Поиск по базе сайта:
Додаток №1 до наказу №182 від 01. 09. 2011 положення про офіційний сайт Харківського ліцею №89 icon

Додаток №1 до наказу №182 від 01. 09. 2011 положення про офіційний сайт Харківського ліцею №89
Скачати 30.82 Kb.
НазваДодаток №1 до наказу №182 від 01. 09. 2011 положення про офіційний сайт Харківського ліцею №89
Дата конвертації27.11.2012
Розмір30.82 Kb.
ТипДодаток

Додаток №1

до наказу № 182 від 01.09.2011


ПОЛОЖЕННЯ

про офіційний сайт Харківського ліцею № 89

у всесвітній мережі Інтернет


І. Загальні положення

1.1. Офіційний сайт Харківського ліцею № 89 – це сукупність електронних документів, які висвітлюють достовірну інформацію про нормативні засади та основні напрями діяльності ліцею, об’єднаних однією електронною адресою та є його Інтернет-представництвом у всесвітній мережі Інтернет (далі мережа Інтернет).

1.2. Дане Положення визначає статус офіційного сайту ліцею як інформаційного ресурсу про діяльність ліцею у мережі Інтернет та регламентує діяльність з його інформаційного наповнення.

1.3. Метою створення та функціонування офіційного сайту ліцею є забезпечення пересічних громадян України достовірною інформацією про освітні послуги, які надаються ліцеєм, специфіку його роботи, висвітлення його діяльності, широкого інформування громадськості про досягнення та перспективи розвитку ліцею, про нововведення у галузі освіти.

ІІ. Адреса офіційного сайту Харківського ліцею № 89 та її використання

2.1. Адреса офіційного сайту Харківського ліцею № 89 у мережі Інтернет – http://lyceum89.edu.kh.ua/.

2.2. На бланках Харківського ліцею № 89 поруч із юридичною адресою та телефонами зазначається адреса офіційного сайту та адреса його електронної пошти.

2.3. Забороняється використовувати адресу ліцею в цілях, що не пов'язані із діяльністю ліцею, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.

ІІІ. Інформаційне наповнення офіційного сайту та його механізми

3.1. Розділи (сторінки або складні розділи, що містять підрозділи) офіційного сайту ліцею повинні містити таку інформацію:

- Нормативні документи (Статут Харківського ліцею № 89, правила конкурсного приймання, інформація про надання освітніх послуг та специфіку роботи ліцею);

- Історія Харківського ліцею № 89 (рік заснування, керівники ліцею, видатні події, пов’язані із життям ліцею, видатні випускники ліцею, досягнення педагогічного та учнівського колективів тощо);

- Адміністрація (П.І.Б. директора та його заступників, телефони, дні та години прийому громадян);

- Мережа Харківського ліцею № 89;

- Режим роботи Харківського ліцею № 89 (кількість днів робочого тижня, змінність навчання, розклад дзвінків);

- Розклад уроків;

- Розклад гуртків та секцій;

- Педагогічний колектив (склад педагогічного колективу);

- Новини Харківського ліцею № 89;

- Шкільна бібліотека;

- Дистанційне навчання;

- Учнівське самоврядування;

- Зовнішнє незалежне оцінювання (нормативні документи, графік проведення ЗНО, особливості реєстрації, перелік необхідних документів для перепустки до пункту тестування тощо);

- Контакти (юридична адреса Харківського ліцею № 89, адреса електронної пошти, схема проїзду до Харківського ліцею № 89);

- Корисні посилання (посилання на сайти органів управління освітою, зокрема: Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти Харківської міської ради, управління освіти адміністрації району Харківської міської ради, Українського центру оцінювання якості освіти, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти тощо)

3.2. З метою якісного інформаційного наповнення сайту створюється творча група зі складу представників педагогічного, учнівського та батьківського колективів.

3.3. Обов’язки щодо інформаційного наповнення розділів (сторінок) офіційного сайту колегіально розподіляються між членами творчої групи.

3.4. За згодою членів творчої групи наказом керівника Харківського ліцею № 89

призначаються відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту ліцею.

3.5. Розміщення інформації на офіційному сайті здійснюється адміністратором або відповідальними за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту ліцею, які призначаються наказом керівника ліцею.

3.6. Адміністратор та відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту ліцею несуть відповідальність за зміст поданої інформації та своєчасність її оновлення.

3.7. На офіційному сайті ліцею може розміщуватися інформація тільки після її погодження з керівником ліцею або його заступниками.

3.8. Оновлення інформації на офіційному сайті ліцею здійснюється за необхідності, розділи, які висвітлюють поточну ліцею, – не рідше 1 разу на тиждень.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації