Поиск по базе сайта:
Довідка з місця роботи, в якій вказана дата прийому на роботу, посада на даний момент часу і інформація про заробітну плату за останні шість місяців. icon

Довідка з місця роботи, в якій вказана дата прийому на роботу, посада на даний момент часу і інформація про заробітну плату за останні шість місяців.
Скачати 20.29 Kb.
НазваДовідка з місця роботи, в якій вказана дата прийому на роботу, посада на даний момент часу і інформація про заробітну плату за останні шість місяців.
Дата конвертації20.01.2013
Розмір20.29 Kb.
ТипДовідка

Документи для оформлення візи до Фінляндії:


ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ / ПРОЇЗНИЙ ДОКУМЕНТ ДЛЯ ДИТИНИ.

Паспорт заявника повинен бути дійсний мінімум три місяці (90 днів) після повернення із запланованої поїздки. Якщо заявник має декілька закордонних паспортів (в т.ч. термін дії, яких, закінчився), необхідно для оформлення візи надати всі паспорти і копію всіх сторінок закордонного паспорта, який необхідний для здійснення поїздки в іншу країну.


ФОТО.

Одне кольорове фото 3,6*4,7. Фотографія повинна бути зроблена не більше 6 місяців тому. Обов'язковою вимогою до фотографії є - світлий, однорідний (не білий і не насичено-яскравий) фон.


^ ВНУТРІШНІЙ ПАСПОРТ / СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ.

Оригінал і копія внутрішнього паспорта - всіх сторінок з відмітками. Оригінал і копія свідоцтва про народження (для неповнолітніх). Для неповнолітніх осіб крім свідоцтва про народження необхідно надати оригінали і копії (всіх сторінок з відмітками) внутрішніх і закордонних паспортів обох батьків.


^ ДОКУМЕНТ З МІСЦЯ РОБОТИ / НАВЧАННЯ.

Довідка з місця роботи, в якій вказана дата прийому на роботу, посада на даний момент часу і інформація про заробітну плату за останні шість місяців. Також необхідно надати копію свідоцтва держ. реєстрації приватної фірми-працедавця / приватного підприємця. Для приватних підприємців - необхідно надати довідку про доходи за останні шість місяців з Податкової інспекції або копії звітів за останні шість місяців.


* Для студентів - довідка з місця навчання, копія залікової книжки, лист про спонсорство від одного з батьків, написане в довільній формі, довідка з місця роботи цього ж батька.

* Для учнів - довідка з місця навчання.

* Для пенсіонерів - копія пенсійного посвідчення, копія виписки з пенсійного фонду про розмір отримуваної пенсії, або лист про спонсорство від одного з родичів, написане в довільній формі і довідка з роботи того, що спонсорує.


^ НОТАРІАЛЬНО ЗАВІРЕНИЙ ДОЗВІЛ БАТЬКІВ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ.

Для поїздки неповнолітньої дитини без супроводу батьків необхідне письмово завірений нотаріальний дозвіл на поїздку від обох батьків (опікунів). У випадку, якщо дитина їде з одним з батьків необхідний дозвіл від іншого батька. Після отримання візи оригінал нотаріального дозволу повертається.


* Копія свідоцтва про шлюб, розірвання браку, смерть.


Анкетні дані:


* про - ПІБ туриста ______________________

* про - ПІБ до браку ____________________

* про - ПІБ батька ________________________

* про - ПІБ матері ______________________

* про - Домашня адреса __________________

* про - № телефону (мобільний і домашній з кодом міста)______________


Обов'язково потрібно вказати ПІБ матері/батька, навіть якщо одного або обох батьків немає в живих.


Наполегливо рекомендуємо аплікантам надавати копії шенгенських віз з попередніх паспортів.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації