Поиск по базе сайта:
Довідка з банку про наявність грошових коштів на рахунку за останні 3 місяці, з вказівкою залишку на даний момент (оригінал і ксерокопія) icon

Довідка з банку про наявність грошових коштів на рахунку за останні 3 місяці, з вказівкою залишку на даний момент (оригінал і ксерокопія)
Скачати 26.36 Kb.
НазваДовідка з банку про наявність грошових коштів на рахунку за останні 3 місяці, з вказівкою залишку на даний момент (оригінал і ксерокопія)
Дата конвертації20.01.2013
Розмір26.36 Kb.
ТипДовідка

Документи, необхідні для отримання візи до Німеччини:


1. Закордонний паспорт, (оригінал) з терміном дії не меншt 3 міс. після дати закінчення поїздки, за наявності другого діючого закордонного паспорта він також необхідний (оригінал і копія). У закордонному паспорті повинно бути мінімум дві вільні сторінки. А також необхідна копія ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта.


2. 3 кольорових фото 3,5х4,5 зроблені не раніше чим за місяць до поїздки на світлому фоні. Дві з них слід приклеїти на анкети, а одну подати окремо.


3. Оригінал і ксерокопія національного паспорта (тільки ті сторінки, на яких є записи)


4. Анкетні дані (ПІБ мами/тата, дівоче прізвище мами, ПІБ дружини/чоловіка, дата і місце народження чоловіка, домашня адреса, домашній, мобільний і робочий телефони) вносяться до спеціально розробленої анкети посольства і власноручно підписуються.


5. Інформація про мету поїздки (мета призначення і маршрут поїздки, інформація про транспортний засіб для поїздки туди і назад (інформація про авіакомпанію, автобусного перевізника, включаючи бронювання)


6. Ваучер на проживання в готелі або підтвердження від готелю/пансіону про те, що проживання оплачено наперед


7. Кредитні картки (наприклад, American Express, Visa, Mastercard та інші - але не приймаються дебетні платіжні картки)


8. Виписки з рахунків кредитних карток про рух грошових коштів за останні 3 місяці (оригінал і ксерокопія)


9. Довідка з банку про наявність грошових коштів на рахунку за останні 3 місяці, з вказівкою залишку на даний момент (оригінал і ксерокопія)


10. Поліс медичної страхівки з сумою покриття не менше 30.000 Євро, дійсний для перебування на території всіх країн Шенгенської угоди впродовж всього запланованого періоду перебування.


11. Довідка з місця роботи з вказанням заробітної плати не менше 3000 грн., посади, дати прийняття на роботу, назви і повної адреси і номерів телефонів підприємства (з вказанням телефонного коду населеного пункту), з вказанням, що на час поїздки робоче місце зберігається, з підписами директора і головного бухгалтера, печаткою підприємства.


12. Копія свід. про держреєстрацію підприємства, яке видало довідку і про господарську діяльність підприємства, з печаткою підприємства.


* Для приватних підприємців - свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво про сплату єдиного податку, податкова декларація за останній звітний період, декларації, виписки з банківських рахунків, бухгалтерська документація.

* Для студентів і школярів - довідка з навчального закладу, з вказанням, що навчальний заклад не заперечує проти поїздки учня.

* Для пенсіонерів - довідка з пенсійного фонду і копія пенсійного посвідчення.

* Для неповнолітніх - свідоцтво про народження (копія).


13. Копія документів, підтверджуючих наявність майна, транспортних засобів, цінних паперів і т.д. (копії техпаспортів, договорів купівлі-продажу і т.д.).


14. Свідоцтво про шлюб/розлучення/смерті/народження дитини - (копія)


15. Нотаріально завірений дозвіл від батьків для неповнолітніх дітей, які подорожують без батьків, або з одним з батьків, з передачею відповідальності третій особі і довідка про спонсорство


* або судове рішення про передачу прав на дитину одному з батьків

* або свідоцтво про смерть одного з батьків

* або довідка про те, що мати самостійно виховує дитину.

* Відповідний документ також треба мати при перетині кордону.


16. Якщо дитина їде з одним з батьків, то потрібно надати ксерокопію національного паспорта і закордонного паспорта другого батька з копіями шенгенівських віз.


17. Копії всіх віз закордонного паспорта, або попереднього паспорта. Довідка з Овіру про ануляцію попереднього паспорта .


УВАГА!

Даний список не виключає можливості вимоги Посольством додаткових документів.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації