Поиск по базе сайта:
Протокол зборів представників громадськості, жителів мікрорайону, батьків учнів icon

Протокол зборів представників громадськості, жителів мікрорайону, батьків учнів
Скачати 200.13 Kb.
НазваПротокол зборів представників громадськості, жителів мікрорайону, батьків учнів
Дата конвертації26.06.2013
Розмір200.13 Kb.
ТипПротокол

Протокол

зборів представників громадськості, жителів мікрорайону, батьків учнів,

представників педагогічного колективу

Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 146

Харківської міської ради Харківської області

від 30.08.2011


Місце проведення: актова зала ХЗОШ № 146

Голова засідання: Думенко С.А.

Секретар: Хачідзе О.П.

Присутні члени конференції: 150 чоловік

Заступник голови Ради школи: Штікель Н.О.

Секретар Ради школи: Ольховська Н.Ф.


1. СЛУХАЛИ:

Директора школи Басову І.В., яка доповіла про наступне:

1. Повна назва навчального закладу: Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 146 Харківської міської ради Харківської області. Згідно з наказом управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради від 20.01.2011 року № 12 «Про результати атестації Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 146 Харківської міської ради Харківської області» визначено атестованою.

2. Адреса: 61202 м. Харків, пр. Л.Свободи, 37Б, тел. 336-72-74

3. Засновник: Управління комунального майна та приватизації Харківської міської ради

4. Відомості про учнів:

У школі навчалось 20 учнівських колективів, у яких нараховувалось 548 учнів (7 україномовних класів, де навчалось 167 учнів, і 18 російськомовних класів, де навчались 382 учні). Середня наповнюваність класів дорівнювала 27,45 %.

Кількість учнів школи І ступеня – 246, ІІ ступеня – 272, ІІІ ступеня - 34. Навчання проходили за 5-денним режимом в одну зміну. Для 19 учнів було організовано навчання за індивідуальною формою. Для учнів перших класів та учнів 2-4 класів були сформовані 2 групи подовженого дня. Для учнів 1-х класів обладнані спеціальні спальні кімнати на 30 місць. Усе це було зроблено адміністрацією школи завдяки допомозі батьків з метою укріплення здоров’я дітей.

5. Відомості про учителів:

Загальна кількість: 52 учителі, 4 сумісники

1 учитель нагороджений медаллю імені Макаренка

Учителів, які мають звання «Відмінник народної освіти»: 8

Учителів, що мають звання «Учитель-методист»: 10 (19,2 %)

Учителів, що мають звання «Старший учитель»: 5 (9,6 %)

Учителів вищої категорії: 26 (50 %)

Учителів І категорії: 8 (15,4 %)

Учителів ІІ категорії: 4 (7,7 %)

Учителів спеціалістів: 14 (27 %)


Аналіз та підсумки роботи школи за минулий навчальний рік


Аналіз рівня здоров’я та здорового способу життя

Робота педагогічного колективу спрямована на збереження та укріплення здоров’я учнів і формування здорового способу життя. Протягом минулого навчального року у даному напрямку були проведені такі заходи:

- використання здоров’язберігаючих та здоров’яформуючих на уроках (фізкультхвилинки, уроки фізкультури та уроки захисту Вітчизни, профілактичні бесіди і лекції щодо профілактики захворюваності учнів, набуття шкідливих звичок та боротьби з ними. Велику увагу було приділено спортивно-масовій роботі.

У 2010/2011 році школа захистила досвід і увійшла до обласної асоціації «Шкіл сприяння здоров’ю».

- організація роботи з безпеки життєдіяльності учнів;

- косметичний ремонт навчальних кімнат, коридорів та інших приміщень;

- профілактичні ремонтні роботи систем опалення та каналізації;

- організація харчування учнів школи І, ІІ і ІІІ ступенів (60 % учнів були охвачені гарячим харчуванням, 246 учнів 1-4 класів отримували безкоштовні сніданки, 5 учнів отримували пільгове харчування);

- допомога дітям пільгового контингенту;

- організація медичного обслуговування учнів (549 учнів пройшли плановий медичний огляд на базі МДЛ № 14);

- організація оздоровлення дітей у пришкільних оздоровчих закладах (383 учні 1-8 класів були охоплені заходами оздоровлення. 5 дітей пільгового контингенту отримали безкоштовні путівки. Усі учні відвідали зоопарк, історичний музей, музей природи, морський та літературний музей, планетарій, ТЮГ, екскурсії містом, відвідали дитячу залізницю, були організовані різноманітні свята).


Аналіз освітнього рівня. Робота з обдарованою молоддю

у 2010/2011 навчальному році

Протягом вересня 2010р. практичним психологом Феденьовою А.В. було проведено психодіагностичні тестування, спрямовані на пошук обдарованих дітей, а також на визначення інтелектуального рівня розвитку різних вікових груп учнів. Заступником директора з НВР було продовжено роботу з поповнення шкільного інформаційного банку даних «Обдаровані діти» в номінаціях «Навчальні предмети», «Мистецтво», «Спорт», упорядковано нормативні документи, що регламентують роботу з обдарованою молоддю. Протягом 2010-2011 навчального року на засіданнях шкільних МО розглядались питання роботи з обдарованими дітьми: участь у районному та обласному етапах Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, учнівських турнірах та різних конкурсах.

На ІІ (районному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад учні школи посіли призові місця:

Іваненко Катерина (10-А) - ІІІ місце з української мови та літератури,

ІІІ місце - з російської мови та літератури;

Лук’янченко Катерина (10-А) - ІІ місце з російської мови та літератури;

Чернушевич Вікторія (10-А) – ІІ місце з астрономії;

Зеєнко Віталій (7-А) - ІІІ місце з фізики.

На ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури учениця 10-А класу Іваненко Катерина посіла ІІІ місце.


Порівняльна таблиця переможців районного та обласного

етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін


навч. р. етап

2006-2007

2007-2008

2008-2009

2009-2010

2010-2011

районний

5

українська мова та література,

література, біологія (3 учні)


6

українська мова та література (2 учні), література, біологія, історія, математика


4

українська мова та література, література (3 учні)


8

українська мови та література (3 учні), література (3 учні), біологія, хімія

5

українська мова та література, російська мова та література (2 учні), астрономія, фізика


обласний

1

біологія


-

-

-

1

російська мова та література

У 2010-2011 навчальному році у порівнянні з 2009-2010 навчальним роком кількість переможців районного етапу зменшилась, але з’явився переможець обласного етапу.

Також слід зазначити, що призерами районного етапу Всеукраїнських олімпіад стали учні з таких предметів, з яких за останні 5 років не здобували перемог, а саме: з фізики та астрономії.

У І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН Іваненко Катерина (10-А) посіла І місце (Секція «Українська література»), Лук’янченко Катерина (10-А) - І місце (Секція «Англійська мова»), а в ІІ (обласному) етапі - Іваненко Катерина посіла ІІ місце.


Порівняльна таблиця переможців районного та обласного

етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН


навч. р. етап

2006-2007

2007-2008

2008-2009

2009-2010

2010-2011

районний

4

українська мова

(2 учні), психологія, економіка


4

історія України, хімія, українська література, психологія


2

медицина, журналістика


-

2

українська література, англійська мова

обласний

3

українська мова,

медицина,

психологія

-

1

медицина

-

1

українська література


У 2010-2011 навчальному році помітна позитивна тенденція участі й результативності учнів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

У межах реалізації міської програми «Обдарована молодь» учні школи брали участь у районному етапі турнірів юних математиків, біологів, географів, правознавців, фізиків, раціоналізаторів та винахідників, журналістів, істориків. Не брали участі у турнірах юних хіміків та економістів.

На І (районному) етапі ІV міського конкурсу знавців української мови учениця 8-А класу Панасенко Дар’я посіла ІІІ місце, учень 10-А класу Мальцев Володимир став абсолютним переможцем, а на ІІ (міському) етапі цього ж конкурсу Мальцев Володимир посів ІІ місце.

На І (районному) етапі ІІІ міського конкурсу знавців російської мови учень 10-А класу Мальцев Володимир посів ІІ місце.

Учні 9-10 класів стали переможцями районного етапу та учасниками міського етапу Кубку Харкова з пошуку інформації в мережі Інтернет.

Учениця 4-Б класу Бондаренко Валерія в районному етапі міської предметної олімпіади І ступеня «Путівка в науку» посіла ІІІ місце в освітній галузі «Українська мова та література».

Учні школи також були учасниками інших конкурсів.

У І (районному) етапі ІХ обласного конкурсу ораторського мистецтва «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» учениця 10-А класу Іваненко Катерина посіла ІІ місце.

На ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка учениця 10-А класу Лук’янченко Катерина посіла ІІ місце, учень 5-Б класу Путятін Євгеній та учениця 7-А класу Хілімончик Дар’я стали переможцями в номінації «Кращий літератор».

На ІІ обласному конкурсі знавців російської словесності Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна Мальцев Володимир, учень 10-А класу, посів ІІІ місце (12.03.2011).

Іваненко Катерина (10-А) стала переможцем творчого конкурсу учнівських робіт «Євро-2012 очима школярів», її твір увійшов до альбому «Євро-2012 очима українських школярів», що виданий Інформаційним центром «Україна-2012».

Учениця 1-А класу Долгополова Поліна стала переможцем конкурсу тематичних творчих робіт в рамках акції «Я за чисту природу з «Харківкомуночистводом» (вересень 2010 р.)

Іваненко Олександр (3-А клас) та Бойко Олександр (4-Б клас) стали переможцями Четвертого творчого фестивалю з природо–, ресурсозбереження та енергоефективності «Енерго-фестиваль-2010», посівши ІІ місця в номінації «Літературна творчість» (січень 2011).

Іваненко Катерина (10-А клас)– переможець І (районного) етапу конкурсу учнівських творів «Мій родовід» в номінації «Сімейні династії».


Участь учнів школи у Міжнародних конкурсах


№ з/п

Назва конкурсу

Кількість

учасників

Результативність

1

Міжнародна гра-конкурс «Російське ведмежатко – мовознавство для всіх»

65

Місце в області - 0

Місце в Україні – 0


2

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

135

«відмінний результат» - 4, «добрий

результат» - 62.


3

Міжнародний конкурс з історії світової художньої культури «Золоте руно»

68

І місце в Росії – 1

І місце в регіоні – 1

ІІІ місце в регіоні - 1

4

Міжнародний конкурс «Британський бульдог- ІV»

47

Місце в районі:

І місце –5

ІІ місце – 3

ІІІ місце – 12

Місце в регіоні:

І місце –5

ІІ місце – 3

ІІІ місце – 12
Участь учнів школи у Всеукраїнських конкурсах


№ з/п

Назва конкурсу

Кількість учасників

Результативність

1

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Колосок»

52

«Золотий колосок» -12, «Срібний колосок»: «Винаходи і відкриття в науці» - 13

«Патенти природи» - 19

«Географічні відкриття» - 15.


2

Всеукраїнський інтерактивний історичний конкурс «Лелека -2011»

20

«Золотий лелека» -4 «Срібний лелека»-2 «Бронзовий лелека»-2

3

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник-2011»

130

Регіональний рівень:

І місце – 5

ІІ місце – 20

ІІІ місце – 15 Всеукраїнський рівень:

ІІ місце – 2


4

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня-2011»

73

«відмінний результат» - 19 «добрий результат» - 47

5

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Смішний колосок»
Результатів ще немає

Учні школи не брали участі в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», Всеукраїнському природничому конкурсі «Геліантус – природознавство для дорослих».


Протягом 2010-2011 навчального року учні

здобули перемоги у спортивних змаганнях:

 • І місце в районному етапі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави» за програмою обласних спортивних змагань «Спорт протягом життя» (5-10 класи);

 • І місце серед районів м. Харкова та ІІ місце серед районів Харківської області у фізкультурно-оздоровчому патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави» за програмою обласних спортивних змагань «Спорт протягом життя» (5-10 класи);

 • ІІ місце в районному етапі ІІІ малих Олімпійських ігор «Діти Харкова» (7 клас);

 • ІІ місце в Дзержинському районі з легкоатлетичного чотирьохборства серед учнів 6-9 класів за програмою Спартакіади «Спорт та школа»;

 • ІІ місце в складі збірної команди району в чемпіонаті м. Харкова з легкоатлетичного чотирьохборства серед учнів 6-9 класів загальноосвітніх шкіл за програмою Спартакіади «Спорт та школа»;

 • ІІ місце у складі збірної району в обласному змаганні «Шкіряний м’яч» за програмою «Спорт протягом життя».

 • Ім’я Іваненко Катерини (10-А) занесено до Почесної книги «Золотий фонд Дзержинського району» в номінації «Наука», а імена Бондаренко Валерії (4-Б), Губинського Олексія (5-А), Ватолінської Катерини (6-Б) - в номінації «Спорт».

26 учнів 3-8-х та 10-А класів нагороджені Похвальним листом за високі досягнення у навчанні, учениця 9-А класу Грєбєннікова Юлія отримала свідоцтво про базову освіту з відзнакою.

У 2011-2012 навчальному році Іваненко Катерина отримуватиме стипендію Харківської міської ради «Кращий учень закладу».

Аналіз роботи щодо соціального захисту дітей пільгових категорій

З метою виконання Законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційних та правових умов соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування» ст. 21 ЗУ «Про загальну середню освіту», ст.. 53 п.2 ЗУ «Про освіту» та інших нормативних документів психологом, соціальним педагогом, заступником директора з НВР, педагогом-організатором у школі проводиться робота з соціального захисту дітей пільгового контингенту. Створений банк даних дітей, що потребують соціальної підтримки.

Банк даних:

Сироти: 3

Діти ПБП: 3

Діти з багатодітних сімей: 33

Матері-одиначки: 22

Інваліди дитинства: 6

Діти чорнобильці: 2

Напівсироти: 9

3 дітей-сиріт у минулому навчальному році отримали матеріальну допомогу на суму 562 грн. з фонду загального обов’язкового навчання, були забезпечені шкільною формою та взуттям на суму 380 грн. з фонду загального обов’язкового навчання. 2 дітей ПБП отримали матеріальну допомогу у розмірі 300 грн. та білети у філармонію по 25 грн. Усі діти пільгових категорій відвідали свято та отримали подарунки до Дня Святого Валентина від голови Дзержинської районної адміністрації, під патронатом М.М. Добкіна та Г.А. Кернеса відвідали свято Новорічної ялинки і отримали подарунки.

Традиційними стали у школі акції «Милосердя» та «Допоможи ближньому». Учні всіх пільгових категорій мали змогу відвідати всі виїзні спектаклі Харківських театрів, були залучені до участі у різноманітних гуртках та секціях.


Робота з профілактики правопорушень

Педагогічний колектив школи у повному обсязі проводить роботу, спрямовану на виконання комплексної цільової програми боротьби з правопорушеннями, з профілактики та попередження дитячого травматизму, з профілактики алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління, з попередження дитячої безпритульності.

У школі систематично аналізується стан відвідування школи учнями та здійснюється особливий контроль за учнями асоціальної поведінки та груп ризику. Своєчасно подається інформація до РУО. У школі працює оперативна група з профілактики правопорушень, проводиться індивідуальна робота з учнями, схильними до правопорушень. Учні девіантної поведінки залучаються до різноманітних спортивних та культурно-масових заходів. 1 учень знаходиться на обліку ВКМСДД. 1 учениця школи за рішенням шкільної ради – на шкільному обліку.

Аналіз виховної роботи

Особлива увага у школі приділяється вихованню підростаючого покоління. Класні керівники 1-10 класів втілили у свою роботу програму «Основні орієнтири у вихованні учнів 1-12 класів у загальноосвітніх учбових закладах», затвердженою наказом МОН України №1133 від 17.12.2007 року.

Виховна робота у школі у 2010/2011 навчальному році проводилась за наступними напрямками :

 • громадянське виховання;

 • патріотичне виховання;

 • трудове виховання;

 • фізичне виховання;

 • моральне виховання;

 • екологічне виховання;

 • художньо-естетичне виховання;

 • формування здорового способу життя;


Традиційними стали свята Першого дзвоника, Новорічні свята та свята до Дня Святого Миколая, концерт-подарунок до Дня вчителя та до 8 березня, Дню відчинених дверей для майбутніх першокласників та жителів мікрорайону, свято «Прощавай, Буквар», «Прощавай, початкова школа», концерт до 9 травня «Із сльозами на очах», свято Останнього дзвоника, різноманітні змагання та естафети для учнів 1-10 класів.

Чудовими був конкурс пісні та строю на військову тематику серед учнів 7-10 класів, цікавим та захоплюючим було свято «мама, тато, я – спортивна сім’я », свято «Козацькі розваги» для учнів 8-10 класів було проведено до Дня Озброєних сил України.

У рамках тижня книги пройшла акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Під час акції «Зелена весна» у квітні-травні була приведена у порядок та озеленена шкільна територія.

У жовтні і у травні проходила акція по збору макулатури.

Учні 1-10 класів відвідали різноманітні Харківські театри, виставки, планетарій, зоопарк, дитячу залізну дорогу, басейн «Піонер», Харківський цирк.

Учні 9-10 класів 16 жовтня 2010 року відвідали дендропарк «Софіївка», який знаходиться у м. Умань.

Учні 7-х класів відвідали Святогорську Лавру.

У травні 2011 року учні 10 класу відвідали такі міста: Бахчисарай, Севастополь, Сімферополь, Балаклаву.

У школі працювали такі гуртки: гурток бального танцю для учнів 1-х класів безкоштовно (керівник Ніконов М.Я.), секція східних єдиноборств (керівник Першин А.С.), гурток військово-патріотичного виховання (керівник Шишулін І.Я.), секція художньої гімнастики для дівчат 1-8 класів (керівник Касьянова С.М.), гурток декоративно-прикладного мистецтва для дівчат 5-6 класів (керівник Гейбович Н.М.), гурток бісероплетіння для хлопчиків та дівчат 1-4 класів (керівник Іванова І.І.) філіал дитячої музичної хорової школи.

Аналіз роботи з батьками та громадськістю

1. Рада школи приділяє увагу формуванню позитивного іміджу та демократичного стилю керування навчальним закладом.

2. Здійснення колективних форм управління навчальним закладом.

3. Втілення принципів демократизації та гуманізації у НВ процес.

4. Підвищення ролі громадськості у рішенні питань, пов’язаних з сім’єю, громадськістю, державними та приватними інститутами.

5. Формування стратегічних завдань, пріоритетних напрямків у розвитку навчального закладу.

6. Формування виховного середовища.

7. Створення позитивного психологічного клімату у навчальному закладі.

8. Сприяння духовному, фізичному розвитку учнів та набуття ними соціального досвіду.

9. Стимулювання морального і матеріального заохочень учнів, підтримка обдарованих дітей.

10. Допомога у створенні та зміцненні матеріально-технічної бази школи.

У минулому навчальному році було проведено 4 засідання Ради школи, на яких були розглянуто такі питання: про забезпечення безкоштовного харчування учнів пільгового контингенту, про ремонтні роботи та використання добровільних, спонсорських грошових внесків батьків, про перевірку роботи шкільної бібліотеки та ГПД, про підготовку школи до опалювального сезону, про роботу з попередження правопорушень серед неповнолітніх, про нагородження грамотами кращих учнів школи, про організацію роботи шкільної їдальні, про підтримку дітей-сиріт та дітей ПБП, про виконання Комплексної цільової програми по боротьбі із злочинністю, про проведення оздоровлення учнів, культурно-масової роботи та організацію гуртків у школі та ін.

ПОСТАНОВИЛИ (одноголосно):

1. Взяти до відома інформацію Басової І.В., директора школи, про роботу школи у 2010/2011 навчальному році.

2. СЛУХАЛИ:

Штікель Наталю Олексіївну, члена Ради школи, з інформацією про виконання роботи з підготовки до нового 2011/2012 навчального року.


№ з/п

Вид робот

Обсяг

Сума

Бюджетні кошти, грн.

Позабюджетні кошти, грн.

Усього, грн.

1

Застеклення

50 м.кв.

-

2666,78

2666,78

2

Фарбування вікон

91 м.кв.

-

719,98

719,98

3

Встановлення пластикових дверей

5 м.кв.

-

4900,00

4900,00

4

Ремонт кровлі

20 м.кв.

-

406,00

406,00

5

Фарбування спорт. знаряддя

8 од.

-

151,28

151,28

6

Заміна віконних рам

49,49 м.кв.

-

27250,00

27250,00

7

Ремонт огорожі

38 м.кв.

-

2198,63

2198,63

8

Ремонт навчальних кабінетів

(№ 20,25,27,28,33,22,29)

270 м.кв.

-

19323,42

19323,42

9

Ремонт рекреацій

513 м.кв.

-

2531,94

2531,94

10

Ремонт спортивного залу
-

491,12

491,12

11

Ремонт харчоблоку

29 м.кв.

-

3783,17

3783,17

12

Ремонт систем комунікацій

125 м.п.

-

10047,23

10047,23

13

Ремонт актового залу

283 м.кв.

-

2536,47

2536,47

14

Ремонт службового туалету

24,417 м.кв.

-

8409,38

8409,38

15

Придбання меблів

243 од.

-

50786,59

50786,59

16

Придбання техніки

8 од.

-

9127,56

9127,56

17

Придбання м’якого інвентаря

26 од.

-

1681,90

1681,90

18

Придбання жалюзі та карнизів

3 од.+21 од.

-

2428,65

2428,65

19

Наочність
-

1470,00

1470,00

20

Заміна світильників

66 од.

-

6495,81

6495,81
Усього:
-

157409,91

157409,91


ПОСТАНОВИЛИ:

1. Взяти інформацію Штікель Н.О., члена Ради школи, про виконання роботи з підготовки до нового 2011/2012 навчального року до уваги.


3. СЛУХАЛИ:

Штікель Н.О., члена Ради школи, з проектом плану роботи школи на 2011/2012 навчальний рік. Штікель Н.О. зазначила, що з метою складання плану роботи Ради школи була створена творча група з членів Ради школи (представники батьків, учителів, учнів), які на підставі аналізу роботи за минулий рік працювали над складанням плану роботи на новий навчальний рік. Були враховані усі недоліки роботи Ради школи за минулий рік.


ПОСТАНОВИЛИ (одноголосно):

Взяти план роботи Ради школи на 2011/2012 навчальний рік до виконання.


Голова засідання С.А. Думенко


Секретар О.П. ХачідзеСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації