Поиск по базе сайта:
Мій любий друже, щоденник читання! Я хочу розповісти тобі про найцікавіші книжки, які я прочитала. Ще у стародавніх людей було золоте правило : «Слова зникають, писання залишається». icon

Мій любий друже, щоденник читання! Я хочу розповісти тобі про найцікавіші книжки, які я прочитала. Ще у стародавніх людей було золоте правило : «Слова зникають, писання залишається».
Скачати 27.12 Kb.
НазваМій любий друже, щоденник читання! Я хочу розповісти тобі про найцікавіші книжки, які я прочитала. Ще у стародавніх людей було золоте правило : «Слова зникають, писання залишається».
Дата конвертації26.06.2013
Розмір27.12 Kb.
ТипДокументи


Мій любий друже, щоденник читання! Я хочу розповісти тобі про найцікавіші книжки, які я прочитала . Ще у стародавніх людей було золоте правило : « Слова зникають, писання залишається ». Ось і мені хочеться, щоб залишились мої думки про книги мого дитинства. Книги я одержую в дитячій районній та шкільній бібліотеці. Бібліотекарі допомагають мені у виборі книг. В цих бібліотеках дуже багато цікавих книг з художньої літератури, а також довідники, дитячі енциклопедії тощо. Мені дуже подобається читати.

^ Аня


Всеволод НестайкоЯ вже знайома з творами цього чудового дитячого письменника: «Таємниця Віті Зайчика», « В країні сонячних зайчиків» і я завжди чекаю зустріч з цим талановитим письменником. Хочеться більше дізнатися про нього. Нещодавно письменнику виповнилося 80 років. Він народився 30 січня 1930 року у місті Бердичеві. Мама його була вчителькою російської мови. Потім він переїхав до Києва. Усе своє свідоме життя він прожив в цьому місті. Коли почалася війна, йому виповнилося 11 років. З мамою Всеволод Нестайко два роки провів в київській окупації. Після війни, коли настав час обирати професію, вирішив, що це буде тільки література. Перші оповідання він почав друкувати в журналах «Барвінок» та «Піонерія». Майже п’ядесят років письменник пише для дітей, а трилогію «Теодори з Васюківки » він написав у 1963 році.

«Теодори з Васюківки »

^ Книга ілюстрована чудовими та смішними ілюстраціями. Намалював ці ілюстрації художник Євген Семенов.
Лія Гераскіна .

Ім’я письменниці Лії Гераскіної мені раніше було не знайоме, доки я не зустрілася з героями її чудової книги « В стране невыученных уроков». Потім я дізналася, що вона була відомим драматургом і писала п’єси для дітей. Їй 16 жовтня 2010 року виповнилось 100 років від дня народження.

^ Книга дуже яскраво оформлена малюнками Віктора Чижикова

. В стране невыученных уроков»

Даніель Дефо

Ім’я цього видатного англійського письменника мені відомо давно. Я знаю , що це англійський письменник. Народився в сім’ї торговця м’ясом , батько готував його стати пастором , але він від цього відмовився і став письменником. Даніель Дефо написав понад 500 творів різних жанрів.

Артур Конан Дойль


Артур Конан Дойль – видатний англійський письменник, який вигадав Шерлока Холмса, детектива. Раніше я не читала творів цього письменника. «Собака Баскервілів »- це моя перша зустріч з цим письменником.

Собака Баскервілів

Люк Бессон

Коли я прочитала книги про пригоди Артура, у мене виникло велике бажання познайомитися з автором. Як виявилося - це французький кінорежисер і письменник Люк Бессон. Він не думав, що буде знімати кіно і писати книжки. Він мріяв з дитинства бути фахівцем з дельфінів.


Артур і мініпути

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації