Поиск по базе сайта:
Положення про призначення та виплати грошових заохочень кращим педагогічним працівникам Сахновщинської районної ради Загальні положення icon

Положення про призначення та виплати грошових заохочень кращим педагогічним працівникам Сахновщинської районної ради Загальні положення
Скачати 62.68 Kb.
НазваПоложення про призначення та виплати грошових заохочень кращим педагогічним працівникам Сахновщинської районної ради Загальні положення
Дата конвертації24.06.2013
Розмір62.68 Kb.
ТипПоложення

Затверджено

Рішенням ІV сесії ІV cкликання Cахновщинської районної ради від 29 грудня 2010 року


ПОЛОЖЕННЯ

про призначення та виплати грошових заохочень

кращим педагогічним працівникам

Сахновщинської районної ради


1.Загальні положення


Це Положення визначає порядок призначення та виплати грошових заохочень кращим педагогічним працівникам навчальних закладів Сахновщинської районної ради, за високу професійну майстерність і значний внесок у розвиток освіти.

Грошове заохочення можуть одержати педагогічні працівники, учні (вихованці) яких стали переможцями та призерами міжнародних і всеукраїнських олімпіад та інших конкурсних заходів, у розмірі 10 % від посадового окладу щомісячно протягом навчального року


^ 2. Експертна комісія з призначення грошового заохочення


2.1. Проведення експертної оцінки матеріалів претендентів на призначення грошового заохочення, наданих навчальними закладами, здійснюється експертною комісією при відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації, до складу якої входять:

- голова комісії – начальник відділу освіти Сахновщинської районної державної адміністрації;

- члени комісії:

- депутати районної ради (за згодою);

- керівники навчальних закладів;

- представники громадськості.


2.2. Перелік олімпіад та інших конкурсних заходів, за підсумками яких призначається грошове заохочення, затверджується експертною комісією при відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації .

2.3. Засідання експертної комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як 2/3 її складу.


2.4. Рішення експертної комісії про висунення претендентів на призначення грошового заохочення ухвалюється таємним голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів експертної комісії.


^ 3. Претенденти на призначення грошового заохочення


3.1. Право на участь у конкурсі мають педагогічні працівники зі стажем педагогічної роботи не менше трьох років, основним місцем роботи яких є загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади.


3.2. Особи, які здійснюють у навчальних закладах лише адміністративні або організаційні функції, не мають права на участь у конкурсі.


3.3. Основними критеріями відбору претендентів на призначення грошового заохочення стипендії Сахновщинської районної ради є результативність участі їх учнів (вихованців) в Міжнародних і Всеукраїнських олімпіадах, інших конкурсних заходах.


^ 4. Висунення кандидатур претендентів на призначення грошового заохочення та вимоги до оформлення, подання документів


4.1. Висунення кандидатур претендентів на призначення грошового заохочення здійснюється радою загальноосвітнього навчального закладу або педагогічною радою позашкільного навчального закладу, в якому працює кандидат.


4.2. Після прийняття рішення рада загальноосвітнього навчального закладу або педагогічна рада позашкільного навчального закладу не пізніше 1 червня поточного року подає до експертної комісії при відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації клопотання про призначення грошового заохочення, витяг з протоколу свого засідання та об’єктивні дані на претендента


4.3. Експертна комісія при відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації до 15 серпня поточного року розглядає подані матеріали та надає до постійної комісії Сахновщинської районної ради з питань освіти у формі протоколу свої пропозиції.


4.4. Постійна комісія Сахновщинської районної ради з питань освіти розглядає пропозиції експертної комісії при відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації та приймає остаточне рішення шляхом голосування в термін до 31 серпня поточного року

За результатами голосування складається протокол, який передається відділу освіти Сахновщинської районної державної адміністрації .


Затверджено

Рішенням ІV сесії ІV cкликання Cахновщинської районної ради від 29 грудня 2010 року


ПОЛОЖЕННЯ

про призначення та виплати стипендій

Сахновщинської районної ради

обдарованим і талановитим учням


^ 1.Загальні положення


Це Положення визначає порядок надання обдарованим і талановитим учням щорічних одноразової стипендії Сахновщинської районної ради. Стипендії для обдарованих і талановитих учнів – це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою заохочення за успіхи в навчанні, участь в громадській, спортивній, науковій діяльності учнів та реалізації соціально значущих творчих проектів, забезпечення економічних і соціальних гарантій самореалізації особистості.

Призначення стипендії Сахновщинської районної ради спрямоване на реалізацію права кожної дитини брати участь у науковому, культурному і творчому житті суспільства (стаття 31 Конвенції ООН про права дитини), виховання громадянина України та патріота малої Батьківщини, залучення підростаючого покоління до розкриття свого творчого потенціалу, формування інтелекту, духовності як ефективного засобу соціалізації дітей і підлітків.

Одноразову стипендію у розмірі 1000 грн. можуть одержати учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Сахновщинського району


^ 2. Експертна комісія з призначення стипендій


2.1.Проведення експертної оцінки матеріалів претендентів на здобуття стипендії, наданих загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами, здійснюється експертною комісією при відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації , до складу якої входять:

- голова комісії – начальник відділу освіти Сахновщинської районної державної адміністрації;

- члени комісії:

- депутати районної ради (за згодою);

- директори загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.


2.2. Засідання експертної комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як 2/3 її складу.


2.3.Рішення експертної комісії про висунення претендентів на одержання стипендії ухвалюється таємним голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів експертної комісії.


^ 3. Претенденти на здобуття стипендії


3.1. Стипендіатами можуть бути учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.


3.2. Основними критеріями відбору претендентів на здобуття стипендії Сахновщинської районної ради є результативність їх навчальної, науково-дослідницької та громадської діяльності та позитивна оцінка цієї діяльності колективами навчальних закладів.


^ 4. Висунення кандидатур претендентів на здобуття стипендії та вимоги до оформлення, подання документів


4.1. Висунення кандидатур претендентів на отримання стипендії здійснюється радою загальноосвітнього навчального закладу або педагогічною радою позашкільного навчального закладу, в якому навчається кандидат.


4.2. Після прийняття рішення рада загальноосвітнього навчального закладу або педагогічна рада позашкільного навчального закладу не пізніше 1 червня поточного року подає до експертної комісії при відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації клопотання про призначення стипендії, витяг з протоколу свого засідання та об’єктивні дані на претендента


4.3. Експертна комісія при відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації до 15 серпня поточного року розглядає подані матеріали та надає до постійної комісії Сахновщинської районної ради з питань освіти у формі протоколу свої пропозиції.


4.4. Постійна комісія Сахновщинської районної ради з питань освіти розглядає пропозиції експертної комісії при відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації та приймає остаточне рішення шляхом голосування в термін до 31 серпня поточного року

За результатами голосування складається протокол, який передається відділу освіти Сахновщинської районної державної адміністрації.


^ 5. Порядок вручення сертифікатів стипендіатам і отримання ними стипендії.


5.1. Вручення сертифікатів стипендіатам Сахновщинської районної державної адміністрації ( Сахновщинської районної ради) здійснюється в урочистій обстановці. Для участі в урочистостях запрошуються депутати Сахновщинської районної ради, представники засобів масової інформації, керівники навчальних закладів, педагоги, стипендіати та їх батьки.


    1. Інформація про призначення стипендії обдарованим і талановитим учням оприлюднюється через засоби масової інформації.


5.3. Оподаткування коштів, одержаних у вигляді стипендії, здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством України.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації