Поиск по базе сайта:
Довідка з місця роботи з вказанням посади І розміру окладу (не менше 900-1000 грн на людину). Вказати: 1) «на час поїздки зберігається робоче місце» icon

Довідка з місця роботи з вказанням посади І розміру окладу (не менше 900-1000 грн на людину). Вказати: 1) «на час поїздки зберігається робоче місце»
Скачати 41.71 Kb.
НазваДовідка з місця роботи з вказанням посади І розміру окладу (не менше 900-1000 грн на людину). Вказати: 1) «на час поїздки зберігається робоче місце»
Дата конвертації20.01.2013
Розмір41.71 Kb.
ТипДовідка

Посольство Іспанії приймає до розгляду документи для

оформлення віз не пізніше ніж за 14 днів до початку туру.


Для оформлення візи необхідно надати:


1. Закордонний паспорт термін дії, якої не меншого 5 місяців від дати початку туру, паспорт повинен мати не менш 2-х чистих сторінок.


Якщо в паспорті є відмітки про подачу документів на візу в посольство країн - членів шенгенської угоди або про відмову у видачі візи, ці відмітки необхідно анулювати у відповідних посольствах. За наявності другого і більш діючих закордонних паспортів, їх надання обов'язкове.


Не приймаються до розгляду продовжені паспорти (згідно іспанського законодавства).

Не приймаються до розгляду закордонні паспорти, де прізвище не співпадає з прізвищем у внутрішньому паспорті.


2. Ксерокопія (на листі формату А4 з двох боків на кожній стороні по чотири сторінки) всіх сторінок діючого закордонного паспорта і інших паспортів, що діють або анульованих. Якщо паспорт був зданий, і не збереглася ксерокопія, обов'язкове надання довідки (з перекладом іспанською мовою) з Овіру підтверджуючої даний факт.


3. Три фото 3,5Х4,5 (на білому фоні, з чітким овалом особи, що займає не менше 70%


4. Ксерокопія (на листі формату А4 з двох боків на кожній стороні по чотири сторінки) всіх сторінок внутрішнього паспорта.


5. Заповнена анкета (за зразком), з обов'язковою вказівкою контактного телефону. У разі виникнення яких-небудь питань співробітники консульського відділу посольства можуть передзвонити безпосередньо туристові.


6. Ксерокопія свідоцтва про шлюб, розлучення, смерть чоловіка (дружини), зміну прізвища + переклад. У випадку, якщо їде один з подружжя - повна копія закордонного і внутрішнього паспорта другого чоловіка (дружини).


7. Довідка з місця роботи з вказанням посади і розміру окладу (НЕ МЕНШЕ 900-1000 грн. на людину). Вказати: 1) «на час поїздки зберігається робоче місце»; 2) ідентифікаційний код підприємства на печатці; 3) на фірмовому бланку з мокрою печаткою; 4) вказати телефони; 5) якщо у дружини(чоловіка) немає довідки з місця роботи, в довідці слід вказати: «Чоловік(а) ПІБ знаходиться на його/її матеріальному утриманні». Довідка обов'язково повинна бути підписана директором і головним бухгалтером + переклад


Для приватних підприємців - довідка про доходи з податкової інспекції або щоквартальну декларацію (звіт), завірену в податковій + переклад


Якщо у туриста раніше не було шенгенських віз, то додатково подаються:

- нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію підприємства, що надало довідку + переклад;

- нотаріально завірена копія довідки із стат. управління (про реєстрацію підприємства в управлінні статистики)+переклад;

- копію трудової книжки (всі сторінки, де є записи, і остання сторінка на якій вказаний рік видання книжки) завірену на підприємстві (печатка і підпис відповідальної особи) + переклад (першої і останньої сторінок, де є запис)


Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи

завірена нотаріально + переклад


8. Довідка з місця навчання + переклад, копія студентського квитка. Адреса і телефон навчального закладу; у довідці вказати, що навчальний заклад не заперечує проти поїздки на відпочинок в навчальний час


якщо дитина дошкільного віку - 5-6 років, довідка з дитячого садочка


9. Фінансові гарантії у розмірі 565 євро на перебування до дев'яти днів + 63 євро на кожен подальший день у вигляді:

- "тревел чеків" в оригіналах або їх копій з ОБОВ'ЯЗКОВИМ додатком квитанції про їх покупку, де повинні бути вказані ім'я і прізвище власника;

- чіткі копії кредитної картки (з двох боків) + оригінал чека з банкомату з вказаним залишком на рахунку. Картка повинна бути іменною.


Ці гарантії обов'язкові для всіх туристів, включаючи неповнолітніх дітей (без обмеження віку).


10. Для тих, що не працюють - нотаріальна заява від особи, що оплачує поїздку, з підтвердженням платоспроможності (довідка з роботи, довідка з банку, руху коштів на рахунку, документи про наявність нерухомості) + переклад. А так само ксерокопії всіх сторінок національного і закордонного паспорта особи того, що оплачує завірення.


Для пенсіонерів - копія пенсійного посвідчення + переклад або довідка про нарахування пенсії + переклад.


11. Копія свідоцтва про народження + переклад


12. Ідентифікаційний код копія15. Медична страховка із страховою сумою не меншого 30 000 євро на весь період перебування.


16. Підтверджене бронювання авіаквитків.


17. Туристи, що дістали відмову у видачі візи, отримують письмове повідомлення, видане посольством, в якому вказуються можливості по оскарженню даного рішення.


КОНСУЛЬСТВО ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ЗАЖАДАТИ БУДЬ-ЯКІ ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ АБО ВИКЛИКАТИ НА СПІВБЕСІДУ, ВСІ ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ ПОВИННІ БУТИ ПЕРЕКЛАДЕНІ АНГЛІЙСЬКОЮ АБО ІСПАНСЬКОЮ МОВОЮ. НАЯВНІСТЬ ШЕНГЕНСЬКИХ ВІЗ НЕ Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ!!!


13. 3 кольорових фото 3,5х4,5 (на білому фоні, з чітким овалом обличчя, що займає не менше 70% дитини незалежно від того вписана вона в паспорт батьків або має свій проїзний документ.


Діти старше 16 років повинні мати свій проїзний документ.


14. Для дітей до 18 років, що відправляються в поїздку без батьків/з одним з батьків, потрібний нотаріально завірений дозвіл від обох батьків/з одним з батьків (оскільки посольство не повертає даний документ, для проходження контролю в аеропорту рекомендуємо робити дозвіл в 2-х екземплярах) + переклад.

До доручення прикладаються повні копії (на листі формату А4 з двох боків на кожній стороні по чотири сторінки), всіх сторінок внутрішнього і закордонного паспортів батьків/з одним з батьків, що дав доручення. Довідка з місця навчання + ксерокопія свідоцтва про народження з перекладом


УВАГА: неповнолітні діти можуть подорожувати без своїх батьків ТІЛЬКИ у супроводі дідуся, бабусі, дядька, тітки і повнолітнього брата або сестри з додатком документів підтверджуючих спорідненість. У інших випадках потрібний дозвіл від іспанських властей.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації