Поиск по базе сайта:
Наказ №51 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах району icon

Наказ №51 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах району
Скачати 31.71 Kb.
НазваНаказ №51 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах району
Дата конвертації23.06.2013
Розмір31.71 Kb.
ТипНаказУКРАЇНА


АДМІНІСТРАЦІЯ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

АДМІНІСТРАЦІЇ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


НАКАЗ

31.01.2012 №51Про призупинення

навчально-виховного процесу

в навчальних закладах району


У зв’язку з різким зниженням температури повітря, відповідно до п. 9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», на підставі наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 №81 «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур», листа Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 27.01.2012 № 01-12/417 «Про дотримання температурного режиму та проведення протиепідемічних заходів у навчальних закладах області», бюлетеня Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 30.01.2010 № 19, на виконання розпорядження міського голови від 31.01.2012 № 214 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 31.01.2012 № 16 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова» з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів


НАКАЗУЮ:


 1. Призупинити з 01.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах району всіх типів і форм власності до окремого розпорядження.

 2. Заступнику начальника управління освіти (Чернігівська Н.В.):

  1. Взяти під контроль проведення відповідних організаційних та санітарно-профілактичних заходів у закладах освіти району всіх типів і форм власності.

  2. Перенести на інші терміни проведення районних масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.

  3. Забезпечити контроль за проведенням відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

  4. Невідкладно інформувати Департамент освіти про надзвичайні випадки у закладах, де перебувають діти, учнівська молодь.

  5. Довести цей наказ до відома керівників навчальних закладів.

31.01.2012

 1. Головному бухгалтеру управління освіти (Скрипка Н.В.): оплату праці педагогічних та інших працівників загальноосвітніх навчальних закладів у цей період здійснити згідно з законодавством України.

 2. Керівникам навчальних закладів усіх типів і форм власності району:

  1. Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних і позашкільних, учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, запобігання випадкам переохолодження та обмороження, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

  2. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками щодо безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

  3. Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу, а також навчальної практики.

  4. Забезпечити проведення відповідними працівниками комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

  5. Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних закладах.

  6. Негайно інформувати управління освіти про надзвичайні випадки у закладах, де перебувають діти, учнівська молодь.

 3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Начальник управління освіти Т.В. Пилаєва


Візи:

Чернігівська Н.В.____

Скрипка Н.В.________Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації