Поиск по базе сайта:
Електронна пошта Gmail icon

Електронна пошта Gmail
Скачати 60.58 Kb.
НазваЕлектронна пошта Gmail
Дата конвертації06.01.2013
Розмір60.58 Kb.
ТипДокументи

Електронна пошта Gmail


Gmail дозволяє зробити електронну пошту більш простою, ефективною і корисною.

1. Менше спаму


Gmail блокує спам ще до того, як він виявиться у поштовій скриньці.

Прихильники службу Gmail часто підкреслюють, що використовують її саме через надійний захист від спаму. Перехоплювати повідомлення зі спамом доволі просто; складно відсортувати необхідні повідомлення та не блокувати пошту, яка може зацікавити користувача.

Gmail використовує інноваційну технологію Google, щоб запобігати появі спаму у папці "Вхідні".


Кліки спільноти


Користувачі служби Gmail відіграють важливу роль у процесі фільтрування спаму в мільйонах папок вхідних повідомлень. Коли представники спільноти Gmail голосують своїми кліками, сповіщаючи, що певний електронний лист є спамом, наша система швидко запам’ятовує це й починає блокувати подібні повідомлення. Що більше повідомлень представники спільноти позначають як спам, то ефективнішою стає система Gmail.

Швидка адаптація


Спам-фільтри Gmail працюють на базі тієї самої сучасної інфраструктури обробки даних, що й пошукова система Google. Рівень комп’ютерної мережі Google дозволяє швидко змінювати алгоритми фільтрування спаму Gmail, щойно з’являються нові дані про спам. Спамер надсилає новий тип відповідної пошти, і вже за кілька хвилин вона блокується від потрапляння в облікові записи Gmail.

Технології Google


Багато команд Google пропонують різні типи захисту від спаму, від розподіленої обробки даних до визначення мови. Наприклад, Gmail використовує технологію оптичного розпізнавання символів (OCR), розроблену командою служби "Пошук книг Google" для захисту користувачів Gmail від спам-зображень. А алгоритми машинного осмислення, розроблені для злиття та класифікації великих обсягів результатів пошуку Google, дозволяють брати до уваги сотні факторів для визначення спаму.

Автентифікація для кожного


Багато служб електронної пошти підтримують лише одну систему автентифікації, щоб перевіряти відправників для визначення повідомлень зі спамом. Gmail підтримує кілька систем автентифікації, включно із системою SPF (інфраструктура політики відправників), DomainKeys (доменні ключі) і DKIM (електронна пошта з доменними ключами) для впевненості, що відправник пошти дійсно той, за кого себе видає. На відміну від більшості інших постачальників, які автоматично дозволяють всій пошті від конкретних відправників потрапити до папки "Вхідні", обходячи спам-фільтри, у службі Gmail всі відправники проходять однаково ретельну перевірку.

2. Пошук


Пошуком в Gmail можна користуватися так само, як і Пошуком Google, ввівши слово (або кілька слів), що містяться в повідомленні. Наприклад, якщо ви шукаєте повідомлення зі словом «покупки», просто введіть «покупки» в полі пошуку й натисніть кнопку "Пошук у пошті".

Результати відобразяться з пошуковими словами, які будуть виділені жовтим кольором.

У службі Gmail не розпізнаються спеціальні пошукові символи, зокрема такі: квадратні та круглі дужки, символи валют, амперсанд, знаки фунта й зірочки. У службі також не розпізнаються часткові або подібні варіанти пошукового терміна, тож якщо ви вводите слово «мандрівка», система знайде «мандрівка», а не «мандрівки», «мандрівник» чи «мандр».

Якщо виникли проблеми з пошуком необхідних результатів, можна уточнити запит, натиснувши малу стрілку в пошуковому полі та ввівши критерій у відповідних полях, або використати розширені оператори.

3. Перегляд ланцюжків листів


Повідомлення групуються з отриманими на них відповідями, так що ви завжди можете переглядати свої повідомлення у контексті обговорюваної теми.

Gmail групує всі відповіді разом із початковим повідомленням, створюючи бесіду або ланцюжок повідомлень. В інших системах електронної пошти відповіді відображаються як окремі повідомлення, тож користувачі змушені переглядати всю пошту, щоб стежити за бесідою. У службі Gmail відповіді на електронні листи (а також відповіді на надіслані відповіді) відображаються в одному місці, таким чином, повідомлення відображається в контексті й стежити за бесідою значно легше.

Після того як буде відкрито одне з повідомлень бесіди, всі інші пов’язані повідомлення буде послідовно розміщено одне над одним. Цей режим називається "вигляд бесіди". У вигляді бесіди кожне нове повідомлення розташовується вгорі над попереднім, тому найновіші повідомлення завжди розміщуються зверху.

Щоб побачити всі повідомлення в бесіді, просто натисніть кнопку "Розгорнути всі".

Якщо в ланцюжку повідомлень змінилася тема або накопичилося понад 100 повідомлень, автоматично створюється новий ланцюжок.

За необхідності можна змінити ці налаштування так, щоб відповіді не об’єднувалися в ланцюжок, а відображались у папці "Вхідні" окремо. Для цього в налаштуваннях Gmail відкрийте вкладку Загальні та встановіть перемикач "Вимкнути вигляд бесіди".

4. Вбудований чат


Простий спосіб листування з користувачами електронної пошти в чаті Gmail, а також можливість живого спілкування за допомогою голосового чату та відеочату.

5. В дорозі


Gmail можна використовувати на будь-якому мобільному пристрої.

6. Багато місця


Gmail - це безкоштовний поштовий ящик розміром більше 7666.560898 МБ. І це не межа!

Максимальний розмір файлу, що відправляється з Gmail, складає 25 Мегабайт.

7. Ярлики, фільтри, помітки та багато іншого


Звичайна електронна пошта дозволяє зберігати лист тільки в якійсь одній папці, і це не завжди зручно. Gmail спроможна обійти ці обмеження.

Використання ярликів


Для більш ефективної організації електронної пошти в Gmail замість папок використовуються ярлики.

Ярлики не тільки виконують всі функції папок, але і забезпечують додаткову перевагу - одному ланцюжку листів можна призначити кілька ярликів.

Створивши ярлик, можна буде переглядати всі відмічені їм листи. Для цього скористайтеся пошуком або натисніть на назву ярлика в лівій частині будь-якої сторінки Gmail.

Використання фільтрів


Фільтри Gmail дозволяють автоматично управляти потоком вхідних повідомлень. За допомогою фільтрів можна автоматично привласнювати ярлики повідомленнями, архівувати, видаляти, позначати листи, налаштовувати їх переадресацію і навіть захищатися від спаму.

Помічені повідомлення


З допомогою зірочок ви можете позначати важливі повідомлення або ланцюжка листів, до яких, можливо, знадобиться повернутися надалі.

Щоб позначити повідомлення в списку, натисніть на значок із зображенням зірочки ліворуч від імені відправника.

Ви можете використовувати різні позначки для різних категорій повідомлень. Наприклад, зеленої зірочкою можна позначати повідомлення, на які потрібно відповісти, а знак оклику - ті, до яких слід повернутися надалі.

8. Папка «Пріоритетні»


Автоматичне відділення важливих повідомлень дозволяє зосередитися на тому, що дійсно має значення.

Завдяки папці "Пріоритетні" ви зможете заощадити час, якщо у вас занадто великий потік вхідних листів. У ній відбувається автоматичне сортування важливих повідомлень, і вони поміщаються окремо від усіх інших. У Gmail використовуються різноманітні мітки для визначення ступеня важливості вхідних повідомлень, у тому числі для користувачів, яким ви відправили найбільшу кількість електронних листів або з якими ви спілкувалися в чаті найбільше, а також для ключових слів, присутніх в недавно відкритих повідомленнях.


Автоматичне сортування


При визначенні важливих повідомлень Gmail спирається на різні ознаки, в тому числі на список повідомлень, які ви відкриваєте і на які відповідаєте.

Розділи допомагають впорядкувати роботу


Вхідні повідомлення сортуються за розділами: важливі непрочитані, помічені і всі інші. Не подобається такий порядок? Налаштуйте його відповідно до своїх потреб.

З часом точність визначення буде підвищуватися


Принаймні роботи точність механізму визначення важливих повідомлень буде підвищуватися. Ви можете сприяти навчанню системи за допомогою

Якщо в папці "Пріоритетні" неправильно сортуються листи за важливістю, ви можете навчити систему розпізнавати ваші повідомлення. Для цього виберіть потрібне повідомлення та натисніть кнопку "Відзначити як важливе" або "Позначити як неважливе". Ці кнопки з плюсом і з мінусом знаходяться зліва від розкривних меню Перемістити до і Ярлики.

Коли ви відзначаєте повідомлення як неважливе, воно автоматично переміщається з розділу "Важливі". Через деякий час папка "Пріоритетні" буде автоматично визначати важливі для вас повідомлення з урахуванням налаштувань, які ви здійснюєте за допомогою цих кнопок.

9. Безпека


Як і на веб-сайтах банків, у Gmail використовується шифрування за протоколом HTTPS, що забезпечує безпеку вашої пошти.

Якщо для входу в Gmail використовується небезпечне Інтернет-під’єднання, наприклад загальнодоступна точка бездротового доступу або мережа без шифрування, аккаунт Google може виявитися вразливим для атак зловмисників. В небезпечних мережах зловмисникові легше видати себе за вас і отримати повний доступ до вашого облікового запису Google, включаючи конфіденційні дані, такі як виписки банківського рахунку або реєстраційні дані. Протокол HTTPS (протокол безпечної передачі гіпертексту) - це протокол, який забезпечує безпечний обмін даними з авторизацією і шифруванням.

Якщо для перевірки пошти використовується загальнодоступний комп'ютер, після закінчення роботи з Gmail необхідно вийти з облікового запису. Для цього натисніть на стрілку вниз поруч із вашою адресою електронної пошти в правому верхньому кутку та виберіть Вихід. Також перевіряйте, чи закриті всі вікна браузера, який використовувався для роботи з Gmail.

10. Безкоштовно!


І все це безкоштовно? Абсолютно безкоштовно!
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації