Поиск по базе сайта:
Читати чи не читати? Уривки із творів учнів 10-го класу icon

Читати чи не читати? Уривки із творів учнів 10-го класу
Скачати 15.77 Kb.
НазваЧитати чи не читати? Уривки із творів учнів 10-го класу
Дата конвертації25.06.2013
Розмір15.77 Kb.
ТипДокументи

Читати чи не читати?

Уривки із творів учнів 10-го класу

     «В сучасному світі щомиті розповсюджується безліч інформації, яку поки що не під силу сприймати людському мозку. Ці потужні потоки інформації передаються та обробляються з допомогою комп’ютерних систем, для яких важливі точність і лаконічність. Особливе місце в житті займає телебачення, завдяки якому більшість людей знайомиться як з класичними так і з новими творами. Та все-таки найбільш точним і доступним являється написане слово. Ніщо не може так виразити і донести до читача думки і переживання автора. Ні одна навіть найскладніша машина не в змозі відтворити красу поезії, глибину людських почуттів. У старовинних рукописах, які практично безцінні, відслідковується розвиток писемної людської цивілізації. У деяких монастирях, таких, як Афонський, зберігаються рукописи, датовані ще ІХ віком. Ці рукописи чи не єдині свідки минулих віків, які зберігають в собі дух далеких епох.

     ^ Читання книг життєво необхідне для всебічного розвитку людини, для формування правильних поглядів на минуле і сучасне життя»  

                                                                                                 ^ Панкова Марина

     «Сьогодні, у роки бурхливого інформаційного буму, гостро постає питання: чи потрібно читати книжки?

      Багато людей, особливо молодих, схиляються до думки, що для розвитку особистості достатньо передивитись цікаві телепередачі, перечитати популярні газети й журнали, посидіти біля комп’ютера.

     Інші скільки живуть, стільки й черпають мудрість із творів класичної літератури. І для них проблеми. Порушені у творах, актуальні і зараз.

     Я вважаю, що значення книжки в житті людини неоціненне. Якщо не читатимеш, то не знатимеш багатьох речей, наприклад історію свого краю, народу. Не знатимеш багатьох відомих людей. А якщо людина не знає про геніїв, то навряд чи можна її охарактеризувати як людину розвинену. Щоб точно передавати свої думки, необхідно досконало володіти мовою.

     Отже, частіше заглядайте до скарбниці духовності – книги, з якої б’є невичерпне джерело мудрості.»

                                                                                             Матвєєва КатеринаСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації