраний. Головним критерієм подібності поки є колір і форма об'єкта, альти і назви картинок. Таким чином, використовуються обидва напрямки пошуку зображень - картинка-зразок шукається за метаінформацією, а схожі - за вмістом картинки.

На даний момент пошук схожих зображень працює в режимі бета-тестування. Примітно, що посилання «схожі» з'являється не для кожної картинки. Не варто плутати новий пошук з можливістю відображення різних копій однієї картинки.


Візуальний пошук країн і міст (http://visual.images.yandex.ru/sights/)


Яндекс. Зображення втілили зручний сервіс «Країна мрій». Земля велика і дуже різна. Щоб знайти країну, куди хочеться поїхати у відпустку, а може і залишитися там, потрібно кілька разів вибрати саму красиву картинку з чотирьох запропонованих. Розглядати чудові види набагато зручніше, ніж придумувати запити про невідомому краї. Після цього візуальний пошук обчислить найпривабливіші для користувача міста та країни і він зможе перейти в традиційний пошук з готовими запитами.Візуальний пошук засновано на звичайному пошуку по картинках. Основна відмінність в тому, що запити задає сама пошукова машина. Протягом однієї сесії (від вибору першої картинки до кінцевого результату) задається більше 50-ти запитів. З кожним кроком користувача географія пошуку звужується на основі висловлених (за допомогою вибору зображення) вподобань.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації