Поиск по базе сайта:
До участі у конкурсі були залучені вчителі предметники, класні керівники 1- 11 класів, батьки, учні, бібліотекарі icon

До участі у конкурсі були залучені вчителі предметники, класні керівники 1- 11 класів, батьки, учні, бібліотекарі
Скачати 31.86 Kb.
НазваДо участі у конкурсі були залучені вчителі предметники, класні керівники 1- 11 класів, батьки, учні, бібліотекарі
Дата конвертації27.06.2013
Розмір31.86 Kb.
ТипДокументи

З метою посилення ролі книги у навчально-виховному процесі ХСШ №156, поліпшення роботи щодо збереження підручників, художньої, науково-популярної та іншої літератури, виховання поваги до праці людей, які їх створюють, а також прилучення підростаючого покоління до книги як джерела знань, культурних надбань та цінностей українського народу та на виконання наказу ХСШ №156 від 01.11.2011 р. «Про організацію і проведення огляду - конкурсу збереження шкільних підручників» у школі був проведений огляд-конкурс збереження шкільних підручників .

До участі у конкурсі були залучені вчителі - предметники, класні керівники 1- 11 класів, батьки, учні, бібліотекарі.

Оргкомітетом з організації та проведення огляду-конкурсу підведені підсумки. У ході конкурсу встановлено, що педагогічний та учнівський колектив проводить не достатню роботу щодо збереження фонду шкільних підручників, художньої та іншої літератури. Класні керівники та бібліотекарі проводять просвітницьку роботу з батьками про прищеплення своїм дітям бережливого ставлення до книги, але більшість класних керівників не проводять огляд підручників, не роблять зауваження в щоденниках, не мають актив, який відповідає за організацію роботи зі збереження підручників.

У школі створені умови для належного збереження підручників та книг. Бібліотекарі систематично ведуть картотеку руху підручників, аналіз забезпечення учнів підручниками, журнал їх видачі по класах. Організована робота бібліотечного гуртка «Юні книголюби», діти залучаються до ремонту книг. Розроблені єдині вимоги та пам’ятки учням і учителям про використання та збереження книг.

Кожного семесту оргкомітетом проводився рейд-перевірка стану збереження підручників.

Результати перевірки у І та ІІ семестрі показали , що у початкових класах не всі учні бережливо ставляться до шкільних підручників. Лише Кушу В.Д. ( кл. кер. 2А кл.), Ноженко О.В. (кл. кер 3Г кл.) та Челомбітько Я.В. (4В кл.) проводять необхідну роботу з учнями та батьками щодо виховання дбайливого ставлення до навчальної книги. Недостатню увагу цій роботі приділяють класні керівники 1Г кл. (Голополос Н.В.), 2В кл. (Ромащенко Л.М.), 3В кл. (Хухрянська В.В.). У порівнянні з першим семестром значно погіршився стан підручників учнів 1Г (кл. кер. Фролова Н.М.), 3А (кл. кер. Іванова Н.В.), 3Б (кл. кер. Міхно В.І.), 4А (кл. кер. Тімченко О.В.), 4Б (кл. кер. Воробйова Н.М.).

Відмічено, що й у старших класах стан підручників значно погіршився в порівнянні з І семестром. Класними керівниками та учнівськими колективами старших класів не проводиться належна робота щодо збереження навчальної книги. У більшості класах відсутній актив, який відповідає за організацію цієї роботи, огляд підручників не проводиться, записи в щоденниках про незадовільний стан підручників не робляться, відсутні екрани збереження книг. У більшості учнів книги без обгорток, не підклеєні, не підписані. Особлива увага була звернена на підручники 11-х класів, які були отримані у 2011-1212 навчальному році. Значна кількість учнів 11-х класів підручники до школи майже не носять, отже стан їх збереження вияснити складно.

За якісну роботу щодо збереження підручників відмічено лише 10А (кл. кер. Чміль В.В.). Недостатню увагу цій роботі приділяють 5А (кл. кер. Суслик І.О.), 6А (кл. кер. Савельєва О.В.), 6Б (кл. кер. Осипова С.В.), 6В (кл. кер Владімірова І.А.), 7А (кл. кер. Денисова Л.М.), 7Б (кл. кер. Рахмана І.М.), 8А (кл. кер. Поздняков А.М.), 8В (кл. кер. Русанова Н.М.), 8Г кл. (кл. кер. Шехмагометова О.В.), 9А (кл. кер. Остапчук А.М.), 9Б (кл. кер. Бездітко Л.М.), 9В (кл. кер. Галайко М.Є.), 10Б (кл. кер. Лісова Н.Б.), 10В (кл. кер. Бурдаковська С.В.).

Незадовільний стан збереження підручників у 5Б кл. (кл. кер. Гонтар Л.М.), 5В кл. (кл. кер. Мірошниченко А.А.), 7В кл. (кл. кер. Кравченко Н.М.), 8Б кл. (кл. кер. Шутова Н.О.).

За результатами огляду-конкурсу оргкомітет визначив переможцями у початкових класах 4В клас (кл. кер. Челомбітько Я.В.), у старших класах 10А клас (кл. кер. Чміль В.В.). Їм оголошена подяка та вони нагороджені Почесною грамотою за перемогу в огляді – конкурсі .

Відмічена сумлінна робота з виховання в учнів бережливого ставлення до шкільних підручників класних керівників 2А класу Кушу В.Д., 3Г класу Ноженко О.В., та висловлена подяка за активну участь в огляді-конкурсі перевірки стану збереження шкільних підручників.

Вказано класним керівникам Голополос Н.В., Ромащенко Л.М., Хухрянській В.В., Суслик І.О., Савельєвій О.В., Позднякову А.М., Рахмані І.М., Русановій Н.О., Остапчук А.М., Бездітко Л.М., Галайко М.Є., Туманцовій О.О., Бурдаковській С.В., Лісовій Н.Б. на недостатню роботу щодо виховання дбайливого ставлення до навчальної книги.

Звернено увагу класних керівників Фролової Н.М., Іванової Н.В., Міхно В.І., Тімченко О.В., Воробйової Н.М., Гонтар Л.М., Мірошниченко А.А., Кравченко Н.М., 8Б кл. Шутової Н.О. на відсутність достатньої роботи зі збереження навчальної книги.

Всім класні керівники провели бесіди з учнями про бережливе ставлення до шкільних підручників. Була проведена необхідна робота з ремонту підручників. Загублені книги були замінені на рівноцінні.

Учителями та учнями була проведена організована здача підручників та художньої літератури до бібліотеки школи.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації