Поиск по базе сайта:
Google. Image (Google com) icon

Google. Image (Google com)
Скачати 23.21 Kb.
НазваGoogle. Image (Google com)
Дата конвертації06.01.2013
Розмір23.21 Kb.
ТипДокументи

Google.Image (Google.com)


Сервіс пошуку зображень на Google було впроваджено в 2001 році, і за цей час пошуковик проіндексував більше за 10 млрд зображень. Після вдосконалення втілено фільтрацію зображень за розміром, за обраним основним кольором, а також відбір зображень людей за певною ознакою.З 2010 року для пошуку зображень суттєво змінено інтерфейс і з’явилися нові можливості. Знайдені зображення щільно прилягають один до одного, завдяки чому простір сторінки з результатами використовується більш раціонально при дещо збільшених розмірах мініатюр. На сторінці результатів може бути відображено до 1000 зображень.

Додаткова інформація: назва картинки, розмір, формат, сайт, де вона розміщена, і посилання на пошук схожих зображень відображається при наведенні вказівника. При натиску на зображенні буде відкрито сторінку, де воно розміщене, але зображення показано поверх сторінки, а праворуч з'являється панель з додатковою інформацією. 

Для сервісу Google.Image застосовують новий вид реклами Image Search Ads, яку застосовано лише в результатах пошуку зображень. Нові банери є блоками тексту з невеликими зображеннями. 
^

Google.Similar Images


У пошуку зображень втілено зручний сервіс від Google Labs, який шукає зображення, подібні на вибрані, і за ключовий фактор використовуються самі зображення, а не слова.  

Google пропонує знайти зображення в Google.Image, вибрати його і натиснути на посилання «Similar images» («Схожі картинки»). 


^

Google.Image Swirl (http://image-swirl.googlelabs.com/)


Google запропонувала абсолютно нову систему пошуку зображень - експериментальний продукт Google Labs під назвою Google Image Swirl.

Сервіс Image Swirl розкладає схожі зображення по окремих стопках і наочно показує зв'язок між картинками. Таке угруповання картинок робить візуальний пошук більш зручним.

Зробивши запит на сторінці Image Swirl, користувач отримає сторінку з результатами пошуку у вигляді картинок, за кожною з яких ховається стопка схожих зображень. Якщо клікнути на одну з стопок, ситуація повториться - для всіх вхідних в неї картинок підібрано кілька схожих. Поки сервіс дозволяє переглядати таке угруповання картинок для 200 тис. запитів.Інтерфейс є зручним і легко зрозумілим. В поле пошуку вводиться ключове слово, Image Swirl аналізує схожість зображень між собою «на рівні пікселів», а потім вибудовує весь масив у групи. Кожна група може розкладатися на підгрупи, які відображаються у зручній деревовидній структурі. Система здійснює пошук поки що по англомовних запитах, але цього достатньо для ілюстрації її принципу роботи.В процесі порівняння використовуються різні алгоритми, метадані, програмне забезпечення для розпізнавання відмінностей між структурами, людьми і навіть дати у разі цифрових знімків. Наприклад, пошук за ключовим словом «onion» надає «матрицю» з 12 підмножин картинок, серед яких зображення цибулин, страв з цибулі, сільськогосподарська тема. При переході в кожну з них виникає "кластер" з пов'язаних груп зображень, збудованих за різними критеріями - освітленості, куту огляду, фону тощо. Переміщаючись в межах однієї групи, можна дістатися до потрібного зображення.Така схема роботи є подібною до пошукової системи Google Wonder Wheel, що здійснює текстовий пошук, однак, сервіс Image Swirl використовує іншу технологію. Тут задіяні розробки сервісу Similar Images, а також технології, які створені для розпізнавання облич у веб-альбомах Picasa.

Хоча здається, що зображення, знайдені за допомогою Image Swirl, згруповані довільним чином, Google стверджує, що кожна мініатюра представляє собою «алгоритмічно певну групу зображень, що мають подібний зовнішній вигляд і зміст».Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації